תוכנה מדהימה ליצירת כרטסיות בתוכנות office

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בהמשך לתוכנה שפירסמתי בעבר שיוצרת כרטיסיות לסייר הווינדוס (http://www.prog.co.il/showthread.php?t=153162) אני מביא לכם תוכנה שמייצרת כרטיסיות לתוכנות אופיס שמקילה בצורה משמעותית על משתמשי תוכנות אופיס למשל: אם פתוח לכם מס' קבצי וורד או אקסל במקום לעבור מאחד לשני ע"י סמל התוכנה בשורת המשימות ומעבר לקובץ הרצוי התוכנה יוצרת מס' כרטיסיות בראש עמוד התוכנה והמעבר בין קובץ לקובץ נעשה קל ונוח ביותר...

מצ"ב לינק להורדת התוכנה:
העירו לי שהתוכנה אינה חינמית לכן נאלצתי להוריד אותה המעוניין יכול לרוכשה כדין...

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מה עלי לעשות אם רצוני ששני קבצים יופיעו לי בו זמנית על המסך? לפני שהורדתי את התוכנה זה התאפשר, אבל כעת זה לא נותן.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
על התוכנה הראשונה טכנאי אמר לי שלא כדאי להשתמש בה

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י חנון;1524286:
על התוכנה הראשונה טכנאי אמר לי שלא כדאי להשתמש בה

אני משתמש בה כבר כשנה
לרוב בהנאה מרובה
לעיתים רחוקות מאד היא קורסת

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אברהם;1524298:
אני משתמש בה כבר כשנה
לרוב בהנאה מרובה
לעיתים רחוקות מאד היא קורסת
השימוש בו נחמד מאוד אבל זה לא טוב למחשב

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
הראשונה מדהימה, לא יודעת איך אפשר בלעדיה.
השניה אני מחכה לקצת יותר המלצות כאן בשביל לנסות אותה.

elad ph

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
התוכנה למסמכי אופיס מעולה
מי שהתרגל לא יכול להפסיק חוסכת הרבה זמן

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מי שמשתמש בתוכנה הזו של אופיס יכול לומר לי איך אוכל להציג על המסך בו זמנית שני קבצים של וורד?
תודה.

elad ph

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לעמוד על הלשונית של הקובץ>לחצן ימני>OPEN IN NEW...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
משום מה התוכנה הזו לא שינתה אצלי כלום באופיס... :(

elad ph

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אברהם;1524681:
משום מה התוכנה הזו לא שינתה אצלי כלום באופיס... :(

בהכנת התוכנה צריך לסגור את כל מסמכי אופיס

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ברור
אופיס היה סגור
עדיין לא עובד לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה