עזרה שכנה מטפלת שנותנת לפעוטות לבכות כל הבוקר

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
טובת הבנות שלך קודמת לחוסר נעימות
אולי אם יש חלונות שניתן לצפות מהרחוב תציצי

ק"סניק

משתמש פעיל
זה מוזר אם לא תכנסי - את מבינה שאת רוב שעות העירות של ילדך הוא יבלה שם!!!
אל תפחדי להיות הקלפטע - זה לגיטימי לחלוטין לבדוק יסודי דבר כזה
את לא צריכה להיות יותר מדי ביקורתית - אבל אורח לרגע רואה כל פגע - תתפללי לס"ד שתראי מה שאת צריכה לראות - ואם נגזר שלא תראי אז גם אם תשימי מצלמה על הבובה היא תצלם בסוף את הרצפה
את יכולה לבוא ופשוט לומר שבאת להתרשם, וגם אם הצרחניה פעילה לא להבהל אלא לשאול בנינוחות כיצד הם מרגיעות אותם וכו' ולפי אופי התשובות (הטון - לא המילים) אפשר לשמוע אם הן נלחצות או מתמודדות

בהצלחה

מרחבית

משתמש מקצוען
אז ככה,
הבוקר הבנתי אחרי תצפיות ממושכות (לא האמנתי על עצמי שהפכתי להיות השכנה הסיוטית מהסיפורים) ואחרי פטפוט בוקר בלתי מחייב עם כמה שכנות,
שהמטפלת הזו מקבלת תינוקות לא באופן קבוע אלא כשנוצר צורך משאירים אצלה.
כנראה בימים האחרונים היה לה עומס שהיא לא רגילה אליו.
הבוקר הגיע רק תינוק/ת אחד ושקט שם (עוד פעם אוף על התפקיד הזה שנפל עלי)
אנסה לפטפט עם השכנה הזו על עבודתה ולתת לה עיצות סבתא שלא להסכים ליותר משני ילדים כי אחרת וגו' וכו'

לתשומת לב האימהות: תינוקות שבאים למטפלת רק כשנוצר צורך, לא מכירים את המקום ואת המטפלת, והיא - לא מכירה אותם.
לכן יש חשש גדול שיבכו שעות, בפרט אם יש למטפלת עוד מספר ילדים. כדאי לחשוב פעמיים לפני שעושים זאת. אם אין ברירה, חשוב מאוד לוודא מראש שיש מעט מאוד תינוקות נוספים, וכן להתקשר מידי פעם לברר מה קורה.
הסיפור הזה שנראה כהפי אנד, לא היה תקין בכלל. לא אמור להיות מצב שכמה ימים ילדים צורחים כמה שעות!

נערך לאחרונה ב:

מרחבית

משתמש מקצוען
אגב, הרעיון של מצלמה, תדעו שהוא פלילי לחלוטין, מלבד אי הנעימות וכו'
גם הרעיון של הקלטה.
אם אין מצב חריג במיוחד, זה דבר מזעזע בעיניי לחדור ככה לפרטיות של אנשים, לשמוע כל מילה שהם מדברים בלי ידיעתם, ולצלם אותם. זה דבר שלא ייעשה.

I can do it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
בטח
שכנה שלי
אחת המטפלות הכי טובות שקיימות
(אני שומעת מה הולך אצלה בגן כל בוקר... צמוד לקיר שלי אחת הנשים הכי מדהימות שאני מכירה!!)
תפני אלי בפרטי!

I can do it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
רק דברים טובים!!!
(אין לי דברים לא טובים להגיד עליה!!)

חוקרנוב

משתמש רשום
ד"א לא ברור שבחינה הלכתית אין כאן הפרעה לשכנים וגזל שינה והטרדה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה