עזרה שכנה מטפלת שנותנת לפעוטות לבכות כל הבוקר

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני פשוט הייתי דופקת בתירוץ של השאלת מוצר ופשוט מציעה עזרה בתור חברה...

יש מצב שהיא לא מסתדרת ונלחמת בכל זאת כן להצליח...

יש כאלו שיכולות להסתדר עם קבוצה של 11 במעון ויש כאלו שגם לשמור על שני תינוקות קצת מסבך אותם...
מזה נקרא לא מסתדרת??
היא בחרה בתפקיד גדול ואחראי, מאד!
זה פרילנס?
העבודה הזו היא כי אין לה משו אחר?
מי שלא מסוגלת וזה גדול עליה
שתחפש משו אחר!

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
משהו פה מריח לא מדויק בעליל...
.....
אבל כאן לדעתי צריך לפעול בהיגיון
פשוט לגשת אליה ובצורה עדינה לראות אולי היא צריכה עזרה? היא בן אדם יכול להיות שקשה לה? והיא חנוקה מבחינת פרנסה אז היא מנסה בכל הכח וזה לא כ''כ הולך...
לא עבד. השלב הבא זה הורים, הפיקוח הרווחה..מה שבטוח שתגובות מתלעמות ומזדעזעות מניקי פרוג לא ממש יועילו לעצם העניין.

בהצלחה רבה!
אם היא ממש התחילה עכשיו, זה הגיוני שילדים בוכים יותר בימים הראשונים.
יכול להיות שהיא צריכה עזרה, יכול להיות שהיא תלמד להעזר, או להתארגן טוב יותר, וגם הילדים יתרגלו.
אם זה נמשך, חייבים לדווח להורים.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מזה נקרא לא מסתדרת??
היא בחרה בתפקיד גדול ואחראי, מאד!
זה פרילנס?
העבודה הזו היא כי אין לה משו אחר?
מי שלא מסוגלת וזה גדול עליה
שתחפש משו אחר!
אם היא ממש התחילה עכשיו, זה הגיוני שילדים בוכים יותר בימים הראשונים.
יכול להיות שהיא צריכה עזרה, יכול להיות שהיא תלמד להעזר, או להתארגן טוב יותר, וגם הילדים יתרגלו.
אם זה נמשך, חייבים לדווח להורים.
אין ספק שציך לעשות משהו!! רק אמרתי שלפני שעושים טרור אולי כדאי לגשת בעדינות ולראות מה קורה ולהציע עזרה אם לא הולך קדימה להורים לפיקוח וכ'
על כך אין עוררין כמדומני.

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

1.ילד שבוכה כל כך הרבה זמן בלי שום התייחסות מצד המטפלת וזה קורה יום אחרי יום או שהאמא דפוקה או שזה לא קורה כי אמורים לראות את זה על הילד נקודה!!!

2.אם זה באמת כך למה צריך לשאול את חכמי פרוג? אין דעה אישית להבין שמשהו פה לא תקין ולפנות בעדינות למטפלת? ואם לא הולך אז להורים, לפיקוח, לרווחה...?

לפני כשנה וחצי כשהגענו לדירתנו הנוכחית נוכחנו לפגוש תופעה מוזרה שכל דיירי הבניין משום מה שמעו אבל לא עשו מכך כלום...
כל ערב מהשעה 9 עד 1 בלילה (לפחות לפעמים יותר) היינו שומעים ילד מהדירה ליד נשמע כבן 8 בערך בוכה וצורח עד השמים בתחילה הרגשנו לא נעים להתערב...
אבל כשזה חזר על עצמו יום יום!!! החלטנו בעדינות להיסב את ''תשומת הלב'' בתחילה זה היה בבקשה לשקט וכ'
אבל לאחר שכלו כל הקיצין והדבר נמשך ואף נוספו צעקות כמו ''תוציאו אותי מכאן'' ''אתה רוצה עוד מכות''
אז פשוט בשעת מעשה הזעקנו משטרה והם כבר העבירו את העניין לרווחה וכ' מה שהתברר לאחר מכן שבאותו בית אחד מבני המשפחה סבל מבעיה נפשית כלשהיא והיה מכה את הילד כל ערב וסוגר אותו בחדר...:eek:
אני הזעקתי משטרה מסיבה פשוטה שלא רציתי להיחשף וג''כ ידעתי שאין בכוחי לעשות משהו.
היו מס' ימים לאחר מכן שהיו לי קצת ייסורי מצפון על כך בכ''א מקום חרדי לחלוטין וכל מה שנוצר מסביב זה אבל לאחר שידענו מה באמת קרה שם כבר לא היו ספקות.

פשוט לגשת אליה ובצורה עדינה לראות אולי היא צריכה עזרה? היא בן אדם יכול להיות שקשה לה? והיא חנוקה מבחינת פרנסה אז היא מנסה בכל הכח וזה לא כ''כ הולך...
לא עבד. השלב הבא זה הורים, הפיקוח הרווחה..מה שבטוח שתגובות מתלעמות ומזדעזעות מניקי פרוג לא ממש יועילו לעצם העניין.

בהצלחה רבה!

סיפור מזעזע מאוד!!!!!!
שכנים ששומעים צעקות כאלה עוברים על "לא תעמוד על דם רעך"
זה ברור שאין מה לבוא ולהעיר להם כי זה לא יעזור
וזה ברור שהילד הוא ילד בסיכון מהורה אכזרי
אבל זה ברור עוד יותר שאפשר לפנות לרב השכונה או מישהו בעל השפעה על ההורה המתעלל.
ולדאוג שהשפחה מקבלת את הטיפול הנכון
וסתם מסקרן איפה האמא בכל הסיפור ?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סיפור מזעזע מאוד!!!!!!
שכנים ששומעים צעקות כאלה עוברים על "לא תעמוד על דם רעך"
זה ברור שאין מה לבוא ולהעיר להם כי זה לא יעזור
וזה ברור שהילד הוא ילד בסיכון מהורה אכזרי
אבל זה ברור עוד יותר שאפשר לפנות לרב השכונה או מישהו בעל השפעה על ההורה המתעלל.
ולדאוג שהשפחה מקבלת את הטיפול הנכון
וסתם מסקרן איפה האמא בכל הסיפור ?
אין לי מושג כ''כ הרבה תהיות ושאלות נשארו לי מהסיפור הזה גם לגבי שאר המשפחה וגם השכנים שחיים פה שנים על גבי שנים ומכירים את המשפחה ונחשפו לעניין תקופה ארוכה קודם לכן..
מה שכן מודה לה' שהצלחנו לפתור את העניין מצד אחד בצורה עדינה ואנונימית ללא פגיעה ח''ו ומצד שני בצורה חדה שהפסיקה את הסבל של הילד.
בהקשר לשכנים מנסה לדון לכף זכות שאולי זו הייתה חוסר נעימות או עניין של מנטאליות הזויה במקצת אבל מנטאליות די מקובלת כאן..

אחות

משתמש מקצוען
הדיון כעת הוא עקרוני!!!!!!!!!!
האם כשיש ספק אם המטפלת באמת מטפלת , מה עושים?!
מבררים האם המטפלת באמת מטפלת.
חובה לדעתי לברר קצת על המטפלת לפני שמכניסים אבל גם אחרי אפשר לברר עליה.
יש לה ילדים? אחים/אחיות קטנים נסיון קודם?
אפשר בשיחת שכנות פשוטה של להלוות ביצים לגלות הרבה ואם חוש הריח שלך עובד טוב אז גם אפשר להעלות השערה( בהסתיגות) של מצב נפשי...... אולי היא בתקופה חלשה? אולי ואולי ואולי
מה שבטוח שתבררי איתה היום!
ואם זה ממשיך דברי עם ההורים מחר.

כמו שכתבו רצוי להתייעץ עם מי שמומחה בענינים של בין אדם לחברו.
תבשרי לנו שהעניינים מסודרים על הצד הטוב יותר......

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
משהו לא ברור לי בסיפור:
האם כשבאים לקחת את הילדים, הם פתאום מפסיקים לבכות? ההורה שבא להוציא את הילד לא שומע את הבכיות? כי אם בדיוק לפני סיום היום פתאום הכל נרגע זה אומר שרק עכשיו התיחסו אליהם ולפני כן פשוט לא התיחסו.

ביתי

משתמש מקצוען
יכול להיות מצב שאחת שחייבת כסף תהיה מטפלת אפילו אם היא לא מתאימה
מאותו כיוון שיש כאלו ששולחות את ילדיהן אליה

יכול להיות ילד שבוכה המון ואי אפשר להרגיעו (מנסיון)|:
אני מטפלת במעון והיה לי כמה וכמה ילדים
שאפילו המנהלת נכנעה
ילד אחד היה בוכה כי היה מאוד קשור לאימו ולא היה מסוגל להפרד ממנה
וכמעט כל היום ללא גוזמא!!!! הוא היה צורח צרחות מחרישות
ורק אחרי השינה -ממתי שנרדם באזור 12 הוא הפסיק לבכות
וכל הבוקר? בוכה וצורח על הידיים, עם בקבוק\ מוצץ. ממתקים נשיקות מה לא!
אפילו המפקחת לא ידעה מה לעשות!
ילד אחר סבל מעצירות נוראה והיה מתפתל בקביעות תוך צרחות
ולא היה מה לעשות
והיו אמהות ששאלו מה הבכיות הסברנו להן שאנחנו מטפלות בילד כראוי

גם במצב של השואלת יש דין של לדון לכף זכות
ועד שלא שואלים אסור לספר לשה"ר
ויש הפתעות בחיים
ולא שא י מצדיקה את השכנה ההיא
כי אני לא יודעת מה קורה שם
ואולי באמת יש שם חוסר אחריות
אבל התפקיד של כל אחת שרואה\שומעת מקרה קיצון זה לקחת את כל האומץ שיש או שאין
ולברר מה קורה

אחות

משתמש מקצוען
גם אני טיפלתי בתינוקות.
נכון שיש מצבים שהתינוק בוכה גם אצל אמא בלי הסבר ועם כל הנסיון וכל הנסיונות בסוף ........הם נרדמים מעייפוות ואז מהר מאכילים את המסכן שלא אכל עד עכשיו וכדו ובנתיים הלב נקרע על הינוקא שאמו יוצטת לפרנסתה.
אך במקרה כאן נשמע שכל(?) התינוקות שם בוכים?! -בכי זה באמת מדבק.
ולכן התגובות כאן כאלו. וכמו שאמרו
צריך לבדוק , צריך להאיר, ולהעיר ולא להתעלם!
וכמובן להשתדל בלי לפגוע אבל לע לשכוח שהתינוק לא מספר...

לגבי מצלמה/ מקליט ודאי שצריך שאלה.

דרומית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני הזעקתי משטרה מסיבה פשוטה שלא רציתי להיחשף וג''כ ידעתי שאין בכוחי לעשות משהו.
היו מס' ימים לאחר מכן שהיו לי קצת ייסורי מצפון על כך בכ''א מקום חרדי לחלוטין וכל מה שנוצר מסביב זה אבל לאחר שידענו מה באמת קרה שם כבר לא היו ספקות.
כל הכבוד

mwp

משתמש מקצוען

1.ילד שבוכה כל כך הרבה זמן בלי שום התייחסות מצד המטפלת וזה קורה יום אחרי יום או שהאמא דפוקה או שזה לא קורה כי אמורים לראות את זה על הילד נקודה!!!

2.אם זה באמת כך למה צריך לשאול את חכמי פרוג? אין דעה אישית להבין שמשהו פה לא תקין ולפנות בעדינות למטפלת? ואם לא הולך אז להורים, לפיקוח, לרווחה...?

לפני כשנה וחצי כשהגענו לדירתנו הנוכחית נוכחנו לפגוש תופעה מוזרה שכל דיירי הבניין משום מה שמעו אבל לא עשו מכך כלום...
כל ערב מהשעה 9 עד 1 בלילה (לפחות לפעמים יותר) היינו שומעים ילד מהדירה ליד נשמע כבן 8 בערך בוכה וצורח עד השמים בתחילה הרגשנו לא נעים להתערב...
אבל כשזה חזר על עצמו יום יום!!! החלטנו בעדינות להיסב את ''תשומת הלב'' בתחילה זה היה בבקשה לשקט וכ'
אבל לאחר שכלו כל הקיצין והדבר נמשך ואף נוספו צעקות כמו ''תוציאו אותי מכאן'' ''אתה רוצה עוד מכות''
אז פשוט בשעת מעשה הזעקנו משטרה והם כבר העבירו את העניין לרווחה וכ' מה שהתברר לאחר מכן שבאותו בית אחד מבני המשפחה סבל מבעיה נפשית כלשהיא והיה מכה את הילד כל ערב וסוגר אותו בחדר...:eek:

בהצלחה רבה!
לנו היה שכנה עם מקרה לרווחה דחוף
ורב השכונה שדיברו איתו עןד לפני שעברתי דירה-
אמר לא להזמין משטרה אלא ניסה עם עוד כמה רבנים להשפיע ושום דבר לא השתנה,
ועכשו כבר עזבו את השכונה...

ששונית

משתמש מקצוען
תודה רבה לכל המגיבות.
התגובות שלכן הועילו לי מאוד ונקווה שגם לפעוטות, להוריהם וגם לשכנה המטפלת.
מחר בעזרת השם אדפוק אצלה מיד עם השמע הבכיה הראשונה באמתלה כלשהיא, ואנסה להבין מה בדיוק קורה שם.
אם אראה שהפעוטות לא מטופלים כראוי, אשאל אותה אם היא זקוקה לעזרה וכד', ואחר כך אארוב להורים כדי לומר להם בעדינות לבדוק מה קורה.
בעזרת השם אעדכן מחר

נקודה חמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תודה רבה לכל המגיבות.
התגובות שלכן הועילו לי מאוד ונקווה שגם לפעוטות, להוריהם וגם לשכנה המטפלת.
מחר בעזרת השם אדפוק אצלה מיד עם השמע הבכיה הראשונה באמתלה כלשהיא, ואנסה להבין מה בדיוק קורה שם.
אם אראה שהפעוטות לא מטופלים כראוי, אשאל אותה אם היא זקוקה לעזרה וכד', ואחר כך אארוב להורים כדי לומר להם בעדינות לבדוק מה קורה.
בעזרת השם אעדכן מחר

מחכהההה
בשורות טובות

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מחר בעזרת השם אדפוק אצלה מיד עם השמע הבכיה הראשונה באמתלה כלשהיא
אולי כדי לחכות להמשך הבכי.
כי 'בכייה ראשונה' היא בגדר בסדר, (היא תחשוב איזה שכנה היסטרית...)
רצף של בכיות הוא בעייתי.

פרפר סגול

משתמש מקצוען
לפנות לשכנה? לאימהות?

לאמהות,לשכנה
אם יש פיקוח-לפיקוח
ולרווחה.

לא שוכחת,בחיים
איך התארחתי פעם באיזו שכונה
ובלילה נשמעו צרחות של ילד-אימה

כל השכונה ,אבל כ ל ה ש כ ו נ ה
רעשה וגעשה,
לא נרגעו עד שהענין טופל,והכניסו רווחה לתמונה.
לא תעמוד על דם רעך!!!
זה יכול להיות מצב של סיכון בהווה וגרימת נזק נפשי-רגשי עתידי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה