תנו טיפים! - וורד

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לתועלת הרבים, בפורום של עריכה תורנית עליתי מדריך קצר ושימושי על על מיני טיפים ופיצ'רים בוורד.
הרוב ידוע לכול, אך ישנם חידושים, וכן למתחילים שבינינו, חוברת זו חוסכת המון זמן.
בהצלחה
עבודה נפלאה.
מומלץ מאד להשקיע ולתרגל את מה שכתוב.
מה שעשית זה מאמץ מיוחד שלא רבים יכולים לעשות, להרבה כבר מאוחר מדי, זה כבר זורם להם כ"כ הרבה שנים, שקשה להם לכתוב ולפרט כל תהליך בכזו סבלנות.
כה לח!

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
והנה חלק ב' של החוברת - הגהה מהירה והכנסת תיקונים בקלות

קבצים מצורפים

• המדריך לעורך ולקלדן חלק ב' - הגהה מהירה.pdf
    KB 241.3 · צפיות: 73

שכויח

משתמש מקצוען
איך עושים מברשת עיצוב לכמה מילים שאינם ברצף?
כלומר כתבתי מאמר ארוכה ויש מילים שאני רוצה לעצב שונה אז אני עושה על מילה אחת ואח"כ מברשת עיצוב אז כשאני עושה מברשת על מילה אחת ואח"כ אני רוצה לעשות על עוד מילה אני צריך ללחוץ עוד על מברשת ואז והדביק על המילה וחוזר חלילה עד שאני מסיים והשאלה אם יש איזה דרך לעשות שכל הזמן יהיה המברשת עד שאני מסיים לברוש את כל המילים שאני רוצה בלי שאצטרך ללחוץ על מברשת על כל מילה ומילה

מנורה טהורה

משתמש צעיר
כלומר כתבתי מאמר ארוכה ויש מילים שאני רוצה לעצב שונה אז אני עושה על מילה אחת ואח"כ מברשת עיצוב אז כשאני עושה מברשת על מילה אחת ואח"כ אני רוצה לעשות על עוד מילה אני צריך ללחוץ עוד על מברשת ואז והדביק על המילה וחוזר חלילה עד שאני מסיים והשאלה אם יש איזה דרך לעשות שכל הזמן יהיה המברשת עד שאני מסיים לברוש את כל המילים שאני רוצה בלי שאצטרך ללחוץ על מברשת על כל מילה ומילה
פשוט מאד לוחצים פעמיים על המברשת עיצוב. (פעמיים ברציפות, כי אם עושים לאט אז זה מבטל את המברשת עיצוב). בהצלחה.
נראה שאתה ממש חדש בוורד. כדאי לך ללמוד הכל בבת אחת במקום להיסחב עם זה כמה שנים.

דאנציג

משתמש חדש
עריכה תורנית
קונטרול + שיפט + C להעתקת עיצוב.
קונטרול + שיפט + V להדבקת עיצוב.

שכויח

משתמש מקצוען
נראה שאתה ממש חדש בוורד. כדאי לך ללמוד הכל בבת אחת במקום להיסחב עם זה כמה שנים
איך אני יכול ללמוד הכל בבת אחת וכמובן בחינם? רק בפרוג!! שיש פה אנשים טובים כמו @מנורה טהורה ו- @דאנציג שאוהבים לעזור ולעשות חסד
ועכשיו עוד שאלה. איך חוזרים קדימה כלומר כמו שיש קונטרול Z לחזור אחורה איך עושים קדימה שאני כן רוצה את מה שעשיתי ולבטל את הקונטרול Z
תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

דאנציג

משתמש חדש
עריכה תורנית
איך אני יכול ללמוד הכל בבת אחת וכמובן בחינם? רק בפרוג!! שיש פה אנשים טובים כמו @מנורה טהורה ו- @דאנציג שאוהבים לעזור ולעשות חסד
ועכשיו עוד שאלה. איך חוזרים קדימה כלומר כמו שיש קונטרול Z לחזור אחורה איך עושים קדימה שאני כן רוצה את מה שעשיתי ולבטל את הקונטרול Z
תודה רבה
קונטרול + Y

ללימוד קיצורי מקשים נפוצים (חובה לכל מי שכותב בוורד) עמוד על הכפתור של הפעולה שברצונך לעשות, ויופיע לך טולטיפ עם הקיצור.
אם לא עובד לך, גש לקובץ/אפשרויות, וסמן בV את 'הצג קיצורי מקשים בתיאורי מסך:
1690060524787.png

חלומית

משתמש פעיל
האם יש דרך לעצב מסמך כאשר כל כותרת מסגנון כותרת 1 תהיה ממקומת בתוך עיטור?. (שמתחת לכל כותרת תהיה תמונה כלשהיא) ? @מ. בלוי

הלכה

משתמש צעיר
האם יש דרך לעצב מסמך כאשר כל כותרת מסגנון כותרת 1 תהיה ממקומת בתוך עיטור?. (שמתחת לכל כותרת תהיה תמונה כלשהיא) ? @מ. בלוי
אפשר להוסיף תמונה קבועה בצד ימין של הכותרת על ידי הוספת תבליטים, ושם לבחור תמונה ממאגר תמונות אישי

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אם זה עיטור שהוא גופן, אפשר על ידי חיפוש והחלפה (חפש בפרוג קודים לחיפוש והחלפה בוורד). ואם מדובר בתמונה.
אז הדרך שאני ביצעתי את זה.
זה פשוט לעשות חיפוש - סגנון - כותרת 1. ואז לחיצה על HOME למעבר לראש השורה ואז להדביק את התמונה הרצויה (לאחר שהתאמנו את מידותיה וגלישותיה...).
ואז ללחוץ על CTRL + PAGEDOWN למעבר לתוצאת החיפוש הבאה, ואז שוב CTRL+V להדבקה.
וכמובן שאפשר להקליט את זה במאקרו כך שפעולה כזו במידה והיא צריכה לחזור על עצמה הרבה פעמים תעשה בלחיצת כפתור אחת.
במקרה שלא הובנתי - לפרט ואצרף אי"ה מדריך יותר מפורט עם תמונות כמנהגי.
בהצלחה[/USER]

סבא ישראל

משתמש מקצוען
כותב לעצמי סיכומים

איך עושים שבצד של פיסקה יהיו כמה מילים שמתמצתות אותה לדוג'
שיטת הרמב"ם xxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxx

סבא ישראל

משתמש מקצוען
יש לך כאן תוסף חינמי.
תודה
יש אפשרות להעביר את זה למחשב עם דיסק און קי ?
יש לי מחשב עם אינטרנט בלי וורד
ומחשב בלי אינטרנט (עם תוכנת אאוט נט והוציאו לו את הווי פי) עם וורד
איך אפשר להעביר את התוכנה למחשב בלי האינטרנט

דאנציג

משתמש חדש
עריכה תורנית
תגיד תודה ל @pcinfogmach

גבריאל ישראל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני לא יודע אם כתבו את זה
להגדיל או להקטין אובייקט במהירות
כשיחס גובה רוחב נעול
לחיצה על שיפט + חץ עליון/חץ ימני מגדיל את האוביקט
לחיצה על שיפט + חץ תחתון/חץ שמאלי מקטין את האוביקט
כשיחס גובה רוחב אינו נעול
לחיצה על שיפט + חץ עליון/חץ ימני מגדיל את האוביקט לגובה/לרוחב בהתאמה
לחיצה על שיפט + חץ תחתון/חץ שמאלי מקטין את האוביקט לגובה/לרוחב בהתאמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה