קורונה תדפיסו לכל השאננים שעדיין לא הפנימו

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
לא רוצה לתת כתובות כדי לא לפגוע בבעלי השמחה.
במיילים מסתובבים סרטונים של חתונות בתוך בתי ספר, בתים רגילים וחדרי אוכל בישיבות עם המון המון מוזמנים!!
וגם מהחלון מהבית שלי אני רואה חתונה בתוך ישיבה עם קהל גדול מאוד!!
זה לא אומר שאנשים אדישים...
וזה עדיין לא כל האנשים שאצל החרדים.

בלי גוזמאות.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
פוסט מפורום תורני שנכתב ע"י צדיק אחד:

האויבים אינם הנאצים ובעלי בריתם, הם מתגלים כעת בדמותם של ניקים אנונימיים המתירים לעצמם כל מיני הוראות היתר להמשיך בשגרת חייהם, צעד שיביא בוודאות למרחץ דמים של עשרות ואולי מאות הרוגים מדי יום.
בתקוות "כל המציל נפש אחת מישראל" אחתום.
רק אתייחס לפסקה האחרונה.
גדו"י כרבי חיים ועוד רחוקים מלהיות ניקים אנונימיים.
ורק אחרי לחצים אדירים הם ביקשו שישמרו על הכללים בבד בבד עם המשך לימודים שנאסר ע"י משרד הבריאות.

ספרא וסייפא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
במו עיני ראיתי מוכרות חרדיות שאמורות להיות בבידוד, ואומרות את זה בפה מלא, מתעלמים מההוראות ומסכנים את כולנו.
חתונות עם מאות (!!) משתתפים, כולל כאלו שהגיעו מחו"ל, והשאירו את הטלפון בבית, שלא יעקבו אחריהם.

רבותי, אל תיכנסו להיסטריה, אך... צאו מהאדישות!!!
שני הפתחים (של ההיסטריה והאדישות) אינם כל כך קרובים. ניתן להימלט מהאדישות בלי להיכנס בטעות להיסטריה.

ספרא וסייפא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ידבר עמים תחתנו רש''י הק' מפרש שהכוונה היא לדבר אצל הגויים בלבד
מקווה מאוד שלא נצטרך לשים סימן שאלה על הודעתך זו,
לאמר - איך ייתכן שיש ... אצלנו, הרי רש"י הק' מפרש וכו'.

פיקאסה

פיץ' אוטומציה ובוטים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני לחלוטין מסכימה עם כל ההוראות ההיסטריות.
(אולי אם אשמור על הילדים יום אחד אראה שיש היסטריות גדולות יותר... :rolleyes: )
אבל אני חושבת שצריך לתת פתרונות מעשיים.
אני יודעת שהרבה חנויות עוברות לפעילות מקוונת, צעד מצויין!
@חוח הציעה רעיון נוסף.
לבצע ויסות בסופרמרקטים, בכל משפחה יהיה אדם בריא אחד שיבצע את הקניות.
ברישום מראש כדי שיהיה ניתן לשלוט בכמות האנשים. נגיד לכל משפחה תהיה אפשרות קניה פעם בשבוע. כך הרווחנו שאין היסטריה. הקניה היא לשבוע מראש, לא צריך לקנות לשנתיים! אם אנחנו הולכים על משמרות של חמישה בני אדם שלכל משמרת ניתנת אורכה של חצי שעה (הגזמתי...) ביום אחד אפשר לכסות 350 משפחות. כמובן שצריך לחלק בצורה כזו שסופר אחד יהיה אחראי על שמונה מאות משפחות בשבוע בערך, החיסרון הרציני חוץ מהלוגיסטיקה ואי הנוחות הוא שאף אחד לא ירצה להיות ביום ראשון וכולם ירצו להיות בימי חמישי... אבל אין מה לעשות, חייבים להתגמש.
מה אומרים?

מאיר בר דיין

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יצאתי לרחוב הערב אחרי זמן ממושך שלא הייתי בו,
והייתי בהלם!!! הרגשתי לרגע כמו בחלום,
אני נמצא בבית שומע ורואה מה קור(ונ)ה בעולם, משתדל לא לצאת מהבית כלל!
אחר כך אני יוצא לרחוב ורואה שהכל כרגיללללל זה פשוט לא נתפס,
משהו קור(ונ)ה כאן!
או שזה כח שמיימי או שאנשים פשוט לא קולטים עדיין..

sheen

משתמש מקצוען
יצאתי לרחוב הערב אחרי זמן ממושך שלא הייתי בו,
והייתי בהלם!!! הרגשתי לרגע כמו בחלום,
אני נמצא בבית שומע ורואה מה קור(ונ)ה בעולם, משתדל לא לצאת מהבית כלל!
אחר כך אני יוצא לרחוב ורואה שהכל כרגיללללל זה פשוט לא נתפס,
משהו קור(ונ)ה כאן!
או שזה כח שמיימי או שאנשים פשוט לא קולטים עדיין.
מה זה כרגיל?
כרגיל ++, חגיגות קניות עם כללל הילדים לכבוד החופש
קוראים לזה "הפנינג קורונה"

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
אני מרגיש נורא טיפש להגיב באשכול כזה ואולי אני באמת טיפש, אבל האצבעות...

כשאתם צריכים איזה ישועה או בקשה אז רבי חיים הכתובת ! אבל כשרבי חיים אומר את מה שהוא אומר - החרדים טפילים וגדו"י לא בדיוק מבינים וכו' וכו'

כל החתונות שהתקיימו בימים אלו היו לאחר שאלת רב והם התנהלו כפי שהורו רבותינו, תהיו בטוחים שאם תהיה הוראה מרבי חיים להעמיד שומר אז יעמוד שומר !!!

היזהר בגחלתן שלא תיכווה !

ספרא וסייפא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כל החתונות שהתקיימו בימים אלו היו לאחר שאלת רב והם התנהלו כפי שהורו רבותינו, תהיו בטוחים שאם תהיה הוראה מרבי חיים להעמיד שומר אז יעמוד שומר !!!
סתם דמוגוגיה! גדו"י לא אמרו לקיים חתונות כרגיל. אלא לעשותם תוך כדי שמירה על ההנחיות.
יש חלק מהציבור שאינו מקשיב!

גם אני השתתפתי הערב בחתונה רבת משתתפים (400 גברים ונשים), שנמשכה כארבע שעות. הם לא שאלו אף רב.
לא ניתן להימנע מלחיצת עשרות ידיים. רוקדים במעגלי ענק. גם כאן לא שאלו את אף אחד.
שילמו המון כסף כדי לעשות חתונה 'רגילה', ואוי ואבוי למי שיפר את החתונה.
התוצאה: אני מקווה שבזכות שמחת חתן לא יהיה אסון.
המשמעות: הציבור, בגדול, אדיש!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה