שמתם לב?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
שמתם לב שאת לחצתם לייק והתחרטתם אפשר מיד ללחוץ DISLIKE ולמחוק את הלייק שלכם?

- Dassi -

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י שושן צחור;n4869392:
האפשרות לביטול הלייק- חמוד מאוד.

הסרת מספר התודות שניתנו- ג"כ מבורך. בחודשים האחרונים התפתחה אופנה עלובה של גיוס תודות וטוב שהפסיקו עם זה.
(משערת שמטרת ספירת התודות בעיצוב הקודם היה כדי להראות עד כמה המשתמש פעיל, וכתחליף יש עכשיו את הבטריה תחת שם הניק

צודקת מאד.
מעבר לתופעה שציינת, בעיניי- יש משהו מכובד מאד לצלצל לגופה של הודעה ולא לגופו של ניק.
צלצול להודעה עצמה מהווה הסכמה עם תוכן הדברים ופחות עם האדם שכתב את הדברים. מקווה בהחלט שהשינוי ישאר כך. צוברי הצלצולים יתרגלו לתחושה הפנימית והמתוקה של נתינה לשמה:)
הפונט עצמו יפה ורענן. משדר מעט ריחוק, וגם כאן השינוי הוא מבורך. בל נשכח שזהו פורום חרדי למהדרין, ומבקרים כאן אנשים משני המגדרים שבצרכניה השכונתית, לשם השוואה, יעמדו במרחק ניכר איש מרעהו. אי לכך פחות ״היימיש״ (כפי שהגדירה זו אחת הכותבות המתוסכלות באשכול הסמוך) זה לא חיסרון, ההפך הוא הנכון.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בקר גם לי כל האתר לא נוח לא ברור ... למרות שאני בין הותיקים ותיקים כאן... אני מרגישה חדשה אורחת לרגע....
לא מקבלת מייל על ההודעות שאני עוקבת אחריהן
לא הבנתי מזה עקוב אחרי למעלה
לא הבנתי את הבטריה
וגם איך רואים את תיקי העבודות ?
מישהו מוכן לעשות לי סדר בבלגן ?
​​​​​​וגם הפורום איטי ונתקע !

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י אילה לב;n4869755:
צוברי הצלצולים יתרגלו לתחושה הפנימית והמתוקה של נתינה לשמה:)

קצת מעצבן ואפילו מקומם שיש מי שחושב ש"צוברי הצלצולים" לא יודעים ולא מרגישים טעמה של נתינה לשמה......
אני חושבת שמתוך הניקים היו לי יחסית הרבה צלצולים. מעולם לא נתתי כאן במטרה לצבור צלצולים. לא שווה הזמן והטרחה בשביל זה. כל הדרכה כרוכה בהמון טרחה- קרי- הכנה, צילום כל שלב, הקלדת ההדרכה, העלאת התמונות, מתן תשובות לשאלות ועוד....
אכן, היתה כאן סוג של מלחמת צלצולים [במחילה- בעיקר החדשים יחסית....] אבל לכלול כך זה לא יפה ולא ראוי. אישית, אני לא מעלה לאתר כלום בשביל הצלצולים אלא מתוך רצון לתת. תגובות מעין אלו שלכם, לא מעלות חשק לתת כי אם מורידות מכיון שהן נותנות תחושה כאילו נתנו שלא לשמה.

אין לי ענין לפגוע. רק "להאיר".

ושוב, אישית לא אכפת לי אם הודעה שלי כן או לא צברה צלצולים. אכפת לי שתהיה מינימום של הכרת הטוב.

אין צורך להיכנס כאן לדיון, זו רק "הארה". [כן בא']

save as

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שמתם לב, שאם לוחצים על המספר ליד הלייק, רואים את שמות הניקים שנתנו את התודה?

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צביזון זה עובד גם על הודעה עצמית?
נכתב ע"י אברהם;n4868950:
אפשר לתייג אנשים עם שטרודל, ואז הם יקבלו הודעה שתפנה אותם לאשכול (בדיקה אם זה עובד: @פנס בערפל, @חכמופרוג, @אובמה)
לא. לא קיבלתי שום הפניה.
איך זה עובד? מקבלים למייל?

מקופלת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י hbecker;n4869787:
קצת מעצבן ואפילו מקומם שיש מי שחושב ש"צוברי הצלצולים" לא יודעים ולא מרגישים טעמה של נתינה לשמה......
אני חושבת שמתוך הניקים היו לי יחסית הרבה צלצולים. מעולם לא נתתי כאן במטרה לצבור צלצולים. לא שווה הזמן והטרחה בשביל זה. כל הדרכה כרוכה בהמון טרחה- קרי- הכנה, צילום כל שלב, הקלדת ההדרכה, העלאת התמונות, מתן תשובות לשאלות ועוד....
אכן, היתה כאן סוג של מלחמת צלצולים [במחילה- בעיקר החדשים יחסית....] אבל לכלול כך זה לא יפה ולא ראוי. אישית, אני לא מעלה לאתר כלום בשביל הצלצולים אלא מתוך רצון לתת. תגובות מעין אלו שלכם, לא מעלות חשק לתת כי אם מורידות מכיון שהן נותנות תחושה כאילו נתנו שלא לשמה.

ושוב, אישית לא אכפת לי אם הודעה שלי כן או לא צברה צלצולים. אכפת לי שתהיה מינימום של הכרת הטוב.

נכון, ולכן האפשרות לתת צלצול או לייק לכל הודעה בנפרד מצוינת, סוג של פידבק חיובי על התוכן.
אבל הצבירה? מה הטעם בה?
ואם ניק מעלה תמונות או כל חומר מעניין מהרשת, הצלצול בתגובה שלו זה על התוכן.
אבל מה העניין לצבור וליחס את הצלצולים שקיבל לניק עצמו, הוא הרי לא קיבל אותם על משהוא ששייך לו עצמו.

מקופלת

משתמש מקצוען
ש
נכתב ע"י Avshalom05;n4869724:
יש לי בעיה,
אני יש לי מעקב לפורום מסויים -
הייתי מקבל מייל אחת ליום
עכשיו אני מקבל כל רגע מייל - אני משתגע - אין אפשרות לעשות קבלת מייל אחת ליום!!!!!!

יש אפשרות לשנות
בפרופיל תחת השם שלך -> ערוך הגדרות -> בטאב התראות

ואפשר גם לבטל מעקב

מקופלת

משתמש מקצוען
ש
נכתב ע"י Avshalom05;n4869724:
יש לי בעיה,
אני יש לי מעקב לפורום מסויים -
הייתי מקבל מייל אחת ליום
עכשיו אני מקבל כל רגע מייל - אני משתגע - אין אפשרות לעשות קבלת מייל אחת ליום!!!!!!

יש אפשרות לשנות
בפרופיל תחת השם שלך -> ערוך הגדרות -> בטאב התראות

ואפשר גם לבטל מעקב

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מה הם הפסים הכתומים תחת שם הניק?

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מה הם הפסים הכתומים תחת שם הניק?

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
איך מעלים תמונות?

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י hbecker;n4869721:
אני רוצה להעלות הדרכה, ניצול שאריות של מוצרי אפיה מפסח. אבל נראה לי מורכב כל כך עכשיו.....

הדרכה לסופגמן?.
יש!!!.

- Dassi -

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י hbecker;n4869787:

הוי בקר היקרה!
אם היית יודעת עד כמה הדברים לא כוונו כלפיך וכלפי אנשים מקסימים כמוך שמעשירים את הפורום במטרה אמיתית לתת מכל הלב...
בכוונה ציטטתי את הודעתה של צחור כדי שיובן שהתכוונתי לזן המסוים מאד שהיא הזכירה, אם לא הובנתי כראוי אני מתנצלת בכנות קבל עם ופורום- את ושכמוך ראויים לכל תודה והערכה שרק אפשר לתת. הרבה אני חושבת איך את מספיקה הכל, יש בהחלט מה ללמוד ממך.
אגב, מעניין- אבל כשראיתי שנמחקו הצלצולים ישר חשבתי עליך, הצטערתי קצת שלא נתנו לך את האופציה לעשות צילום מסך קודם, שישאר לך למזכרת מחממת לב.

מנסה לתייג מקווה להצליח hbecker

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י אילה לב;n4870550:
הוי בקר היקרה!
אם היית יודעת עד כמה הדברים לא כוונו כלפיך וכלפי אנשים מקסימים כמוך שמעשירים את הפורום במטרה אמיתית לתת מכל הלב...
בכוונה ציטטתי את הודעתה של צחור כדי שיובן שהתכוונתי לזן המסוים מאד שהיא הזכירה, אם לא הובנתי כראוי אני מתנצלת בכנות קבל עם ופורום- את ושכמוך ראויים לכל תודה והערכה שרק אפשר לתת. הרבה אני חושבת איך את מספיקה הכל, יש בהחלט מה ללמוד ממך.
אגב, מעניין- אבל כשראיתי שנמחקו הצלצולים ישר חשבתי עליך, הצטערתי קצת שלא נתנו לך את האופציה לעשות צילום מסך קודם, שישאר לך למזכרת מחממת לב.

מנסה לתייג מקווה להצליח hbecker

לא חשבתי. אבל רציתי רק שיובן שיש גם "זן" אחר כםי שהגדרת.
אבל זה באמת לא חשוב.
העיקר שתמיד נהיה מאלו שנותנים בשמחה ובכיף.

מקווה ללמוד את האתר מהר ולהמשיך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה