תנו טיפים! - וורד

מנורה טהורה

משתמש צעיר
איך לי כוח לכתוב על זה, אבל אולי מישהו אחר יבאר איך עושים מאקרו (בהקלטת רצף פעולות). לי באופן אישי יש מאקרואים עם רצף של 15 פעולות, שחוסכים זמן רב.
מישהו מסכים להסביר מה זה כל הקודים המובאים כאן?
למה הם מיועדים?
ואיך אפשר ללחוץ ביחד גם על CTRL וגם על SHIFT וגם את כל הספרות הללו יחד?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
מישהו מסכים להסביר מה זה כל הקודים המובאים כאן?
למה הם מיועדים?
ואיך אפשר ללחוץ ביחד גם על CTRL וגם על SHIFT וגם את כל הספרות הללו יחד?
חומר ישן שעבר המרה בשדרוג של הפורום והשתבש

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
ואיך משתמשים בו?
מדביקים באתר הזה ובוחרים html - decode

כבר עשיתי את זה והנה התוצאה:

איך לי כוח לכתוב על זה, אבל אולי מישהו אחר יבאר איך עושים מאקרו (בהקלטת רצף פעולות). לי באופן אישי יש מאקרואים עם רצף של 15 פעולות, שחוסכים זמן רב.

יש לי קובץ בוורד שיש בו גם הערות שוליים, האם יש אפשרות בוורד לעשות שהחלק העליון יהיה כרגיל, והחלק של ההערות יהיה בשני טורים, או להיפך?

נשמח לשמוע, ומי שיכול להוסיף סרטון, מה טוב.

תודה רבה.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש לי קובץ בוורד שיש בו גם הערות שוליים, האם יש אפשרות בוורד לעשות שהחלק העליון יהיה כרגיל, והחלק של ההערות יהיה בשני טורים, או להיפך?

נשמח לשמוע, ומי שיכול להוסיף סרטון, מה טוב.

תודה רבה.
ברור שיש אפשרות כזאת אם יש לך אופיס 2016 ואילך.
צריך להיכנס לכרטיסיית הפניות בדיאלוג "הערות שוליים", להגדיר כמה עמודות אתה צריך בהערות שוליים ואז הוא לא מתחלף אוטומטית עם פריסת הטקסט (לזכור לציין החל על המסמך כולו).
נ.ב. אם אתה במצב תאימות זה לא יעבוד, אז צריך להמיר אותו בכרטיסיית קובץ/מידע/המר.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ברור שיש אפשרות כזאת אם יש לך אופיס 2016 ואילך.
צריך להיכנס לכרטיסיית הפניות בדיאלוג "הערות שוליים", להגדיר כמה עמודות אתה צריך בהערות שוליים ואז הוא לא מתחלף אוטומטית עם פריסת הטקסט (לזכור לציין החל על המסמך כולו).
נ.ב. אם אתה במצב תאימות זה לא יעבוד, אז צריך להמיר אותו בכרטיסיית קובץ/מידע/המר.
האמת, שאכן אני התרגלתי לורד 2010.
בכל אופן נסיתי במסמך לעבור מעמוד אחת לשני עמודות וזה לא הולך לי.

#_פרלינס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בלת"ק
בפתיחה הרשונית של וורד אפשר לבחור תבנית מוכנה מראש.
זה בא לשימוש בקו"ח וכו' לפי הצרכים שלכם.
הצלחות!

Y.A.

משתמש חדש
סתם מאד נוח אם אתה נגיד משתמש יותר ב" ופחות ב' אז תחליף אותם בתיקון שגיאות אוטומטי אני לדוגמא אין לי כוח לעשות שיפט לסימן שאלה אז אני עושה פעמיים נקודה זה נהיה סימן שאלה וכן הלאה

הלכה

משתמש צעיר
סתם מאד נוח אם אתה נגיד משתמש יותר ב" ופחות ב' אז תחליף אותם בתיקון שגיאות אוטומטי אני לדוגמא אין לי כוח לעשות שיפט לסימן שאלה אז אני עושה פעמיים נקודה זה נהיה סימן שאלה וכן הלאה
בעבר קיבלתי המלצה מקלדנית, אשמח להעביר הלאה
'מומלץ מאוד להתרגל לבצע דברים באופן החוקי שלהם ולא לייצר מעקפים משובשים, אחר כך קשה לשנות הרגלים'

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בעבר קיבלתי המלצה מקלדנית, אשמח להעביר הלאה
'מומלץ מאוד להתרגל לבצע דברים באופן החוקי שלהם ולא לייצר מעקפים משובשים, אחר כך קשה לשנות הרגלים'
נכון מאוד
וסתם כלל נורא חשוב לחיים;)

דאנציג

משתמש חדש
עריכה תורנית
שינוי המפריד בין הטקסט העליון להערות שוליים

הסרה או שינוי של מפריד הערת שוליים או הערת סיום

ניתן להסיר או לשנות את הקו המפריד בין הערות שוליים והערות סיום לבין גוף הטקסט.

1. לחץ על הכרטיסיה תצוגה ולאחר מכן לחץ על טיוטה בקבוצה תצוגות.
  2. לחץ פעמיים על הערת שוליים כלשהי או על הערת סיום כלשהי בגוף הטקסט.
    החלונית הערות שוליים מופיעה בחלק התחתון של המסמך.
  3. באפשרותך לערוך את הצבע או הסגנון של המפריד על-ידי בחירת אפשרויות בכרטיסיה בית, או, כדי למחוק את המפרידים, לחץ על מפריד הערות שוליים ברשימה הערות שוליים ולאחר מכן בחר ומחק את קו המפריד.
    השתמש בכרטיסיה תצוגה כדי לחזור למצב קריאה, לתצוגת פריסת הדפסה או לתצוגת פריסת אינטרנט.

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לתועלת הרבים, בפורום של עריכה תורנית עליתי מדריך קצר ושימושי על על מיני טיפים ופיצ'רים בוורד.
הרוב ידוע לכול, אך ישנם חידושים, וכן למתחילים שבינינו, חוברת זו חוסכת המון זמן.
בהצלחה

קבצים מצורפים

• חוברת חובה לקלדן ולעורך (טיפים ועזרים).pdf
    KB 807.4 · צפיות: 69

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה