שניים קפה ונשיקה אחת - בבקשה

אות לי

משתמש סופר מקצוען
זה מה שמכונה לקחת את הרעיון למקומות אחרים,
אז בהמשך לפוסט הזה חשבתי לעצמי למה לא נכין משהו פשוט יותר ,אישי יותר ,בלי פונפונים ובלי פינפונים..
כמה חתיכות קרטון [מארגזי ירקות :eek:] סכין יפני ,דבק וספרי צבע.
כל שאר הפרטים מעל התמונות :

על שולחן קפה - במרפסת - לאחר יום עבודה..;)
נשיקה (1).jpg

בהמתנה לייבוש סופי
נשיקה (4).jpg

מדביקים את רצועות הקרטון לשולי השפתיים - דבק חם או מגע הכל טוב.
נשיקה (3).jpg

צורת שפתיים [בחיתוך ידני ולא הכי מדויק גם הוא עושה את העבודה מצוין] רצועות קרטון בגובה הרצוי וסכין יפני עם להב לחיתוך מודל - הרבה יותר לא צריך.
נשיקה (2).jpg

BlueRay

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
וואו, פתחת פה עולם שלם של רעיונות,
אפשר לקחת את זה לאין ספור מקומות!
מדגדג לי באצבעות... אולי יצא מזה בסוף משהו :)

נעליים

משתמש מקצוען
לקחת את זה רעיון ליום הולדת מה את מציעה? כמובן שאני שואלת את אותלי החמודה!

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
זה טובבבבב

לגמרי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה