בקשת תפילה תאונה קשה במודיעין עילית - התפללו לרפואת הפצועה יוכבד בת דבורה אסתר

משה שולמן

משתמש מקצוען
אני קיבלתי הודעה הבוקר על כך שנקרעו לה כמה איברים פנימיים..ועוד כמה דברים
אני לא מעלה את זה מפאת כבודה
לא חושבת שזה מתאים לספר בדיוק
אבל אם זה נכון צריך הרבה תפילות.
מורדמת ומונשמת עוברת מלא ניתוחים.
שלא נדע מצרות
קראתי רפואה שלימה בתושח"י

נפש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
רפואה שלמה בקרוב!!!

TKTK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
העבירו לי במייל:
ככה מספרת רחלי דישי אחות של יוכבד שעברה תאונה..:
בקיצור יצאנו ביחד לכיוון הכניסה לעיר של מודיעין עילית,
והיא הלכה למשוך כסף, ואני בינתיים הלכתי למסוף, באתי לעלות לאוטובוס,
והנהג אמר לי: "אני סוגר את הדלתות או שאת עולה או שאת יורדת". אמרתי לו:
"נהג יש לך עוד דקה אחת", הוא היה אמור לצאת בעשר ושמונה עשרה דקות, והיה השעה עשר ושבע עשרה דקות, אז אמרתי לו:
"נהג יש לך עוד דקה לצאת", ואז הוא התחיל לצעוק עליי ואמר לי:
" או שאת עולה הרגע לאוטובוס או שאני יוצא!" ו
אז עליתי מהר לאוטובוס ואמרתי טוב אחותי תעלה פה ממש בכניסה, ואז התקשרתי לאחותי יוכבד ואני רואה אותה מרחוק רצה, אני מתקשרת אליה, אני אומרת לה: "יוכבד, איפה את?"
אז היא אומרת לי: "אני פה בכניסה למסוף", אז אמרתי לה:
" אל תדאגי הוא יעצור לך בכניסה למסוף תעמדי שם". היא אמרה לי אין בעיה.
אני מסתכלת מרחוק אני רואה את הדמות של אחותי יוכבד עומדת ומחכה לאוטובוס.
ואז האוטובוס התחיל לנסוע לעברה, ואני אמרתי לנהג:
"תפתח לה, הנה אחותי, תפתח לה את הדלת!" הנהג מסתכל עלי ואומר לי: "תחנה הבאה שתעלה " שזה אומר התחנה הבאה זה חשמונאים, ואז אמרתי לו:
"די, בבקשה נהג זה אחותי אני מתחננת אליך,
טוב אז אם לא, אז תוריד אותי אני רוצה לרדת" הוא עדיין לא יצא מהמסוף,
" עכשיו פרנציפ' אני לא עוצר לך!" ואז הוא נתן פשוט גז,
עד הכיכר הבאה, ופתאום אני שומעת צעקות:
"אתה דרסת אותה!" נהג, אתה דרסת אותה!!!"
ואז אמרתי: "מה דרסת אותה?, אתה דרסת את אחותי!!!!"
נשבר לי הלב באותו רגע חשבתי שאני מדמיינת,
אני לא יודעת מה עבר לי בראש, חשבתי שאנשים משקרים, אמרתי לו:
"נהג, בבקשה! תפתח לי את הדלת! אני רוצה לרדת!!,
אחותי פה למטה מתחת לגלגלים!!!"
ואז הוא לא פתח לי את הדלת (היא בוכה) שתי דקות שלמות שזה כמו נצח!!!,
ואז הוא פתח לי את הדלת, אני ירדתי רצתי לעברה, אני רואה מרחוק דמות שוכבת על הרצפה באמצע הכביש, רצתי אליה, העפתי את התיק באוויר, הגעתי אליה, אני רואה שהחצאית שלה ממש הייתה באוויר, ישר כיסיתי אותה, כולם צעקו לי: "אל תגעי בה!!!,
אל תגעי בה!!"
א אמרתי להם שאני רק רוצה לכסות אותה, כיסיתי לה את הברכיים,
ואז היא הסתכלה עליי, העיניים שלה היו פתוחות, מגולגלות, היא הושיטה אליי את היד,
ואז אמרתי: " יוכבד את חיה??, רק תגידי לי שאת חיה, בבקשה!!, רק תגידי לי שאת חיה!!" ואז היא הזיזה את הראש לצד ימין, ואני רואה דם, דם, דם!,
לא ידעתי מה לחשוב כבר, הגרון הכל היה דם!!!, אני מסתובבת לצד ימין,
אני רואה פקק ארוך, מלא אנשים, הרגשתי בסרט רע,
לא חלמתי שלי יקרה דבר כזה!, אני מסתובבת לצד השני, אני רואה אנשים רצים,
אנשים מסביבי, אני רואה אמבולנסים, אני רואה טיפול נמרץ, והתחלתי לצעוק:
" תצילו אותי!, תצילו את אחותי!, תתפסו את הנהג הזה, הוא עשה את זה בכוונה!!"
. ואז תוך שניות הגיע אמבולנס ואסף אותה, בשניות, מישהי החזיקה אותי שאני לא מסתכל איך מרימים את מהרצפה, העלו אותה מהר לאמבולנס,
העבירו אותי שתי אמבולנסים, כי בהתחלה הייתי באמבולנס רגיל ואחרי זה העבירו אותי לטיפול נמרץ, מהר, תוך שניות ממש, פינו אותה, אמרתי: "תחכו ההורים שלי עוד שניה פה!",
כי תוך כדי, אני לא יודעת איך, הצלחתי לתפוס את אבא שלי, ואמרתי לו שאחותי נדרסה,
הוא ישר

לקח רכב ונסע מהר לכניסה לעיר. והנהג של האמבולנס אמר לי: "אנחנו לא מחכים אפילו שנייה!, אפילו לא שנייה!, זה עניין של חיים ומוות! זה שניות!!!"
, הוא פשוט הדליק סירנות והתחיל לנסוע מהר לכיוון 'תל השומר', ואני לא ידעתי אם אפילו היא נמצאת בין החיים, התחלתי לבכות, אמרתי: "ה', ה', בבקשה, תציל אותה!"
התחלתי לקבל קבלות בצניעות, בכל מה שאתן לא רוצות, בנות! זה היה... כאילו, בחיים שלי לא הרגשתי את ההרגשה הזאת!,
באותו רגע הרגשתי עת רצון, קיבלתי מלא קבלות! אמרתי לא אכפת לי, זה הזמן שלך רחלי!, עכשיו את מקבלת את כל הקבלות שכל החיים שלך לא הצלת לקבל, זה הרגע, לזכות אחותך ששוכבת כאן מאחורה, ומנשימים אותה, (בוכה) ואני לא יודעת מה...,
אם היא בכלל תחיה, אם יש לה סיכוי בכלל, זה ברגעים הכי קשים שאני לא יכולה לשכוח בחיים שלי!, שראיתי ככה את יוכבד, ואני צועקת לו אם היא בהכרה,
את מי שטיפל בה והוא אומר לי:
"לא היא לא בהכרה" אני אומרת לו:
"אבל תעזור לי!, מה המצב שלה", ופתאום אני מסתכלת באמבולנס מקדימה ואני רואה שכתוב על המסך:
"בחורה כבת 18, נפצעה אנוש, עם פגיעות מערכתיות, יש נזק כבד..."
לא יודעת מה היה כתוב שם... אני הסתחררתי,
ראיתי שחור בעיניים, אמרתי מה קורה פה???... אני מסתובבת,
מאחורי, אני רואה שמכסים, כאילו שאני לא יכול להסתכל לכיוון אחותי, אמרתי לו:
"מה אתה עושה לה שם?", ואני רואה שהוא שם לה נייר כסף על הרגליים, אמרתי לו:
"מה קרה לאחותי?? למה היא נראית ככה?
מה אתה שם לה על הרגליים? (בוכה) אני מתחננת אליך, היא חייה???"
אז הוא אומר לי: "כן היא חיה, יש לה דופק,
אל תדאגי, יש לה דופק, אנחנו רצים לבית חולים,
היא תהייה בריאה.." ומי שהיה לידי – הנהג,
הוא הסביר לי שהוא מחמם לה את כל אזור הרגליים שלא תאבד דם
, כי פשוט יצא לה מלא דם!!,
ובדרך לבית החולים הביאו לה מלא מנות דם,
היא פשוט אבדה מלא דם, המון!, ואז פשוט טסנו,
תוך רבע שעה הגענו לבית חולים 'שיבא' – 'תל השומר'.
הגענו לשמה אני זוכרת זה היה רגעים בלתי נשכחים אני יורדת מהאמבולנס כולי בוכה, אני מסתכלת, אני רואה שתופסים את האלונקה,
ופשוט רצים איתה, רצים רצים,
לחדר הראשון שהיה שם, הכניסו אותה ואני נשארתי בבית חולים לבד עם עצמי, הייתי איתה לבד חסרת אוני, רעדתי כולי, לא ידעתי מה לחשוב,
ואז ישר התקשרתי להורים שלי שאלתי אותם איפה הם נמצאים.. הם אמרו לי 5 דקות אנחנו שמה, אחותי ראתה אותי היא נתנה לי חיבוק, שמה התפרקתי, אמרתי אני לא יודעת מה קורה, אין לי מושג, ההורים שלי חסרי אונים כולם, כולם הולכים הלוך חזור בפרוזדורים,
ניתחו אותה, הנשימו אותה, והביאו לה מנות דם,
הביאו לה יותר מעשרים מנות דם באותם רגעים ועוד באמבולנס הביאו לה גם!
היא הייתה במצב אנוש אנוש אנוש ואנחנו מתפללים מחוץ לחדר ובוכים,
שעה וחצי אנחנו מחכים מחוץ לחדר ולא יודעים מה קורה איתה! לא ידענו כלום..
(בוכה) חסרי אונים.. תרמנו כסף כי צדקה תציל ממוות,
אח"כ יצא אלינו הרופא והוא אמר לנו:
"כמו שאתם יודעים המצב של יוכבד מאוד מאוד קשה, אם האמבולנס היה מגיע דקה! דקה אחרי הזמן, היא לא הייתה בחיים!!, אנחנו התפרקנו מבכי! לפחות היא חיה! לפחות היא בין החיים!
הוא הכניס אותה לחדר ניתוח והוא אמר שאין לה דופק ברגל הימנית שלא זורם לשם דם!
הרגל שלה הייתה נפוחה בצבע כחול!
הכניסו אותה במהירות ואז שוב חיכינו בחוץ!
זה עניין של אם היא תוכל ללכת בעתיד!, אם בכלל תהיה לה רגל!...
אנחנו בחוץ מתפללים מקבלים קבלות, אני ישר קיבלתי על עצמי לשים חצאיות אמצע כמה שיותר, גרביים הכל, אני כבר לא רציתי לחשוב על עצמי,
חשבתי רק על יוכבד.. שהיא תבריא,
אחרי כמה דקות הם יצאו זה היה כמו נצח!
הם אמרו שהצליחו להחזיר את הדופק לרגל, הדם שוב זורם!
לפני רגע היא הייתה חיה ונושמת, ובשניות כאילו הכל קורס לנו מול הפרצוף...
אנשים שולחים לנו תמונות שהבנות שלהם גוזרות חצאיות שלהם התחזקות בצניעות,
שוברות פלאפונים! היא קיבלה מכה מאוד חזקה באזור האגן,
כי האוטובוס פשוט עלה עליה ורסק לה את כל האיברים שמה...
ומלא בנות קיבלו על עצמן ללכת עם חצאיות לא צמודות ואני מתחננת אליכן (בוכה)
כל מי שיכולה להתחזק בלשים גרביים או להתחזק
בחצאיות ארוכות ולא ללכת עם צמוד אני מתחננת שזה יעמוד לזכותה
אני מבטיחה לכן שרואים ישועות, כל דבר הכי קטן עוזר. אני מודה לכל מי שמתפלל ומתחזק ועושה מניינים והפרשת חלה ומה לא אין מי כעמך ישראל.
בזכות נשים ובנות צדקניות אין לנו מילים לתאר זה בזכותכן זה תלוי רק בכן!! ומי שיכול לקרוא את 'אשר יצר' בכוונה, ושזה יהיה לזכותה ורק לקרוע את השמים לרפואתה! יוכבד בת דבורה אסתר שתחי'

בנות בבקשה תעבירו את זה לעוד 5, אנשים שגם הם יתחזקו לזכות
יוכבד בת דבורה אסתר
אנא לא לשבור!!!

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
העבירו לי במייל:
ככה מספרת רחלי דישי אחות של יוכבד שעברה תאונה..:
בקיצור יצאנו ביחד לכיוון הכניסה לעיר של מודיעין עילית,
והיא הלכה למשוך כסף, ואני בינתיים הלכתי למסוף, באתי לעלות לאוטובוס,
והנהג אמר לי: "אני סוגר את הדלתות או שאת עולה או שאת יורדת". אמרתי לו:
"נהג יש לך עוד דקה אחת", הוא היה אמור לצאת בעשר ושמונה עשרה דקות, והיה השעה עשר ושבע עשרה דקות, אז אמרתי לו:
"נהג יש לך עוד דקה לצאת", ואז הוא התחיל לצעוק עליי ואמר לי:
" או שאת עולה הרגע לאוטובוס או שאני יוצא!" ו
אז עליתי מהר לאוטובוס ואמרתי טוב אחותי תעלה פה ממש בכניסה, ואז התקשרתי לאחותי יוכבד ואני רואה אותה מרחוק רצה, אני מתקשרת אליה, אני אומרת לה: "יוכבד, איפה את?"
אז היא אומרת לי: "אני פה בכניסה למסוף", אז אמרתי לה:
" אל תדאגי הוא יעצור לך בכניסה למסוף תעמדי שם". היא אמרה לי אין בעיה.
אני מסתכלת מרחוק אני רואה את הדמות של אחותי יוכבד עומדת ומחכה לאוטובוס.
ואז האוטובוס התחיל לנסוע לעברה, ואני אמרתי לנהג:
"תפתח לה, הנה אחותי, תפתח לה את הדלת!" הנהג מסתכל עלי ואומר לי: "תחנה הבאה שתעלה " שזה אומר התחנה הבאה זה חשמונאים, ואז אמרתי לו:
"די, בבקשה נהג זה אחותי אני מתחננת אליך,
טוב אז אם לא, אז תוריד אותי אני רוצה לרדת" הוא עדיין לא יצא מהמסוף,
" עכשיו פרנציפ' אני לא עוצר לך!" ואז הוא נתן פשוט גז,
עד הכיכר הבאה, ופתאום אני שומעת צעקות:
"אתה דרסת אותה!" נהג, אתה דרסת אותה!!!"
ואז אמרתי: "מה דרסת אותה?, אתה דרסת את אחותי!!!!"
נשבר לי הלב באותו רגע חשבתי שאני מדמיינת,
אני לא יודעת מה עבר לי בראש, חשבתי שאנשים משקרים, אמרתי לו:
"נהג, בבקשה! תפתח לי את הדלת! אני רוצה לרדת!!,
אחותי פה למטה מתחת לגלגלים!!!"
ואז הוא לא פתח לי את הדלת (היא בוכה) שתי דקות שלמות שזה כמו נצח!!!,
ואז הוא פתח לי את הדלת, אני ירדתי רצתי לעברה, אני רואה מרחוק דמות שוכבת על הרצפה באמצע הכביש, רצתי אליה, העפתי את התיק באוויר, הגעתי אליה, אני רואה שהחצאית שלה ממש הייתה באוויר, ישר כיסיתי אותה, כולם צעקו לי: "אל תגעי בה!!!,
אל תגעי בה!!"
א אמרתי להם שאני רק רוצה לכסות אותה, כיסיתי לה את הברכיים,
ואז היא הסתכלה עליי, העיניים שלה היו פתוחות, מגולגלות, היא הושיטה אליי את היד,
ואז אמרתי: " יוכבד את חיה??, רק תגידי לי שאת חיה, בבקשה!!, רק תגידי לי שאת חיה!!" ואז היא הזיזה את הראש לצד ימין, ואני רואה דם, דם, דם!,
לא ידעתי מה לחשוב כבר, הגרון הכל היה דם!!!, אני מסתובבת לצד ימין,
אני רואה פקק ארוך, מלא אנשים, הרגשתי בסרט רע,
לא חלמתי שלי יקרה דבר כזה!, אני מסתובבת לצד השני, אני רואה אנשים רצים,
אנשים מסביבי, אני רואה אמבולנסים, אני רואה טיפול נמרץ, והתחלתי לצעוק:
" תצילו אותי!, תצילו את אחותי!, תתפסו את הנהג הזה, הוא עשה את זה בכוונה!!"
. ואז תוך שניות הגיע אמבולנס ואסף אותה, בשניות, מישהי החזיקה אותי שאני לא מסתכל איך מרימים את מהרצפה, העלו אותה מהר לאמבולנס,
העבירו אותי שתי אמבולנסים, כי בהתחלה הייתי באמבולנס רגיל ואחרי זה העבירו אותי לטיפול נמרץ, מהר, תוך שניות ממש, פינו אותה, אמרתי: "תחכו ההורים שלי עוד שניה פה!",
כי תוך כדי, אני לא יודעת איך, הצלחתי לתפוס את אבא שלי, ואמרתי לו שאחותי נדרסה,
הוא ישר

לקח רכב ונסע מהר לכניסה לעיר. והנהג של האמבולנס אמר לי: "אנחנו לא מחכים אפילו שנייה!, אפילו לא שנייה!, זה עניין של חיים ומוות! זה שניות!!!"
, הוא פשוט הדליק סירנות והתחיל לנסוע מהר לכיוון 'תל השומר', ואני לא ידעתי אם אפילו היא נמצאת בין החיים, התחלתי לבכות, אמרתי: "ה', ה', בבקשה, תציל אותה!"
התחלתי לקבל קבלות בצניעות, בכל מה שאתן לא רוצות, בנות! זה היה... כאילו, בחיים שלי לא הרגשתי את ההרגשה הזאת!,
באותו רגע הרגשתי עת רצון, קיבלתי מלא קבלות! אמרתי לא אכפת לי, זה הזמן שלך רחלי!, עכשיו את מקבלת את כל הקבלות שכל החיים שלך לא הצלת לקבל, זה הרגע, לזכות אחותך ששוכבת כאן מאחורה, ומנשימים אותה, (בוכה) ואני לא יודעת מה...,
אם היא בכלל תחיה, אם יש לה סיכוי בכלל, זה ברגעים הכי קשים שאני לא יכולה לשכוח בחיים שלי!, שראיתי ככה את יוכבד, ואני צועקת לו אם היא בהכרה,
את מי שטיפל בה והוא אומר לי:
"לא היא לא בהכרה" אני אומרת לו:
"אבל תעזור לי!, מה המצב שלה", ופתאום אני מסתכלת באמבולנס מקדימה ואני רואה שכתוב על המסך:
"בחורה כבת 18, נפצעה אנוש, עם פגיעות מערכתיות, יש נזק כבד..."
לא יודעת מה היה כתוב שם... אני הסתחררתי,
ראיתי שחור בעיניים, אמרתי מה קורה פה???... אני מסתובבת,
מאחורי, אני רואה שמכסים, כאילו שאני לא יכול להסתכל לכיוון אחותי, אמרתי לו:
"מה אתה עושה לה שם?", ואני רואה שהוא שם לה נייר כסף על הרגליים, אמרתי לו:
"מה קרה לאחותי?? למה היא נראית ככה?
מה אתה שם לה על הרגליים? (בוכה) אני מתחננת אליך, היא חייה???"
אז הוא אומר לי: "כן היא חיה, יש לה דופק,
אל תדאגי, יש לה דופק, אנחנו רצים לבית חולים,
היא תהייה בריאה.." ומי שהיה לידי – הנהג,
הוא הסביר לי שהוא מחמם לה את כל אזור הרגליים שלא תאבד דם
, כי פשוט יצא לה מלא דם!!,
ובדרך לבית החולים הביאו לה מלא מנות דם,
היא פשוט אבדה מלא דם, המון!, ואז פשוט טסנו,
תוך רבע שעה הגענו לבית חולים 'שיבא' – 'תל השומר'.
הגענו לשמה אני זוכרת זה היה רגעים בלתי נשכחים אני יורדת מהאמבולנס כולי בוכה, אני מסתכלת, אני רואה שתופסים את האלונקה,
ופשוט רצים איתה, רצים רצים,
לחדר הראשון שהיה שם, הכניסו אותה ואני נשארתי בבית חולים לבד עם עצמי, הייתי איתה לבד חסרת אוני, רעדתי כולי, לא ידעתי מה לחשוב,
ואז ישר התקשרתי להורים שלי שאלתי אותם איפה הם נמצאים.. הם אמרו לי 5 דקות אנחנו שמה, אחותי ראתה אותי היא נתנה לי חיבוק, שמה התפרקתי, אמרתי אני לא יודעת מה קורה, אין לי מושג, ההורים שלי חסרי אונים כולם, כולם הולכים הלוך חזור בפרוזדורים,
ניתחו אותה, הנשימו אותה, והביאו לה מנות דם,
הביאו לה יותר מעשרים מנות דם באותם רגעים ועוד באמבולנס הביאו לה גם!
היא הייתה במצב אנוש אנוש אנוש ואנחנו מתפללים מחוץ לחדר ובוכים,
שעה וחצי אנחנו מחכים מחוץ לחדר ולא יודעים מה קורה איתה! לא ידענו כלום..
(בוכה) חסרי אונים.. תרמנו כסף כי צדקה תציל ממוות,
אח"כ יצא אלינו הרופא והוא אמר לנו:
"כמו שאתם יודעים המצב של יוכבד מאוד מאוד קשה, אם האמבולנס היה מגיע דקה! דקה אחרי הזמן, היא לא הייתה בחיים!!, אנחנו התפרקנו מבכי! לפחות היא חיה! לפחות היא בין החיים!
הוא הכניס אותה לחדר ניתוח והוא אמר שאין לה דופק ברגל הימנית שלא זורם לשם דם!
הרגל שלה הייתה נפוחה בצבע כחול!
הכניסו אותה במהירות ואז שוב חיכינו בחוץ!
זה עניין של אם היא תוכל ללכת בעתיד!, אם בכלל תהיה לה רגל!...
אנחנו בחוץ מתפללים מקבלים קבלות, אני ישר קיבלתי על עצמי לשים חצאיות אמצע כמה שיותר, גרביים הכל, אני כבר לא רציתי לחשוב על עצמי,
חשבתי רק על יוכבד.. שהיא תבריא,
אחרי כמה דקות הם יצאו זה היה כמו נצח!
הם אמרו שהצליחו להחזיר את הדופק לרגל, הדם שוב זורם!
לפני רגע היא הייתה חיה ונושמת, ובשניות כאילו הכל קורס לנו מול הפרצוף...
אנשים שולחים לנו תמונות שהבנות שלהם גוזרות חצאיות שלהם התחזקות בצניעות,
שוברות פלאפונים! היא קיבלה מכה מאוד חזקה באזור האגן,
כי האוטובוס פשוט עלה עליה ורסק לה את כל האיברים שמה...
ומלא בנות קיבלו על עצמן ללכת עם חצאיות לא צמודות ואני מתחננת אליכן (בוכה)
כל מי שיכולה להתחזק בלשים גרביים או להתחזק
בחצאיות ארוכות ולא ללכת עם צמוד אני מתחננת שזה יעמוד לזכותה
אני מבטיחה לכן שרואים ישועות, כל דבר הכי קטן עוזר. אני מודה לכל מי שמתפלל ומתחזק ועושה מניינים והפרשת חלה ומה לא אין מי כעמך ישראל.
בזכות נשים ובנות צדקניות אין לנו מילים לתאר זה בזכותכן זה תלוי רק בכן!! ומי שיכול לקרוא את 'אשר יצר' בכוונה, ושזה יהיה לזכותה ורק לקרוע את השמים לרפואתה! יוכבד בת דבורה אסתר שתחי'

בנות בבקשה תעבירו את זה לעוד 5, אנשים שגם הם יתחזקו לזכות
יוכבד בת דבורה אסתר
אנא לא לשבור!!!
כבר נכתב כאן. בתחילת ההודעה שימי לב.
למרות שחכם שומע פעמיים ;)

צדיקה נסתרת

משתמש פעיל
בבקשה תפרסמו לכל מי שאתם יכולים כמה שיותר הרבה
כדי שיהיה לחולים רפואה שלמה במהרה
המצב שלהם ממש קשה
תודה רבה רבה

קבצים מצורפים

• כנס מנחת שלמה מוצ''ש וירא.jpg
    כנס מנחת שלמה מוצ''ש וירא.jpg
    KB 337.4 · צפיות: 65
  • כנס מנחת שלמה מוצ''ש וירא.pdf
    KB 373.4 · צפיות: 23

adin

משתמש פעיל
D I G I T A L
כך מספרת רחלי דישי אחות של יוכבד שעברה תאונה..: בקיצור יצאנו ביחד לכיוון הכניסה לעיר של מודיעין עילית, והיא הלכה למשוך כסף, ואני בינתיים הלכתי למסוף, באתי לעלות לאוטובוס, והנהג אמר לי: "אני סוגר את הדלתות או שאת עולה או שאת יורדת". אמרתי לו: "נהג יש לך עוד דקה אחת", הוא היה אמור לצאת בעשר ושמונע עשרה דקות, והיה השעה עשר ושבע עשרה דקות, אז אמרתי לו: "נהג יש לך עוד דקה לצאת", ואז הוא התחיל לצעוק עליי ואמר לי: " או שאת עולה הרגע לאוטובוס או שאני יוצא!" ואז עליתי מהר לאוטובוס ואמרתי טוב אחותי תעלה פה ממש בכניסה, ואז התקשרתי לאחותי יוכבד ואני רואה אותה מרחוק רצה, אני מתקשרת אליה, אני אומרת לה: "יוכבד, איפה את?" אז היא אומרת לי: "אני פה בכניסה למסוף", אז אמרתי לה: " אל תדאגי הוא יעצור לך בכניסה למסוף תעמדי שם". היא אמרה לי אין בעיה. אני מסתכלת מרחוק אני רואה את הדמות של אחותי יוכבד עומדת ומחכה לאוטובוס. ואז האוטובוס התחיל לנסוע

לעברה, ואני אמרתי לנהג: "תפתח לה, הנה אחותי, תפתח לה את הדלת!" הנהג מסתכל עלי ואומר לי: "תחנה הבאה שתעלה " שזה אומר תחנה הבאה זה חשמונאים, ואז אמרתי לו: "די, בבקשה נהג זה אחותי אני מתחננת אליך, טוב אז אם לא, אז תוריד אותי אני רוצה לרדת" הוא עדיין לא יצא מהמסוף, " עכשיו פרנציפ' אני לא עוצר לך!" ואז הוא נתן פשוט גז, עד הכיכר הבאה, ופתאום אני שומעת צעקות: "אתה דרסת אותה!" נהג, אתה דרסת אותה!!!" ואז אמרתי: "מה דרסת אותה?, אתה דרסת את אחותי!!!!" נשבר לי הלב באותו רגע חשבתי שאני מדמיינת, אני לא יודעת מה עבר לי בראש, חשבתי שאנשים משקרים, אמרתי לו: "נהג, בבקשה! תפתח לי את הדלת! אני רוצה לרדת!!, אחותי פה למטה מתחת לגלגלים!!!" ואז הוא לא פתח לי את הדלת (היא בוכה) שתי דקות שלמות שזה כמו נצח!!!, ואז הוא פתח לי את הדלת, אני ירדתי רצתי לעברה, אני רואה מרחוק דמות שוכבת על הרצפה באמצע הכביש, רצתי אליה, העפתי את התיק באוויר, הגעתי אליה, אני רואה שהחצאית שלה ממש הייתה באוויר, ישר כיסיתי אותה, כולם צעקו לי: "אל תגעי בה!!!, אל תגעי בה!!"

אמרתי להם שאני רק רוצה לכסות אותה, כיסיתי לה את הברכיים, ואז היא הסתכלה עליי, העיניים שלה היו פתוחות, מגולגלות, היא הושיטה אליי את היד, ואז אמרתי: " יוכבד את חיה??, רק תגידי לי שאת חיה, בבקשה!!, רק תגידי לי שאת חיה!!" ואז היא הזיזה את הראש לצד ימין, ואני רואה דם, דם, דם!, לא ידעתי מה לחשוב כבר, הגרון הכל היה דם!!!, אני מסתובבת לצד ימין, אני רואה פקק ארוך, מלא אנשים, הרגשתי בסרט רע, לא חלמתי שלי יקרה דבר כזה!, אני מסתובבת לצד השני, אני רואה אנשים רצים, אנשים מסביבי, אני רואה אמבולנסים, אני רואה טיפול נמרץ, והתחלתי לצעוק: " תצילו אותי!, תצילו את אחותי!, תתפסו את הנהג הזה, הוא עשה את זה בכוונה!!". ואז תוך שניות הגיע אמבולנס ואסף אותה, בשניות, מישהי החזיקה אותי שאני לא יסתכל איך מרימים את מהרצפה, העלו אותה מהר לאמבולנס, העבירו אותי שתי אמבולנסים, כי בהתחלה הייתי באמבולנס רגיל ואחרי זה העבירו אותי לטיפול נמרץ, מהר, תוך שניות ממש, פינו אותה, אמרתי: "תחכו ההורים שלי עוד שניה פה!", כי תוך כדי, אני לא יודעת איך, הצלחתי לתפוס את אבא שלי, ואמרתי לו שאחותי נדרסה, הוא ישר

לקח רכב ונסע מהר לכניסה לעיר. והנהג של האמבולנס אמר לי: "אנחנו לא מחכים אפילו שנייה!, אפילו לא שנייה!, זה עניין של חיים ומוות! זה שניות!!!" , הוא פשוט הדליק סירנות והתחיל לנסוע מהר לכיוון 'תל השומר', ואני לא ידעתי אם אפילו היא נמצאת בין החיים, התחלתי לבכות, אמרתי: "ה', ה', בבקשה, תציל אותה!" התחלתי לקבל קבלות בצניעות, בכל מה שאתן לא רוצות, בנות! זה היה... כאילו, בחיים שלי לא הרגשתי את ההרגשה הזאת!, באותו רגע הרגשתי עת רצון, קיבלתי מלא קבלות! אמרתי לא אכפת לי, זה הזמן שלך רחלי!, עכשיו את מקבלת את כל הקבלות שכל החיים שלך לא הצלת לקבל, זה הרגע, לזכות אחותך ששוכבת כאן מאחורה, ומנשימים אותה, (בוכה) ואני לא יודעת מה..., אם היא בכלל תחיה, אם יש לה סיכוי בכלל, זה רגעים הכי קשים שאני לא יכולה לשכוח בחיים שלי!, שראיתי ככה את יוכבד, ואני צועקת לו אם היא בהכרה, את מי שטיפל בה והוא אומר לי: "לא היא לא בהכרה" אני אומרת לו: "אבל תעזור לי!, מה המצב שלה", ופתאום אני מסתכלת באמבולנס מקדימה ואני רואה שכתוב על המסך: "בחורה כבת 18, פצועה אנוש, עם פגיעות מערכתיות, יש נזק כבד..." לא יודעת מה היה כתוב שם... אני הסתחררתי, ראיתי שחור בעיניים, אמרתי מה קורה פה???... אני מסתובבת, מאחורי, אני רואה שמכסים, כאילו שאני לא יוכל להסתכל לכיוון אחותי, אמרתי לו: "מה אתה עושה לה שם?", ואני רואה שהוא שם לה נייר כסף על הרגליים, אמרתי לו: "מה קרה לאחותי?? למה היא נראית ככה? מה אתה שם לה על הרגליים? (בוכה) אני מתחננת אליך, היא חייה???" אז הוא אומר לי: "כן היא חיה, יש לה דופק, אל תדאגי, יש לה דופק, אנחנו רצים לבית חולים, היא תהייה בריאה.." ומי שהיה לידי – הנהג, הוא הסביר לי שהוא מחמם לה את כל אזור הרגליים שלא תאבד דם, כי פשוט יצא לה מלא דם!!, ובדרך לבית החולים הביאו לה מלא מנות דם, היא פשוט אבדה מלא דם, המון!, ואז פשוט טסנו, תוך רבע שעה הגענו לבית חולים 'שיבא' – 'תל השומר'. הגענו לשמה אני זוכרת זה היה רגעים בלתי נשכחים אני יורדת מהאמבולנס כולי בוכה, אני מסתכלת, אני רואה שתופסים את האלונקה, ופשוט רצים איתה, ורצים רצים, לחדר הראשון שהיה שם, הכניסו אותה ואני נשארתי בבית חולים לבד עם עצמי, הייתי איתה לבד חסרת אוני, רעדתי כולי, לא ידעתי מה לחשוב, ואז ישר התקשרתי להורים שלי שאלתי אותם איפה הם נמצאים.. הם אמרו לי 5 דקות אנחנו שמה, אחותי ראתה אותי היא נתנה לי חיבוק, שמה התפרקתי, אמרתי אני לא יודעת מה קורה, אין לי מושג, ההורים שלי חסרי אונים כולם, כולם הולכים הלוך חזור בפרוזדורים, ניתחו אותה, הנשימו אותה, והביאו לה מנות דם, הביאו לה יותר מעשרים מנות דם באותם רגעים ועוד באמבולנס הביאו לה גם! היא הייתה במצב אנוש אנוש אנוש ואנחנו מתפללים מחוץ לחדר ובוכים, שעה וחצי אנחנו מחכים מחוץ לחדר ולא יודעים מה קורה איתה! לא ידענו כלום.. (בוכה) חסרי אונים.. תרמנו כסף כי צדקה תציל ממוות, אח"כ יצא אלינו הרופא והוא אמר לנו: "כמו שאתם יודעים המצב של יוכבד מאוד מאוד קשה, אם האמבולנס היה מגיע דקה! דקה אחרי הזמן, היא לא הייתה בחיים!!, אנחנו התפרקנו מבכי! לפחות היא חיה! לפחות היא בין החיים! הוא הכניס אותה לחדר ניתוח והוא אמר שאין לה דופק ברגל הימנית ושלא זורם לשם דם! הרגל שלה הייתה נפוחה בצבע כחול! הכניסו אותה במהירות ואז שוב חיכנו בחוץ! זה עניין של אם היא תוכל ללכת בעתיד!, אם בכלל תהיה לה רגל!... אנחנו בחוץ מתפללים מקבלים קבלות, אני ישר קיבלתי על עצמי לשים חצאיות אמצע כמה שיותר, גרביים הכל, אני כבר לא רציתי לחשוב על עצמי, חשבתי רק על יוכבד.. שהיא תבריא, אחרי כמה דקות הם יצאו זה היה כמו נצח! הם אמרו שהצליחו להחזיר את הדופק לרגל, והדם שוב זורם! לפני רגע היא הייתה חיה ונושמת, ובשניות כאילו הכל קורס לנו מול הפרצוף... אנשים שולחים לנו תמונות שהבנות שלהם גוזרות חצאיות שלהם ומתחזקות בצניעות, שוברות פלאפונים! היא קיבלה מכה מאוד חזקה באזור האגן, כי האוטובוס פשוט עלה עליה ורסק לה את כל האברים שמה... ומלא בנות קיבלו על עצמן ללכת עם חצאיות לא צמודות ואני מתחננת אליכן (בוכה) כל מי שיכולה להתחזק בלשים גרביים או להתחזק בחצאיות ארוכות ולא ללכת עם צמוד אני מתחננת שזה יעמוד לזכותה ואני מבטיחה לכן שרואים ישועות, כל דבר הכי קטן עוזר. אני מודה לכל מי שמתפלל ומתחזק ועושה מנינים והפרשת חלה ומה לא אין על עם ישראל! באמת אין על עם ישראל!! באמת אין לנו מילים לתאר זה בזכותכן זה תלוי רק בכן!! ומי שיכול לקרא את 'אשר יצר' בכוונה, ושזה יהיה לזכותה ורק לקרוע את השמים לרפואתה! יוכבד בת דבורה אסתר שתחייה
מחריד ומזעזע רפואה שלמה במהרה אמן!!!
מה הסיפור של הנהג??????
זה פיגוע??????? המשטרה עצרה אותו???
למה לא שומעים עליו??????? צריך לעצור כזה בנאדם שלא יפגע בעוד אנשים רח"ל

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מישי יודעת מה איתה??

פרק קכב:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית ד' נֵלֵךְ: ב) עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם: ג) יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו: ד) שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם ד': ה) כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד: ו) שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ: ז) יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ: ח) לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ: ט) לְמַעַן בֵּית ד' אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה