דרוש מידע תמת תשפג

אלישבע ד

משתמש צעיר
לא עברתי על הכול, מקוה שלא שאלו קודם,
אני רוצה להוסיף עוד ילד שכעת נרשם למעון איך משנים את הדרגה שכבר נתנו לי?
תודה.

976חני

משתמש מקצוען
שאלה- התבקשתי לצרף תלושי שכר של שני ההורים, האם ניתן לשלוח תלושים של חודשים לא חופפים? (נגיד 2-3-4 שלי ו4-5-6 לבעלי)

הודיה 482

משתמש מקצוען
מרוב יאוש סתם פתחתי לראות אם קבלתי דרגה בקישור-ולהפתעתי אני רואה שקיבלתי דרגה 4. לא קיבלתי שום התראה במייל על זה. תבדקו אולי קיבלתם...
משהו יודע מה אומר?

קבצים מצורפים

• 1667420469156.png
    1667420469156.png
    KB 8.3 · צפיות: 38
נערך לאחרונה ב:

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קיבלנו דרגה למעון שנרשמנו אליו
אבל עברנו מעון
המנהלת של המעון וגם הנציגה בטלפון לא ידעו מה עושים כדי לעדכן את הדרגה למעון הנוכחי
למישהו זה קרה ???ויכול לעזור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה