דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

A052

משתמש סופר מקצוען
אנחנו לא קיבלנו הודעה על זכאות, על אף שמקבלים את מלוא ההנחה בארנונה ובניסיון בירור המספר שלנו אפילו לא מזוהה.
מה יש לעשות עם זה?
הטלפון שהעייריה מודעת אליו, זה לא תמיד הטל' שנראה לכם.
תבדקו מכל המכשירים שלכם, ואם עדיין לא מזוהה, תבדקו מול העירייה איזה מס' יש לה.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אשל חב"ד@
לי גם אומרים שהפרטים באימות מול מרשם האוכלוסין נא התקשר בעוד 3 ימים לבדיקה מחודשת של הסטטוס
זה יעזור לשלוח מייל אליכם עם צילום ת"ז פלוס ספח? תודה רבה
לא, חייבים אימות מול מרשם, במהלך השבוע הסטטוס ישתנה

Ayala12345

משתמש מקצוען
תפנו לעיריה
אנחנו הגשנו את הטפסים(אין לנו הנחה בארנונה)
קיבלנו למייל אישור שהערייה אישרה את זכאותינו ב- 22.10
כשאני מתקשרת לאשל חבד אומרים שלא נמצאה זכאות
האם זה קשור לעריה או אליכם או שפשוט אני רציכה להמתין
תודה רבה

אנונימיית

משתמש רשום
אשל חבד
אני מביתר וקיבלתי היום הודעה שהכסף הוטען לכרטיס וכשאני נכנסת לאתר לבירור יתרה זה עדיין לא מופיע יכול להיות שלוקח זמן עד שזה מתעדכן בכרטיס?

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
שלןם וברכה ותודה רבה!
קיבלתי ביום רביעי סוףסוף הנחה בארנונה בגובה 90 %
האם אני זכאית לקבל התלושים? ואם כן מה עלי לעשות
אני מודה מאוד!!

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לחכות בסבלנות שפרטיכם יועברו ע"י הרשות המקומית לעמותה שמחלקת את הכספים, ושהיא תיצור איתכם קשר.
אני מודה מאוד
יש צפי כמה שבועות?

A052

משתמש סופר מקצוען
תלוי ברשות המקומית, יש כאלו שמעבירים כל הזמן, ויש כאלו פעם בחודש או יותר.

אורי יצחק

משתמש חדש
@אשל חב"ד
הגשתי בקשה לעריית בית שמש ואושרה בס"ד הזכאות שלי, באשל חב"ד עדיין לא התעדכן, השאלה ברגע שזה בעז"ה יתעדכן, ויש לי רק כרטיס אחד מפעם קודמת, ובפעם הקודמת קיבלתי 1,050 ש"ח זכור לי שזה היה בשתי כרטיסים כרטיס א' אלף ובכרטיס השני חמישים
האם הכסף יכול להטעין את עצמו בכרטיס הישן או שצריך גם הפעם כמה כרטיסים וע"כ לא יספיק אחד, וצריך להזמין חדש ???

נערך לאחרונה ב:

מי אני??

משתמש חדש
היי,
היכן רואים את רשימת החנויות שמקבלות את התווי מזון בעיר ביתר עילית?

מירי קיבלביץ

משתמש חדש

@אשל חב"ד קיבלתי עדכון מעיריית ירושלים לפני שבוע שקיבלתי הנחה 80 אחוז ואני עדיין לא מופיע ברשימות שלכם יתכן שאני צריך להגיש בקשה מיוחדת לתווי מזון?​

A052

משתמש סופר מקצוען
@אשל חב"ד
הגשתי בקשה לעריית בית שמש ואושרה בס"ד הזכאות שלי, באשל חב"ד עדיין לא התעדכן, השאלה ברגע שזה בעז"ה יתעדכן, ויש לי רק כרטיס אחד מפעם קודמת, ובפעם הקודמת קיבלתי 1,050 ש"ח זכור לי שזה היה בשתי כרטיסים כרטיס א' אלף ובכרטיס השני חמישים
האם הכסף יכול להטעין את עצמו בכרטיס הישן או שצריך גם הפעם כמה כרטיסים וע"כ לא יספיק אחד, וצריך להזמין חדש ???
יתקשרו אליכם ברגע שיגיע הנתונים לאשל חב"ד (מענה אוטומטי) ושם תצטרכו לעדכן את מס' הכרטיס שיש אצלכם, מספיק אחד, מוטען בו כ1000 ש"ח וכל כמה ימים נבדק אם השתמשתם ואז יטעינו עוד.
@אשל חב"ד עדיין לא הגיע לי כרטיס איפה יכולה לברר למה?
(אני יודעת שאני אצלכם)
מול העירייה.
@אשל חב"ד
קיבלתי אישור הנחה לפני שלושה שבועות
למה הכרטיסים לא נטענים?
תודה
כי העירייה לא שלחה להם את הנתונים.

@אשל חב"ד קיבלתי עדכון מעיריית ירושלים לפני שבוע שקיבלתי הנחה 80 אחוז ואני עדיין לא מופיע ברשימות שלכם יתכן שאני צריך להגיש בקשה מיוחדת לתווי מזון?​

שבוע זה כלום זמן, עיריית ירושלים איטית מאד בנושא הזה.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה