שיתוף חופשי שמות ניקים מגניבים לפי הזמנה... AI

יצירות לשימוש חופשי

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
1712213102506.png
1712213165246.png

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

קבצים מצורפים

• חובבן חביב (2).jpg
    חובבן חביב (2).jpg
    KB 301.2 · צפיות: 10
  • חובבן 5.jpg
    חובבן 5.jpg
    KB 234.1 · צפיות: 13

מתגעגע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ילד מתגעגע?
בן שיש לו געגועין על אביו - מגעגע עליו ואינו יכול ליפרד ממנו (רש"י שבת סו: ), אני דווקא מתגעגע לבת שלי שנפטרה, יש לך איזה רעיון יצירתי בהקשר לזה?

נערך לאחרונה ב:

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
נערך לאחרונה ע"י מנהל:

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ילד מתגעגע?
בן שיש לו געגועין על אביו - מגעגע עליו ואינו יכול ליפרד ממנו (רש"י שבת סו: ), אני דווקא מתגעגע לבת שלי שנפטרה, יש לך איזה רעיון יצירתי בהקשר לזה?
נוגע ללב. יצרתי בשבילך כמה תמונות
והעדפתי לשלוח לך בפרטי ולא להעלות לע"ע באשכול, אבל מופיע 'משתמש זה חסם וכו'
צור איתי קשר ואשלח לך

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

קבצים מצורפים

• יודלה (3).jpg
    יודלה (3).jpg
    KB 428.2 · צפיות: 10
  • יודלה (4).jpg
    יודלה (4).jpg
    KB 457.4 · צפיות: 12
  • יודלה (5).jpg
    יודלה (5).jpg
    KB 54.2 · צפיות: 10

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה