עזרה שלפו רעיונות מגניבים שאפשר לשלוח לחתן לישיבה

מצב
הנושא נעול.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
פעמים רבות מרוב שבחורות מתלהבות על איזה משפט נדוש, הן שולחות מתנה שלא באמת מעניינת את החתן - העיקר שיש עליה את הכיתוב הנדוש...
כל החתנים כבר מכירים את כל המשפטים הללו. זה כבר לא מעניין. (ועם כל הכבוד למשפטים הללו, גברים פחות מתחברים לקטע של כל מיני משפטים חמודים, אז שימו לזה גבול. ברמה מסוימת זה טוב, אבל לא יותר מדי).
אם עיקר המשלוח הוא מכתב, ורק מוסיפים מתנה קטנה בצד עם משפט כלשהו, מילא.
אבל אם עיקר המשלוח הוא המתנה - תחשבו קודם על מתנה שווה, ואחר כך תחשבו על משפט. לא להיפך...

הערה נוספת:

אני מציע להשמיט את המשפטים עם העקיצות וכדו'. [למשל, שעון מעורר עם כיתוב "לא התכוונתי לרמז אבל בכל זאת", או "טוענים שאתה הבחירה המוצלחת" (רק טוענים? את לא בטוחה בזה?!)]
תשמרו את זה לאחרי החתונה. תקופת האירוסין היא תקופה רגישה.

נערך לאחרונה ב:

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פעמים רבות מרוב שבחורות מתלהבות על איזה משפט נדוש, הן שולחות מתנה שלא באמת מעניינת את החתן - העיקר שיש עליה את הכיתוב הנדוש...
כל החתנים כבר מכירים את כל המשפטים הללו. זה כבר לא מעניין. (ועם כל הכבוד למשפטים הללו, גברים פחות בקטע של כל מיני משפטים חמודים, אז שימו לזה גבול. ברמה מסוימת זה טוב, אבל לא יותר מדי).
אם עיקר המשלוח הוא מכתב, ורק מוסיפים מתנה קטנה בצד עם משפט כלשהו, מילא.
אבל אם עיקר המשלוח הוא המתנה - תחשבו קודם על מתנה שווה, ואחר כך תחשבו על משפט. לא להיפך...
היא מדברת על דברים קטנים וחמודים, ודווקא בסוג דברים האלה כן יותר חמוד המשפט
ואגב לא כל הגברים אותו דבר, ויש בחורים שנהנים מאוד מכל הגיג של הכלה, ומשפטים כן מעניינים, מצחיקים ומרגשים אותם

ששונית

משתמש מקצוען
אני רק שאלה
אמנם אני חסידית ואצלנו אין את המושג הזה,
אבל האם אין בעיה במשלוחים האלו מבחינת בין אדם לחברו, כשחברים שמשוועים לשידוך רואים את כל המתנות והרעיונות האלו?

במבי.

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אבל האם אין בעיה במשלוחים האלו מבחינת בין אדם לחברו, כשחברים שמשוועים לשידוך רואים את כל המתנות והרעיונות האלו?
מי שיש לו טקט לא שם את זה לקישוט בישיבה, אלא שומר במזוודה

אלה❤

משתמש פעיל
ציפית לכרית
שמודפס עליה: שנים חלמתי בסוף קיבלתי חתן מעבר לכל הציפיות...
בעלי ממש אהב את זה
מהמם!!! ממש אהבתי (בפרט שהכרית הזו תהיה א"כ בבית שלנו..;))
איפה אפשר להדפיס באיזור ירושלים?
בכללי בחיים אבל בפרט בשידוכים ובתור מאורסים ----
מי שנכנס להשוואות לא יוצא מזה!!
היא הביאה את זה והיא לא הביאה את זה, הכלה שלי כזאת ושלו
כזאת ,לה יש הרבה כסף ולה אין...
מי שמשווע לשידוך לא יוזמן לאירוסין או לחתונה לשמוח עם החבר שלו כדי שלא יצור קנאה?
או שהמאורס לא ישתף את חברו הטוב באיך הוא שמח ומרגיש טוב עם עצמו אחרי שהתארס? הם חברים טובים וזה לגיטימי לגמריי.

ואגב זה גם בחירה של הבחור אם להראות לחברים או לא.

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני רק שאלה
אמנם אני חסידית ואצלנו אין את המושג הזה,
כשחברות שלי התארסו נהנתי לראות דברים שנתנו להן, כיף לשתף באושר שלך וששמחים איתך, בהמשך התארסתי בעצמי וידעתי לשתף את מי שהיה לה כיף להיות שותפה בשמחה שלי ולא לספר הכל בפני מי שזה צובט אותה

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
אין לי רעיון מה לשלוח,
אבל אני יכול להגיד מה לא לשלוח, מקובל מאוד שהבלות קונות לחתנים ארנק
כל השיעור שלי קיבל ארנק, ואף אחד, ממש אף אחד לא השתמש בזה (כולל אני)
תשחררו גברים לא אהבים ארנקים, זה שייך לבנות
אבל אם זה ממש דחוף דווקא ארנק, יש היום ארנקים קטנים שמיועדים לכרטיסים בלבד (כמו חצי ארנק שבשני הצדדים שלו יש 3 תאים לכרטיסים) זה יותר יעיל ופחות תוקע
מאחד שאפילו לא פתח את הקופסא של הארנק
לא יודע
אני משתמש בארנק כבר 8 שנים.
והייתי מאוד מסתבך בלי זה

חצרון

משתמש מקצוען

חיים.

משתמש חדש
בלי משפטים ובלי חוכמות העיקר המתנהה!!
מי שמתחתן בשביל לקבל מתנות אז הגיוני שיאמר כזה משפט.

תכלס יש לי חבר שתמיד חפר לנו שהוא רוצה להתחתן והכלה תשלח לו עוגות לישיבה,
היא אומנם נהגה לתת לו את המתנות שמקובל לתת שמתארחים בשבתות או סתם בפגישות במהלך התקופה הזו.
אבל----------
היא לא שלחה לו אפילו פעם אחת עוגות או אוכל לישיבה:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

מסקנות:
-אל תצפו למשהו ספציפי - כך תתרגשו ממה ששולחים לכם.
-לפעמים הדברים הקטנים בעלי חשיבות גבוהה מהדברים שלכאורה גדולים ויקרים יותר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה