מידע שימושי תחפושת הצלה

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סופר דיל זה בב"ב?
מישהי מכירה חנות בירושלים שמוכרת כזה דבר?

גולדגרף

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מישהי כתבה על רשימת מוקדים, אפשר להעלות כאן או לצרף מספר טלפון של המשרד?

שמואל דוידו

משתמש רשום
פשוט מהמם!!!
איך הכנת את החלק הקידמי של האופניים?
הווסט נראה כמו אמיתי,
זה מהמכירות של איחוד הצלה?
איפה קונים?

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הבן שלי התחפש בן 7.5, לא כ"כ משנה הגיל אלא גובה הילד, לכן ציינתי את גודל האופניים כי זה בנוי פחות או יותר לפי גודל האופניים עם אפשרות קצת לגזור ולהקטין אבל לא הרבה כדי שיישאר מותאם.

אני צריכה לראות מה יש לי מכל האביזרים ואז אכתוב מחיר.
הנה התמונות

יש לי גם במלאי מדבקות שונות עם הלוגו בכל מיני וריאציות, מראות רזרביות, לצערי הקופסא נהרסה במחסן

קבצים מצורפים

• ווסט קדמי.JPG
    ווסט קדמי.JPG
    KB 65.1 · צפיות: 212
  • ווסט אחורי.JPG
    ווסט אחורי.JPG
    KB 58.2 · צפיות: 378
  • אופניים.jpg
    אופניים.jpg
    1.6 MB · צפיות: 425
  • IMG-20200304-WA0018.jpg
    IMG-20200304-WA0018.jpg
    KB 54.5 · צפיות: 400
נערך לאחרונה ב:

שמואל דוידו

משתמש רשום
שלום ציפופו,
אני באמצע הכנת האופניים,
ואני זקוקה לעזרתך...
איך הדבקת את החלק של השקף לחלק של המפל הכתום?
באיזה דבק? דבק חם הרבה פעמים נפרד ממפל ולא מחזיק טוב.
האם החלק השקוף יותר מעוגל ולא צמוד כולו לחלק הכתום?
השתמשת לחלק הקדמי במדבקה הקטנה של איחוד הצלה? (כך היה נראה ביחס למדבקות שעל הקופסה)
בצדדים (ליד הטפט הלבן) הדבקת טפט אפור?
ואת הפנסים בצדדים חברת לאופניים או למפל?

N

neomy21

אורח
שלום ציפופו,
אני באמצע הכנת האופניים,
ואני זקוקה לעזרתך...
השתמשת לחלק הקדמי במדבקה הקטנה של איחוד הצלה? (כך היה נראה ביחס למדבקות שעל הקופסה)
בשביל שציפופו תראה ת'הודעה צריך לתייג אותה
@ציפופו 1

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום ציפופו,
אני באמצע הכנת האופניים,
ואני זקוקה לעזרתך...
באיזה מדבקות השתמשתי ואיפה אני כבר לא זוכרת (בכל זאת עברו שנתיים מאז), אבל את המפל והשקף הדבקתי עם דבק מלחמה מהצד הפנימי ובצד החיצוני נתתי לשקף מסגרת עם דבק חשמל שחור, שייתן לזה מראה אמיתי וגם ידביק את החלקים יחד.
ואגב, האופניים שהעלו פה אמנם דומות למה שאני הכנתי (א"כ הרבה יותר יפות משלי) אבל אלו לא שלי, אלא של @גפ"ן, רק הכינו אותם מהמדבקות שאני העליתי לפה.

חולי

משתמש סופר מקצוען
אולי יש למשהי את הפריסה של האופניים.

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באיזה מדבקות השתמשתי ואיפה אני כבר לא זוכרת (בכל זאת עברו שנתיים מאז), אבל את המפל והשקף הדבקתי עם דבק מלחמה מהצד הפנימי ובצד החיצוני נתתי לשקף מסגרת עם דבק חשמל שחור, שייתן לזה מראה אמיתי וגם ידביק את החלקים יחד.
ואגב, האופניים שהעלו פה אמנם דומות למה שאני הכנתי (א"כ הרבה יותר יפות משלי) אבל אלו לא שלי, אלא של @גפ"ן, רק הכינו אותם מהמדבקות שאני העליתי לפה.
נכון מאד! השתמשתי לקופסא בקבצים שהעלית עם קצת שינויים שיתאימו לקופסא שלי, ואת קדמת האופניים הסתכלתי על התמונה ושרטטתי גיזרה על גליון נייר, גזרתי, ראיתי שזה נראה טוב ואז חלקתי בפרופורציות לפי העין לחומרים השונים שהיא מורכבת. אין מה לומר זה היה הרבה עבודה והתוצאה היתה מושלמת!
לבן שלי היה גם קסקט מקורי של איחוד הצלה הוא לא מסכים שאמכור אותו אז לא העליתי, ..הוא הצטלם פעם כך ופעם כך בקיצור דפק הופעות.

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האפודה, הקסדה וקידמת האופניים למכירה ב-100 ש"ח
בבית שמש

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
ואולי... יש למישהי רעיון אייך להחליף את האופניים בקורקינט? את הקופסה אשים מקדימה למטה כנראה

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה