עזרה שלפו רעיונות מגניבים שאפשר לשלוח לחתן לישיבה

מצב
הנושא נעול.

שבי❤️

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שמעתי מהרב שמחה כהן:
תכל'ס אין הבדל בין חסידים לליטאים
שני המגזרים מגלים אחרי החתונה שזה ממש ממש לא מה שהם חשבו...
ויש פערים גדולים, והרבה דברים שונים
ההבדל הוא
שמי ש"כביכול" בחר לעצמו לאחר כך וכך פגישות [ליטאים]
מסתובב פחות עם הרגשה של 'אם הייתי יכול הייתי בוחר אחרת...'
שהרי הוא בחר...
כל כך נכון!
אהבתי

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
תחשבו גם על הנקודה שבחורה שנפגשה עם יותר מבחור אחד בתקופת השידוכים,
כשמגיעים לשלב של ההתקרקעות אחרי החתונה יש לה גם נקיפות מצפון... הרי היו לה עוד כמה אופציות...
ואולי ההוא היה יותר מתאים... בעיני זה נורא.
חחח לא חושבת שליטאית אחרי שבחרה חושבת אולי היה יותר טוב אם הייתי מתחתנת עם ההוא..
במיוחד לא כשאת "באורות" ולגמרי בחרת עם הלב את האיש שאיתו את רוצה לחיות את החיים

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
ועם מישהו שפגשת 10 פעמים יש לך מושג?
גם אם אפשר לומר שזה אולי לא מספיק, לא אומר שפעם אחת כן מספיק..
אבל בכל אופן חושבת שההבדל הוא קריטי
ב10 פגישות אפשר לפתוח את הנושאים שחשובים לכל אחד, לראות כמה יש משותף ביניכם ועד כמה אתם מרגישים כיף, זורם ונח במחיצת השני
קשה להאמין שכל זה יכול לקרות בשעה

עד מתי

משתמש מקצוען
חחח לא חושבת שליטאית אחרי שבחרה חושבת אולי היה יותר טוב אם הייתי מתחתנת עם ההוא..
תרשי לי להמר שאת זוצ"ה טריה?

אני גם אחרי 10 שנים חושבת שחיי נישואין זה הדבר הכי מדהים שיש, אבל הכיף בלשתף בזה את כל העולם קיים יותר בהתחלה

שמים בירוק

משתמש רשום
דיברתי על אחרי האורות... כמובן שאני מאחלת לכל יהודי בעולם להיות מאושר בבן זוגו לנצח, אבל עדיין זאת עבודה תמיד, לפחות בהתחלה, ושוב, אחרי ההתקרקעות.
טוב האמת אני לא ליטאית ואין לי באמת מושג איך זה הולך כשנפגשים עם יותר מבחור אחד.

שבי❤️

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מספר הפגישות לא אומר כלום על המשך חיי הנישואין.
אני קוראת לזה נקודת פתיחה. הפגישות זה רק בשביל שיהיה עם מה להתחיל את היום שאחרי החתונה.
ואולי אצל חסידים זה קורה יותר לאט, יש יותר אי נעימות וכאלה.
ההמשך אצל כולם אותו דבר....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה