דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

מיכי82

משתמש פעיל
אטומים לעניים, כי הם רוצים לשנות את הקריטריון ל2024,
הרי אין ספק שהנחה בארנונה נותן מענה להרבה משפחות קשיי יום שבקושי גומרים את החודש מכל גווני האוכלסיה שלא קשורים לרווחה, (לאלו שברווחה כבר יש את המיזם לבטחון תזונתי), מפריע להם, שיש העדפה בהנחה לארנונה למגזר החרדי,
אז נאמר אחרת, אטומים לצורכי המגזר החרדי.
אם זה אכן כך אז הם צודקים אל תשכח שהם לא אמורים להיות בצד שלך אלא להיות אובייקטיבים

מיכי82

משתמש פעיל
מה איתם ? - הם מזדעזעים מהציטוט דלעיל המנסה להכשיר את אוטם ליבם של בג"ץ !

לגופם של דברים
לעצור את הזרמת הכספים משך שבוע בו מתבצעים רוב הקניות לחג, - אין זו אטימות ?!
להודיע שהם עוצרים את התמיכה ל-2024 כלומר עוד 4 חודשים - אין זו אטימות ?!

תודה לה' שנתן חכמה ודעת בח"כים של ש"ס שהשכילו לבנות את התוכנית בצורה שלא יצליחו בקלות לפגוע בתמיכה.
שימו לב שהנימוק העיקרי הוא "כרגע אנחנו בפני מעשה עשוי "
כלומר שהם היו רוצים לעצור את התמיכה אבל מבחינה משפטית זה מוגדר כבר כ"מעשה עשוי" לכן הם לא יכולים לעצור את התהליך.
זו אטימות בשיאה !!!
אני מניח שלא קראת את העתירה.

מיכי82

משתמש פעיל
מה איתם ? - הם מזדעזעים מהציטוט דלעיל המנסה להכשיר את אוטם ליבם של בג"ץ !

לגופם של דברים
לעצור את הזרמת הכספים משך שבוע בו מתבצעים רוב הקניות לחג, - אין זו אטימות ?!
להודיע שהם עוצרים את התמיכה ל-2024 כלומר עוד 4 חודשים - אין זו אטימות ?!

תודה לה' שנתן חכמה ודעת בח"כים של ש"ס שהשכילו לבנות את התוכנית בצורה שלא יצליחו בקלות לפגוע בתמיכה.
שימו לב שהנימוק העיקרי הוא "כרגע אנחנו בפני מעשה עשוי "
כלומר שהם היו רוצים לעצור את התמיכה אבל מבחינה משפטית זה מוגדר כבר כ"מעשה עשוי" לכן הם לא יכולים לעצור את התהליך.
זו אטימות בשיאה !!!
אין זה אטימות כלל וברור שכל בית דין שהייתה באה אליו שאלה כזו היה פוסק כך (אם תחשוב טוב גם אתה היית פוסק כך)
להזכירך
כזכור בית המשפט העליון הוציא ביום חמישי האחרון צו על תנאי נגד חלוקת תלושי המזון. "יובהר כי צו זה ניתן אך ורק בשל החשש ממעשה עשוי שייתר את הדיון בעתירה, ואין בכך כדי להביע דעה לגופם של דברים לכאן או לכאן", נכתב בהחלטת בג"ץ.

יועצת נישואין

משתמש מקצוען
אם זה אכן כך אז הם צודקים אל תשכח שהם לא אמורים להיות בצד שלך אלא להיות אובייקטיבים
היכן יש העדפה בארנונה למגזר החרדי
זה שהם משתכרים פחות זה העדפה ?
זה שיש להם יותר ילדים זה העדפה ?
אז אולי גם שיטת ההנחות בארנונה היא לא שיוויונית ?
(זה אמת שבציבור החרדי יש הרבה שמגיע להם, אבל זה לא בגלל שהם 'חרדים' אלא בגלל מצבם)

יש כמה אפשרויות לדגום את התושבים הנצרכים להנחות ולהטבות
אחד מהם זה ההשתכרות ומספר הילדים
וזה האפשרות שיש בהנחות לארנונה
מדוע זה לא יכול להיות גם בשביל תלושי מזון
(כמובן בתוספת של משפחות שזכאיות אפילו שאין להם הנחה בארנונה, כמו שבארנונה עצמה יש עוד אופציות להנחה חוץ מרמת ההשתכרות)

לא לפרסום

משתמש פעיל
אין זה אטימות כלל וברור שכל בית דין שהייתה באה אליו שאלה כזו היה פוסק כך (אם תחשוב טוב גם אתה היית פוסק כך)
להזכירך
כזכור בית המשפט העליון הוציא ביום חמישי האחרון צו על תנאי נגד חלוקת תלושי המזון. "יובהר כי צו זה ניתן אך ורק בשל החשש ממעשה עשוי שייתר את הדיון בעתירה, ואין בכך כדי להביע דעה לגופם של דברים לכאן או לכאן", נכתב בהחלטת בג"ץ.
אני מאוד שמח שאתה מנסה לאסוף זכויות לקראת יום הדין...אבל ע"ז נאמר כל המרחם על וכו'
הבעיה שלי שזה אותו בג"ץ שהכשיר את מעשה ליברמן בגזירת המעונות שהשר יכול להחליט כרצונו ולקבוע קרטריונים חדשים[דרך אגב פה המקום לכל המצקצקים שבג"ץ טוב לחרדים כי פסל את גזירת המעונות אז פה המקום להסביר שבג"ץ מפורש הכשיר את המתווה אבל כנראה שרצה להראות כשר אני כמו אותו בעל חי שפורש טלפיו וקבע כיוון שזה הוחלט אחר הרישום והשיבוץ זה יקרה בשנה הבאה....והקב"ה ברחמיו הגדולים ריחם עלינו....

Esti designs

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
איפה נרשמים בביתר לקבל את הכרטיסים?
[אין לנו הנחה בארנונה]

משכנטופ

משתמש חדש
אם אני רשומה בעיר אחת ובעלי באחרת
איך אני נרשמת? (כשניסיתי להגיש בעיר שלי, הייתי חייבת לכתוב גם את בעלי- כנשואה)
מצד שני הוא רשום בעיר אחרת
תודה

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
איזה קריטריונים יש לקבלת התווים?
חוץ מזכאות בארנונה יש עוד דברים שיכולים לזכות בתווים?

Esti designs

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
איזה מסמכים צריך בשביל להירשם

מיכי82

משתמש פעיל
היכן יש העדפה בארנונה למגזר החרדי
זה שהם משתכרים פחות זה העדפה ?
זה שיש להם יותר ילדים זה העדפה ?
אז אולי גם שיטת ההנחות בארנונה היא לא שיוויונית ?
(זה אמת שבציבור החרדי יש הרבה שמגיע להם, אבל זה לא בגלל שהם 'חרדים' אלא בגלל מצבם)

יש כמה אפשרויות לדגום את התושבים הנצרכים להנחות ולהטבות
אחד מהם זה ההשתכרות ומספר הילדים
וזה האפשרות שיש בהנחות לארנונה
מדוע זה לא יכול להיות גם בשביל תלושי מזון
(כמובן בתוספת של משפחות שזכאיות אפילו שאין להם הנחה בארנונה, כמו שבארנונה עצמה יש עוד אופציות להנחה חוץ מרמת ההשתכרות)
האם קראת את העתירה?

נחמן ששון

משתמש פעיל
13.9.2023 15:44

ח״כ אוריאל בוסו: ״זעקת החלשים נשמעה, אושרו תלושי המזון שיזם אריה דרעי, עם הרבה השקעה וחמלה רבה של מנהיג חברתי דגול, החג הזה יעבור אצל מאות אלפי אזרחים עם חיוך גדול יותר. קיבלתם מה שהצבעתם״.

מיכי82

משתמש פעיל
מה טענותיהם?
אני לא טוען שהמערערים צודקים בהחלט אבל זה לא הוגן לטעון על בג"ץ מדוע אתם דנים בזה בכלל ולא דוחים על הסף או מדוע מונעים מהממשלה לעקוף את הדיון על ידי עשיית עובדות בשטח

קבצים מצורפים

• עתירה.pdf
    7.5 MB · צפיות: 39

ניק 20238

משתמש פעיל
אני מנסה להגיש בקשה בעיריית בית שמש ואני לא מצלי לשלוח את הטופס או אפילו לשמור כטיוטה יש למיהו מידע בנושא ? דחוף!!!!!!!!!!

יועצת נישואין

משתמש מקצוען
האם קראת את העתירה?
כן (לא כל מילה כמובן)

ולא קיבלתי תשובה לשאלתי

למה קריטריון שמתאים לקבלת הנחה בארנונה לא יכול להתאים לחלוקת תלושי מזון
הסיבה שמקבלים הנחה בארנונה זה גם סיוע מהמדינה
אז למה זה בסדר וזה לא ?
(בכל אפשרות שתבחר איך למצוא את הנזקקים יש חורים)

נהר פרת

משתמש רשום
@אשל חב"ד
קיבלתי אישור מאש"ל
התבקשתי להקיש מס' כרטיס והקשתי
כעת אני בודק ושמוע שיש יתרה של 3 ש"ח בכרטיס [כנראה ממבצע קורונה]
האם הכרטיס לא יכול להתעדכן ? להתמלא ?
האם עלי לרוקן ?
איך ?

A052

משתמש סופר מקצוען
לפי מה שכתבו צריך לרוקן לגמרי, בקניה בחנויות המכבדות (כגון ברכל ועוד הרבה).

sap13

משתמש מקצוען
מתי כבר צריכים כל השמות לעבור לפתחון לב?

מצפה לגואל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מישהו יודע אם יש אתר לבדיקת זכאות (בירושלים), כי בטלפון של אשל ירושלים לא אומרים שאני זכאי וקיבלתי הנחה בארנונה של 80 אחוז
אולי יכול להיות שזה משום שההנחה אושרה רק ביום שישי האחרון 08/09?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה