דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

A052

משתמש סופר מקצוען
יש אפשרות לפי מבחני ההכנסה של הארנונה, וזה כתבתם שאתם לא זכאים.

זושא דרבנן

משתמש צעיר
הרה"ג ר' אשל חב"ד שליט"א
אני מירושלים ומנסה לברר אם יש לי יתרה בכרטיס
במספרים 0777711179 ו 0777711174 רק ניתן לוודא שאני זכאי, אבל לא את היתרה, אודה לך על המספר טלפון לוודא שיש יתרה וכמה.
כתיבה וחתימה מצוינים !!!

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הרה"ג ר' אשל חב"ד שליט"א
אני מירושלים ומנסה לברר אם יש לי יתרה בכרטיס
במספרים 0777711179 ו 0777711174 רק ניתן לוודא שאני זכאי, אבל לא את היתרה, אודה לך על המספר טלפון לוודא שיש יתרה וכמה.
כתיבה וחתימה מצוינים !!!

זושא דרבנן

משתמש צעיר
מחילה, מצאתי את המספר על הכרטיס שברשותי, ואכן הוטען במזל טוב
תזכו למצוות, ותמסרו תודה לכל מי ששותף להליך.
כוח"ט

ברכת מרום

משתמש מקצוען
מה זה אומר יתרה קודמת?
בדקתי ביתרת כרטיס וזה כותב לי
יתרה קודמת: 216

יתרה נוכחית: 0

ברכת מרום

משתמש מקצוען
יש לי חברה שאמרו לה שהיא זכאית
ואין לה כרטיסים מנה היא תעשה גם פעם שעברה היא היתה זכאית ולא קיבלה בפועל את הכרטיסים?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד , בפעם הקודמת קיבלנו 2 כרטיסים, בכל כרטיס היה אפשר עד סכום של 1000 ש"ח
בדקתי עכשיו באחד הכרטיסים שאותו הגדרתי השנה במערכת
כותב לי שיש יתרה של 995
האם זהו הסכום שכבר הוטען?
כי אם כן- זה לא הסכום המדוייק צריך להיות לנו עוד 525 ש"ח
השאלה אם היה צריך לעדכן את שתי הכרטיסים?
מה ניתן לעשות כדי שיהיה את הסכום המדוייק?
זה הסכום שהוטען, לאחר שימוש, הכרטיס יוטען שוב עד למלוא סכום הזכאות.

94

משתמש חדש
1. מתי יגיעו הכרטיסים לבתים?
2. גם שנה שעברה היינו זכאים לקבל את התווים, אבל משום שהעירייה העבירה מאוחר מידי את הנתונים שלנו כבר לא הצלחנו לקבל את התווים. יש עדיין סיכוי לקבל גם עבור שנה שעברה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה