התייעצות תופעה מוזרה בחשבון המים

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בחצי שנה האחרונה אנחנו מקבלים חשבון מים בגובה עשירית מהסכום הקבוע,
כולל תשבחות מחברת המים על צריכה נמוכה.
לפני שאנחנו פונים אל האינסטלטור העסוק שלנו,
נשמח לשמוע מחכמת ההמונים,
האם נתקלתם בכזו תופעה, ומה יכולה להיות הסיבה?

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כנ"ל!
חלום! מה מפריע לכם?
והאמת.. שגם לנו זה היה תקופה ארוכה והיה ברור לי שיום אחד יקרעו אותי מי ברק, בסוף לא קרה כלום, כנראה לא באמת צרכנו הרבה. תיהנו מהרגע!

אבישי ויינגולד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
השאלה היותר חשובה היא
כמה אנשים אתם בבית
וכמה קוב אתם צורכים כיום?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יתכן ומד המים שלכם תקול, רק קחו בחשבון שבמקרה כזה השכנים משלמים עליכם... זה לא על חשבון חברת המים.

מלי :)

משתמש צעיר
יתכן ומד המים שלכם תקול, רק קחו בחשבון שבמקרה כזה השכנים משלמים עליכם... זה לא על חשבון חברת המים.
תשאלו שכנים אם הם משלמים בחודשים האחרונים על הפרשי מדידה או צריכה משותפת מעבר לרגיל... ותבדקו את זה גם בחשבון שלכם

שירושבח

משתמש פעיל
לי היה תופעה כזו במשך 4 שנים!!!
יום בהיר הבנתי מהשכנים
(שיש לנו אותו שם משפחה)
שהם פנו לגיחון על תשלום חשבון מים מופרז
ושם נאמר להם שבטעות
החליפו בין המונים שלנו
כמובן שהחשבון שלנו הוא פי 5 משלהם
אם לא יותר...

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לי היה תופעה כזו במשך 4 שנים!!!
יום בהיר הבנתי מהשכנים
(שיש לנו אותו שם משפחה)
שהם פנו לגיחון על תשלום חשבון מים מופרז
ושם נאמר להם שבטעות
החליפו בין המונים שלנו
כמובן שהחשבון שלנו הוא פי 5 משלהם
אם לא יותר...
איך הסתדרתם עם התשלום?

שירושבח

משתמש פעיל
כמה נפשות ומה הסכום הקבוע?

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בהכרח שכל זו"צ ששומעים ממשפחות מרובות ילדים סכומי עתק על המים שהם גנבים???
לא חסר בעיות של אי הבנה בסכומים.

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זאת אומרת שזה מה שקרה אצלי, שילמתי כזוג סביבות ה 50 לחודשיים והייתי בטוח שיש פה איזו טעות כי אברכים סיפרו לי על מאות עד אלף ש"ח שמשלמים, וכשהמשפחה קצת התרחבה ב"ה קלטתי שאני מתחיל ליישר קו איתם, אז בך הכל אני אורמ שלפני שמתחיל פה דיון הלכתי אם יש פה גזל בשב ואל תעשה או שוגג וכו' תשאלו את פותחת האשכול - אולי הם זוג צעיר ופשוט לא מבינים בסכומים וזה הכל...

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לכל השואלים
משפחה ותיקה.... זוג הורים + ילדים, שצורכים הרבה, עד היום 700 שח לחשבון בקירוב, היום כ 70. הצריכה המשותפת לא השתנתה. גם היא כ 70. אין בבניין שום זוצ שאמור לצרוך 70 שח לחודש.
בהחלט מה שמדאיג אותי זה זה

תשאלו שכנים אם הם משלמים בחודשים האחרונים על הפרשי מדידה או צריכה משותפת מעבר לרגיל... ותבדקו את זה גם בחשבון שלכם

אבישי ויינגולד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
לכל השואלים
משפחה ותיקה.... זוג הורים + ילדים, שצורכים הרבה, עד היום 700 שח לחשבון בקירוב, היום כ 70. הצריכה המשותפת לא השתנתה. גם היא כ 70. אין בבניין שום זוצ שאמור לצרוך 70 שח לחודש.
בהחלט מה שמדאיג אותי זה זה
באמת משונה ממש.

אני הייתי ממליץ לכם לשים את ה-630 הנותרים
בפק''מ / קופ''ג ודומיהם
כדי שאם פתאום יבקשו מכם חזרה
שיהיה לכם מאין לשלם להם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה