תוכנה מדהימה ליצירת כרטסיות בתוכנות office

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לי לא עלתה אופציה של "הפעל כמנהל", אבל התוכנה פועלת אצלי - האם יש סיכון לבעיה כלשהי בעקבות זאת?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
למען הסר ספק, התוכנה ללשונית בתוכנות אופיס, אינה התוכנה המקורית, שאגב איננה חינמית, זהו התקנה שבנה האקר שמתקין את התוכנה והפריצה שלה בו זמנית. לא יודע מה איתכם אבל אני לא סומך על אנשים כאלה...

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
התוכנה לאופיס לא עובדת לי למישהו יש מושג למה?
סגרתי מסמכי אופיס והפעלתי כמנהל, לא עזר

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נכתב ע"י moishy;1524951:
למען הסר ספק, התוכנה ללשונית בתוכנות אופיס, אינה התוכנה המקורית, שאגב איננה חינמית, זהו התקנה שבנה האקר שמתקין את התוכנה והפריצה שלה בו זמנית. לא יודע מה איתכם אבל אני לא סומך על אנשים כאלה...

האם גם הקלובר אותו דבר? זו הסיבה שטכנאים אינם ממליצים להתקין? האם עלולים להגרם למחשב/לתכנו נזקים בלתי הפיכים?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י אפכא מסתברא;1525167:
האם גם הקלובר אותו דבר? זו הסיבה שטכנאים אינם ממליצים להתקין? האם עלולים להגרם למחשב/לתכנו נזקים בלתי הפיכים?
הקלובר היא תוכנה חינמית שאינה מזיקה (לפי בדיקה שערכתי) למשתמשים בה. אינני יודע איזה טכנאים לא ממליצים עליה ומדוע. בכל מקרה אין לי די נסיון עם התוכנה כדי להביע דעה נחרצת.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
חנון ומנדי שלום העידו לעיל שטכנאי אמר להם לא להתקין את הקלובר.
האם בתוכנה שהועלתה באשכול זה (כרטיסיות לאופיס) מישהו משתמש מספיק זמן כדי לספר אם היא גורמת בעיות? ממה יש לחשוש?

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
העירו את תשומת ליבי לעניין שהתוכנה אינה חינמית אז לצערי אני נאלץ להסיר אותה.
במידה ומישהו רוצה אותה הוא יכול לרכוש אותה כדין...

לגבי התוכנה הראשונה (clover) היא תוכנה חינמית מצוינת אין איתה שום בעיות ללא וירוסים ואין לי מושג למה יש כאלו שחוששים ממנה בכ"א יש כאן המון אנשים שמאוד נהנים מהתוכנה...

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י אפכא מסתברא;1525302:
האם בתוכנה שהועלתה באשכול זה (כרטיסיות לאופיס) מישהו משתמש מספיק זמן כדי לספר אם היא גורמת בעיות? ממה יש לחשוש?
מלבד פתיחה איטית להחריד של כל תוכנות אופיס (טעינת התוספות לוקחת זמן רב), אין בו בעיה מהותית.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י moishy;1525326:
מלבד פתיחה איטית להחריד של כל תוכנות אופיס (טעינת התוספות לוקחת זמן רב), אין בו בעיה מהותית.

ממש לא נתקלתי בבעיות כאלה
האופיס רץ אצלי מרגע הפתיחה והתוספים נטענים מהר

מתנחל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י minach;1525312:
העירו את תשומת ליבי לעניין שהתוכנה אינה חינמית אז לצערי אני נאלץ להסיר אותה.
במידה ומישהו רוצה אותה הוא יכול לרכוש אותה כדין...

יש אותה בגירסת נסיון רשמית?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
סליחה על ההקפצה - מאחר שהתקשיתי לעבוד בו זמנית בשני קבצים זה לצד זה הסרתי את התכנה, אבל הוורד לא חזר לקדמותו. קשה לי אפילו להסביר במה. בין השאר, לפני התקנת התכנה, כשהיו לי כמה קבצים פתוחים, יכולתי לראות את כולם בקטן כשהסמן עמד על הסמל של וורד בשורת המשימות, וכעת זה לא עובד. איך אוכל לדעת אם לא נשאר במחשב במקום כלשהו סרח עודף מהתכנה, שבגללו הוורד לא שב לאיתנו?
תודה רבה מאוד למי שינסה לעזור.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אפכא מסתברא;1607966:
סליחה על ההקפצה - מאחר שהתקשיתי לעבוד בו זמנית בשני קבצים זה לצד זה הסרתי את התכנה, אבל הוורד לא חזר לקדמותו. קשה לי אפילו להסביר במה. בין השאר, לפני התקנת התכנה, כשהיו לי כמה קבצים פתוחים, יכולתי לראות את כולם בקטן כשהסמן עמד על הסמל של וורד בשורת המשימות, וכעת זה לא עובד. איך אוכל לדעת אם לא נשאר במחשב במקום כלשהו סרח עודף מהתכנה, שבגללו הוורד לא שב לאיתנו?
תודה רבה מאוד למי שינסה לעזור.
גם אני הסרתי את התוכנה בעצת טכנאי וגם אצלי התצוגה לא היתה בסדר ולא רק בוורד
חכי כמה ימים זה יסתדר מעצמו

אפקטיביות

משתמש צעיר
אפרופו הקפצות...
אני חייב לספר שחבר שלי ששלחתי לו את התוכנה של הכרטסות בסייר, השתמש בה בהנאה מרובה, עד שלפני שבועיים הוא רצה להתקין תוכנה של הנה"ח כלשהי, ולא הצליח להתקין את התוכנה - קפצה לו הודעת שגיאה.
לאחר בירורים חוזרים ונשנים אמרו לו שאין לו עדכוני וינדוס (7) כבר תקופה ארוכה ולכן חסר לו רכיב,
המחשב שלו שכב 4 ימים אצל טכנאי שלא מצא את הבעיה, לאחמ"כ הוא הביא לטכנאי בכיר מאוד שאמר לו שאין לו עדכונים בגלל התוכנה ההיא!!!

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נכתב ע"י חנון;1607970:
גם אני הסרתי את התוכנה בעצת טכנאי וגם אצלי התצוגה לא היתה בסדר ולא רק בוורד
חכי כמה ימים זה יסתדר מעצמו
עברו קצת יותר מכמה ימים ולא מסתדר לי - יש לי עבודה דחופה הדורשת לפתוח לפחות שני קבצים במקביל (להעביר נתונים מקובץ לקובץ) והוורד בשום אופן אינו מאפשר לי לראות את שניהם ביחד על המסך. מה עושים?
מי שיוכל לעזור לי יעשה מצווה גדולה ויבורך מקרב לב!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה