עזרה שכנה מטפלת שנותנת לפעוטות לבכות כל הבוקר

ששונית

משתמש מקצוען
שכנה שלי אישה צעירה מטפלת בשתים או שלוש פעוטות.
בערך משעה עשר ועד כמעט אחת הם בוכים בהיסטריה ולא נשמע שמישהו מנסה להרגיע אותם, הם בוכים ברצף עד כלות הכוחות לבכות.
השכנה מתגוררת ביחידונת הכוללת מטבחון וחדר שינה, אז רוב הזמן היא משאירה את דלת הבית פתוחה וכך אני שותפה מידי בוקר לצרחות.
באמת אינני מבינה איך האמהות מסכימות שהפעוט שלהן יהיה כלוא בשני מטר מרובע למשך כמה שעות, אבל זה לא העסק שלי כי הן אמורות לדעת את זה, אבל מה לעשות עם הבכיות?
לפנות לשכנה? לאימהות?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני פשוט הייתי דופקת בתירוץ של השאלת מוצר ופשוט מציעה עזרה בתור חברה...

יש מצב שהיא לא מסתדרת ונלחמת בכל זאת כן להצליח...

יש כאלו שיכולות להסתדר עם קבוצה של 11 במעון ויש כאלו שגם לשמור על שני תינוקות קצת מסבך אותם...

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תעלי ותשאלי אם היא צריכה עזרה לכמה דקות ..
הגיוני שהיא לא משתלטת, לא הגיוני שהם בוכים כל כך הרבה זמן בלי שמנסים להרגיע אותם..

giligil

משתמש מקצוען
בערך משעה עשר ועד כמעט אחת הם בוכים בהיסטריה ולא נשמע שמישהו מנסה להרגיע אותם, הם בוכים ברצף עד כלות הכוחות לבכות.
השכנה מתגוררת ביחידונת הכוללת מטבחון וחדר שינה, אז רוב הזמן היא משאירה את דלת הבית פתוחה וכך אני שותפה מידי בוקר לצרחות.
באמת אינני מבינה איך האמהות מסכימות שהפעוט שלהן יהיה כלוא בשני מטר מרובע למשך כמה שעות, אבל זה לא העסק שלי כי הן אמורות לדעת את זה, אבל מה לעשות עם הבכיות?
לפנות לשכנה? לאימהות?
את מוכרחה ליידע את האמהות ע"כ.

elis56

משתמש פעיל
חד משמעית חובה ליידע!!!
אני שלחתי למטפלת וכבר אחרי כמה ימים הרגשתי שלא טוב לו, הוא נהיה היסטרי, זחל אחרי לכל מקום בבית ולא הסכים להישאר רגע אחד לבד בחדר...
בד"כ הוא מאד חברותי ורגוע אז זה היה נראה לי קצת חשוד...
הגעתי יום אחד בהפתעה בעשר והוא היה עדיין קשור בעגלה מהבוקר!!
ואת הצרחות שלו שמעתי כבר מלמטה...
לקחתי אותו מייד ולא חזרתי יותר, אבל בהחלט התפלאתי איפה היו השכנות, כי זה באמת היה חריג ונשמע למרחקים...

ברור שחובה ליידע, מה תינוקות אשמים שהם לא יודעים לדבר???
לא שאני אומרת שלא אכפת לה מהתינוקות אולי פשוט קשה לה והיא לא מסתדרת אבל בכל מקרה -
ילדים הם לא קרבן לפרנסה....

giligil

משתמש מקצוען
לפנות לשכנה? לאימהות?
כמו שכתבתי קודם חובה ליידע,
אבל תעדכני אותנו שזה הסתדר - כי הלב שלי יוצא לתינוקות חסרי הישע הללו.
אומללים!

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
חד משמעית חובה ליידע!!!
אני שלחתי למטפלת וכבר אחרי כמה ימים הרגשתי שלא טוב לו, הוא נהיה היסטרי, זחל אחרי לכל מקום בבית ולא הסכים להישאר רגע אחד לבד בחדר...
בד"כ הוא מאד חברותי ורגוע אז זה היה נראה לי קצת חשוד...
הגעתי יום אחד בהפתעה בעשר והוא היה עדיין קשור בעגלה מהבוקר!!
ואת הצרחות שלו שמעתי כבר מלמטה...
לקחתי אותו מייד ולא חזרתי יותר, אבל בהחלט התפלאתי איפה היו השכנות, כי זה באמת היה חריג ונשמע למרחקים...
מזעזע!!!

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
איך את עומדת בזה?
זה אחד הדברים שהכי קשה לשמוע

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
זו כנראה השעה שהם אוכלים, ואי אפשר להאכיל את כולם בו זמנית
עבדתי פעם במעון, תופעה מוכרת, נקרע הלב, אבל טכנית, אין מה לעשות
מה הכוונה אין מה לעשות????
אי אפשר להאכיל אותם קצת יותר מוקדם, לפני שלב הבכי? לפחות חלק מהם?
וגם, כמה זמן כבר לוקח להאכיל אותם?

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לפנות לשכנה? לאימהות?
נראה לי שזה די ברור שחובה ליידע את הנוגעים בדבר.
רק מוסיפה:
תינוק שבוכה זמן ממושך ולא מקבל מענה מאבד אמון.
ולא נראה לי שאף אחת תרצה לקחת אחריות על ספק של נזק לנפשו הרכה.

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מסכנים הילדים

לדעתי יש לדבר איתה בעדינות ושלאול מה קורה
אםא המצב לא ישתפר (היא תבין ששומעים את הכל ואז אולי זה ישתנה)
חד משמעית לפנות להורים

תינוקות הם יצורים חסרי ישע לא יודעים לדבר ולספר מה רע להם, זו ממש התעללות!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה