דרוש מידע שכר יועצת מס מתחילה

חיימשלי...

משתמש פעיל
רעיון שאפשר לעשות זה להכניס מראש בחוזה העלאה אחרי שנה /חצי שנת עבודה
חוסך את האי נעימות ללכת לבקש אח"כ.
אני מעדיפה לבקש מלכתחילה שכר גבוה. לדעתי זה כדאי יותר. כמובן שהעלאה זה משהו שצריך לבקש לפחות אחת לשנה. ולא נעים מת מזמן...

את רק בתחילת הקריירה
ממליצה לך לחכות מעט לפני ההצהרות...
הלוואי ואת צודקת. פשוט מסקר שעשיתי בקרב חברותי ראיתי שהיועצות מס לא מרוויחות יותר...

לגבי הלימודים - בתור אחת שהתחילה לעבוד בהנהלת חשבונות ותוך כדי למדה ייעוץ מס לבד, ראיתי מאוד איך הידע המעשי שלי עוזר לי להבין את החומר וכן להיפך - הידע התאורטי במיסים עזר לי להבין את המעשי בהנהלת חשבונות...

חיימשלי...

משתמש פעיל
45 ש"ח לשעה זה ממש מעט לדעתי גם עבור מנהלת חשבונות.
יוצא לך פחות מ7,000 ברוטו!
השאלה גם כמה נותנים בשוק... אני לא יכולה לבקש 60 שאף אחד לא ייתן לי כזה סכום. אחרי הכל שנתיים ניסיון זה יפה אבל לא מדי הרבה...

ספציפית למשרה הזו - אני יכולה לומר שחברות שלי קיבלו 29.12 לשעה בסטאז' שלהן. אני אתחיל את הסטאז' שלי בעז"ה עם שכר של 47 ש"ח לשעה. מבחינתי זה הישג...

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
ספציפית למשרה הזו - אני יכולה לומר שחברות שלי קיבלו 29.12 בסטאז שלהן. אני אמורה להתחיל את הסטאז' שלי ביולי עם שכר של 47 ש"ח לשעה.
במשרד של רו"ח או בחברה?
בלי נסיון בכלל?
ושאלה קטנה, איך את יודעת עכשיו מה יהיה השכר ביולי? זה תחום שמתאפיין מאד מהרגע להרגע.

חיימשלי...

משתמש פעיל
במשרד של רו"ח או בחברה?
בלי נסיון בכלל?
ושאלה קטנה, איך את יודעת עכשיו מה יהיה השכר ביולי? זה תחום שמתאפיין מאד מהרגע להרגע.
במשרד רו"ח. ביולי אני אמורה לסיים את המבחן האחרון בחשבונאות ואחריו בעז"ה אתחיל את הסטאז'...

דבורי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
45 ש"ח לשעה זה ממש מעט לדעתי גם עבור מנהלת חשבונות.
יוצא לך פחות מ7,000 ברוטו!
45 לשעה זה ממש לא מעט! ואפילו הרבה הייתי אומרת. בטח לא ליועצת מס בלי ניסיון שלא סיימה את הלימודים!
שימו לב מה אתן כותבות כי אחרי זה קוראות את זה כאלו שמקבלות הרבה פחות וסתם מרגישות רע עם עצמן! ומילא אם זה היה נכון, אבל זה לא נכון. חלקכן כתבתן כאן סכומים מופקעים שבפועל 1 ל10000 מקבלות!

נערך לאחרונה ב:

פרקטית

משתמש מקצוען
45 לשעה זה ממש לא מעט! ואפילו הרבה הייתי אומרת. בטח לא ליועצת מס בלי ניסיון שלא סיימה את הלימודים!
שימו לב מה אתן כותבות כי אחרי זה קוראות את זה כאלו שמקבלות הרבה פחות וסתם מרגישות רע עם עצמן! ומילא אם זה היה נכון, אבל זה לא נכון. חלקכן כתבתן כאן סכומים מופקעים שבפועל 1 ל10000 מקבלות!
הדגשתי שזה לדעתי. וממשכורות שאני מכירה. ויש לה ניסיון בהנהלת חשבונות זה גם נחשב משהו.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
חלילה, לא התכוונתי לזלזל בלימודים.
רק כתבתי שההשקעה הגדולה בלימודים ובמבחנים שווה כשהכוונה להיות עצמאית וחייבים רישיון.
אחרת כדי להיות שכירה לדעתי זה לא שווה גם אם יש לזה יתרון בידע

נצבת

משתמש חדש
השאלה גם כמה נותנים בשוק... אני לא יכולה לבקש 60 שאף אחד לא ייתן לי כזה סכום. אחרי הכל שנתיים ניסיון זה יפה אבל לא מדי הרבה...

ספציפית למשרה הזו - אני יכולה לומר שחברות שלי קיבלו 29.12 לשעה בסטאז' שלהן. אני אתחיל את הסטאז' שלי בעז"ה עם שכר של 47 ש"ח לשעה. מבחינתי זה הישג...
היי
חייבת לומר שמרגיש לי שממש מנצלים את הנשים החרדיות עם משכורות נמוכות, אני עובדת במשרד רואה חשבון מתמחה בייעוץ מס ומקבלת 11000 ל 7 שעות . אם תתחילו לדרוש ולהבין את הממוצע שיש בעולם החילוני אתם תבינו שאתן ממש מקבלות נמוך. הם ממש אוהבים חרדיות כי קל להם לנצל אותנו עם משכורות נמוכות ומנגד יש לנו מוסר עבודה גבוה מאוד...

chana10

משתמש רשום
היי
חייבת לומר שמרגיש לי שממש מנצלים את הנשים החרדיות עם משכורות נמוכות, אני עובדת במשרד רואה חשבון מתמחה בייעוץ מס ומקבלת 11000 ל 7 שעות . אם תתחילו לדרוש ולהבין את הממוצע שיש בעולם החילוני אתם תבינו שאתן ממש מקבלות נמוך. הם ממש אוהבים חרדיות כי קל להם לנצל אותנו עם משכורות נמוכות ומנגד יש לנו מוסר עבודה גבוה מאוד...
התחלת ללא ניסיון בכלל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה