משקאות תנו לי מתכון טוב לליקר אתרוגים!

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
תודה! :)

תילתן

משתמש סופר מקצוען
לא חושב שיש מתכון מיוחד לליקר אתרוגים
יש מתכון אוניברסלי לליקר בייתי מפירות
אני הכנתי ליקר מרימון עדיין לא מוכן לשתייה

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יש שם מתכון אחד עם הוראות שאני לא בטוחה לגבי טיבן.
אכן
רק שלא מצאתי אף תוצאה אחרת בחיפוש בגוגל עם נטפרי.
אני תוהה אם מתכון ללימונצ'לו יכול להתאים (עם יותר סוכר).

קלרנית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הדרך להכין ליקר אתרוגים היא כמו כל ליקר מפירות הדר (תפוז קלמנטינה לימון וכד')

משרים את הקליפה החיצונית (הצהובה בלי הלבן שבפנים) באלכוהול למשך שבועיים עד חודשיים
ואח"כ מסננים ומוסיפים סירופ סוכר (מים וסוכר מבושלים) לפי הטעם ואחוז האלכוהול הרצוי

הכנתי בעבר ויצא מצוין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה