עזרה שפת אנגלית

nesimov

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
היי לכולם✋
אני בחורה ישראלית רוצה ללמוד אנגלית כדי לדעת שפה נוספת, איך הכי מומלץ ללמוד בזמן קצר כדי לדעת את השפה כשפה שניה
פליזז תעזרו לי כי זה דחוףףףףף
תודה רבה רבה

אני 2023

משתמש מקצוען
הפתרון הכי יעיל, קצר וכייפי זה לקנות כרטיס טיסה ולטוס לארה"ב..
מה הרמה שלך?
הייתי ממליצה לדבר עם אמריקאיות,
לקפוץ למים פשוט.
הפתרון היותר קונבנציונלי זה פשוט ללמוד.

שוקולד שוייצרי

משתמש מקצוען
נותנת מלאא משימות,
מכריחה להיות בעניינים,
נותנת ש.ב לדבר עם בנות הקבוצה באנגלית,
ואפילו נותנת מספרי טלפון של אמריקאיות.
הבנתי בערך..
אבל היא גם מלמדת או שזה מיועד רק לאלו שכבר יודעות ורוצות לשפר/לא לשכוח?

nesimov

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני מכירה אמריקאיות ומדברת איתן אבל זה לא מקדם בהרבה

אני 2023

משתמש מקצוען
תמקדי רגע מה הציפיות שלך:
דיבור שותף?
אוצר מילים גבוהה?
מבטא?
למה את מתכוונת שאת אומרת: ברמה של שפת אם?
מה הכי חשוב לך?
צריך ללכת צעד אחר צעד, זה לא בא מיד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה