עזרה תינוק עם טונוס שרירים גבוה

fullstack developer

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
התינוק שלי כבן שנה פעיל מאד, לא נח לרגע,
להרדים אותו זו משימה בלתי אפשרית, לא מוכן להניח את הראש או לשכב, גם לחתל אותו זו משימה מורכבת הדורשת כ3 אנשים...
האם מישהו התנסה עם התופעה הזו?
אשמח לכל מידע.
תודה

pink

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פיזיוטרפיה אמורה לעזור
אצלינו עם טונוס גבוה שלחו עד גיל שנה לפיזיו' וזה פתר את הבעיה, מגיל שנה אין לי נסיון

שירה ארליך

משתמש מקצוען
התינוק שלי כבן שנה פעיל מאד, לא נח לרגע,
להרדים אותו זו משימה בלתי אפשרית, לא מוכן להניח את הראש או לשכב, גם לחתל אותו זו משימה מורכבת הדורשת כ3 אנשים...
האם מישהו התנסה עם התופעה הזו?
אשמח לכל מידע.
תודה
גם לבן שלי היה טונוס מוגבר
אמרו לי שעד גיל שנה זה לא מתאזן אז ללכת לעשות פיזיותרפיה, ברוך ה' עבר לאט לאט לבד

יעלי1

משתמש מקצוען
הם צריכים עזרה בשינה שלהם
אצלי הבן שלי עד גיל שנה היה נרדם בעגלה עם טיול
היינו יוצאים גם באמצע הלילה לטיולים בחוץ
זה נשמע פינוק אבל באמת פשוט קשה להם מאד להרדם

זה היה קשה
אבל - זה משהו שעובר
יש יועצות שינה שעוזרות בהרדמה

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה