פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך דבש לגיל שנה ודבורה לבת שלוש?
דבורה יש המון, אבל דבש :( ...

אגב יש תחפושות מקסימות ונוחות! לגילאים 0-6, בגלל האביזרי ניו בורן לצלמות...
חלקם קיימים עד מידה 12M/ 24M/ או יותר

שוקולד:
איל
פנדה
שף
צפרדע
פירות [לא זיהיתי... :) ]

בגד חמוד לפעוטות שיכול להיות תחפושת מקורית:

הכל ק.ש.

יוו

משתמש פעיל
יש לי בבית כמה תחפושות מקוריות למכירה (גילאים יותר גדולים)
הדפסתי על חולצה :"שברתי ת'ראש למה להתחפש.." וחבשתי את הילד בגבס, היה מוווש, הרבה
שאלו אותו בדאגה לשלומו:giggle: (מתאים לגיל 9-12)
יש לי בן מתוק ושמו יודי, חיפשתי אותו ל"ביטחון י(ה)ודי (כמה שאנו זקוקים לזה כעת!)- מודפס על החולצה,
בניתי לו ביתן של שומר מקאפה, יצא מדהים.
בנוסף, לשתי הבנות תפרתי נסיכות מהאגדות-מתאים לגילאי5-10. מקווה למצוא רעיונות גם השנה..
בהצלחה לכולם

צמה

משתמש פעיל
יש לי בבית כמה תחפושות מקוריות למכירה (גילאים יותר גדולים)
הדפסתי על חולצה :"שברתי ת'ראש למה להתחפש.." וחבשתי את הילד בגבס, היה מוווש, הרבה
שאלו אותו בדאגה לשלומו:giggle: (מתאים לגיל 9-12)
יש לי בן מתוק ושמו יודי, חיפשתי אותו ל"ביטחון י(ה)ודי (כמה שאנו זקוקים לזה כעת!)- מודפס על החולצה,
בניתי לו ביתן של שומר מקאפה, יצא מדהים.
בנוסף, לשתי הבנות תפרתי נסיכות מהאגדות-מתאים לגילאי5-10. מקווה למצוא רעיונות גם השנה..
בהצלחה לכולם
וואו! בבקשה, תמונות:)

יוו

משתמש פעיל
חלק מהתמונות, כרגע לא מצליחה להעלות הכל

1697964474740.jpeg

@@@@@@

משתמש פעיל
איפה משיגים תחפושת של כבשה לתינוק בן שנה וחצי?
או שיש פה מישהי שהכינה לבד ויכולה לשתף אותי איך היא עשתה את זה....

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

R E K

משתמש רשום
@פנינה ריימונד היקרה, איזו זכויות! באיזה הרגשה טובה את עוזרת ומשתפת.. בכלל אנחנו עוזרות לך להפיג את לחצי ורעידות הבית...
קופצת על השאכול, מחפשת נסיכה או בבובת חרסינה לילדה בת 5 ו3, האמת שמספיק לזו בת 5.
אבל משהו נפוח וארוך ומפואר שיתחרה בכלה.........

תודה ענקית על הכל!
ובשורות טובות

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

יומיום

משתמש צעיר
גם אני קופצת...
מחפשת לבן
בן שנה(יהיה בפורים)
לא חיות, לא פרות, לא דברים דוממים...
שנה שעברה היה בן חודש התחפש למלח- היה מושלם.
למישהי יש רעיון?

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה