כללי תמונה של הפקק אוטובסים בהר מירון

גרפיקמן

משתמש רשום
אני צריך את התמונה מלפני שנתיים של הפקק האדיר של אוטובסים בהר מירון בל"ג בעומר

תודה מראש

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם תשאל את 'אגד' יגידו לך שבחיים לא היה כזה פקק...

חזון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מקסימום תמתין לל"ג בעומר ותצלם...

אל תדאג זה יחזור על עצמו :)

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רק לא לשכוח קרדיט לצלם
לצערי אני לא זוכרת מי זה, אאל"ט מישהו מותיקי פרוג

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
תגידו,
אתם קונים במכולת עם קרדיט?
אתם עולים על אוטובוס עם קרדיט?
אתם מעצבים פרסומת עם קרדיט?

אז למה מותר לגנוב (עם קרדיט) תמונות מצלמים?!?!

גרפיקמן

משתמש רשום
אני לא יכול להשתמש בתמונות המצורפות אפי' עם קרדיט כיון שיש עליהם סימן מים של HNN
מי הוא הצלם שאוכל לפנות אליו ולקבל את התמונה ללא סימן מים?

LMNT

משתמש פעיל
איזה תמונה את צריכה,
תעלי לכאן את התמונה עם סימן המים ואנסה למצוא.

MV
הלינקים שנתת לא קשורים לצלם התמונות בכלל :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה