מידע שימושי תחפושת הצלה

כללית

משתמש מקצוען
מי שיכול לעזור ברעיונות לביצוע תחפושת איש הצלה (החלום של הבן שלי...)
מה עוד חוץ מכובע ווסט? ותיק עזרה ראשונה?

תודה רבה.

איילתוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מי שיכול לעזור ברעיונות לביצוע תחפושת איש הצלה (החלום של הבן שלי...)
מה עוד חוץ מכובע ווסט? ותיק עזרה ראשונה?

תודה רבה.
אני מחפשת את הבן למתנדב איחוד הצלה, הכנתי לו כרטיס מתנדב עם השם והתמונה, תיק עזרה ראשונה, אפוד זוהר עם הסמל, מתכוונת לשים לו ארגז על האופניים ולהדביק את הלוגו של איחוד הצלה, וגם כובע קסקט עם הלוגו שלהם...

תמי היין

משתמש מקצוען
הנה האופניים שעשינו. את ההשראה לקחנו מתמונה שהעלתה פה לפני כמה שנים.

קבצים מצורפים

• IMG_0606.JPG
    IMG_0606.JPG
    1.8 MB · צפיות: 1,598
  • IMG_0607.JPG
    IMG_0607.JPG
    3 MB · צפיות: 1,677

תמי היין

משתמש מקצוען
הקופסא- קופסת ביסקויטים מרובעת, מצופה בניירות לבנים, הפסים האדומים והכחולים זה סרט טפט צר, מעל הקופסא הדבקנו צ'קלקה שקנינו.
החיפוי של האופניים זה מפל שחור שהצמדנו עם חוטי ברזל.
ה"חלון" זה שקף שמצופה בקצוות בנייר כסף
והמראות זה שיפוד, או שליפפנו דבק חשמל שחור או שצבענו בלורד, לא זוכרת, למעלה ריבוע מפל עם דבק חשמל אדום, ומקדימה (לא רואים בתמונה) שמנו נייר כסף, כביכול זו מראה.

הבנתי שהיום יש בעיה להשיג סטיקרים של הצלה, אז אני מצרפת לך כאן, ותוכלי לצלם על נייר מדבקה אם תרצי.

בהצלחה!

קבצים מצורפים

• הצלה 001.jpg
    הצלה 001.jpg
    KB 138.4 · צפיות: 1,411
  • הצלה.pdf
    KB 55.4 · צפיות: 640

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
סיימתי עכשיו להכין לבן שלי גרפיקה שלמה עם הלוגו החדש כולל גרפיקה לארגז בהשראת האופנוע של @תמי היין, כולל כרטיס מתנדב (שהמצאתי לבד שיהיה בצבעים מתאימים ללוגו החדש) ומדבקות למראות עם הלוגו. מי שמעוניינת שתגיד ואעלה לפה קובץ pdf

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
בבקשה:
הקובץ מתאים לקופסא בגובה 27.5 ס"מ, רוחב 28 ס"מ ועומק 23.5 ס"מ
אבל יש הרבה חלקים ריקים במדבקות, כך שאפשר לשחק עם המדבקות

קבצים מצורפים

• הצלה לפרוג.pdf
    1.5 MB · צפיות: 1,012

ST86CH

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בבקשה:
הקובץ מתאים לקופסא בגובה 27.5 ס"מ, רוחב 28 ס"מ ועומק 23.5 ס"מ
אבל יש הרבה חלקים ריקים במדבקות, כך שאפשר לשחק עם המדבקות

קופסא של מה תואמת לגודל הנ"ל?

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
קופסא של מה תואמת לגודל הנ"ל?
לי היתה קופסא של בלנדר ששמרתי לצורך זה. זה פחות או יותר גודל של קופסא של מצות או ביסקויטים, אבל כמו שכתבתי למעלה יש למדבקות הרבה חלקים ריקים כך שאפשר לשחק איתם ולגזור יותר בצדדים, אם את לא מוצאת קופסא בגודל המתאים

ST86CH

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי היתה קופסא של בלנדר ששמרתי לצורך זה. זה פחות או יותר גודל של קופסא של מצות או ביסקויטים, אבל כמו שכתבתי למעלה יש למדבקות הרבה חלקים ריקים כך שאפשר לשחק איתם ולגזור יותר בצדדים, אם את לא מוצאת קופסא בגודל המתאים
תודה רבה
עזרת לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה