כללי תמונה מחצית השקל שבבית המקדש

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
זה מסתובב ברשת, לא זוכר היכן.

קבצים מצורפים

• מחצית השקל.jpg
    KB 32.8 · צפיות: 36

חזון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י הגולם מפרוג;365857:
אני הייתי שם וצילמתי אבל החרימו לי את הפילם

אולי לויזתא יש תמונה מהעשרת אלפים ככר כסף...
תחפשו אותו על העץ

ויזתא

משתמש רשום
אני נוכח...
למי יש בעיה???

למה אתם לא יודעים לפרגן

רק לקטול

באמת?

מה עם תגובות כמו

ווואאאאההההווו

שאפפפפוווו

ממקקקקסססססיייייםםםםם

ענקקקקקק

חזון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
<table id="post365950" class="tborder" width="100%" align="center" border="0" cellpadding="6" cellspacing="0"><tbody><tr valign="top"><td class="alt1" id="td_post_365950" style="border-right: 1px solid red;">ווואאאאההההווו

שאפפפפוווו

ממקקקקסססססיייייםםםםם

ענקקקקקק
<!-- / message --> </td> </tr> <tr> <td class="alt2" style="border-style: none solid solid; border-color: -moz-use-text-color red red; border-width: 0px 1px 1px;">
user_online.gif
</td> <td class="alt1" style="border-style: none solid solid none; border-color: -moz-use-text-color red red -moz-use-text-color; border-width: 0px 1px 1px 0px;" align="left"> <!-- controls --> </td></tr></tbody></table>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה