שיתוף - מטבח

אמא חדשה

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מטבח מהמם.
לא נראה לי המקום אבל לא ענו לי באשכול שפתחתי אז סליחה על הטרמפ...
אני מחפשת מידע על שיש איכותי אבל לא מאוד יקר. וכן על איש שיש זול להצעת מחיר.

rand

משתמש פעיל
ראיתי את התמונות, מאד יפה!
המטבח בדירתי נבנה ע"י נגר לפני 15 שנים בערך או יותר (אנחנו קנינו ככה)
הצבעים שלו הם: ארונות לבנים למעלה ולמטה, שיש שחור.
כשראיתי את המטבח הנ"ל חשבתי אולי אפשר להחליף את הדלתות של הארונות העליונים בצבע עץ חם ולקבל מטבח מודרני יותר עם שילוב צבעים עדכני.
מה אומרים?
ומה הדרך הכי טובה? חיפוי? החלפת דלתות? עלויות?

אמא חדשה

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אולי מישהו יוכל לענות לי איזה דגם של שיש איכותי ולא מידי יקר?
דחוףףףףף

אויבער חוכם

משתמש רשום
מהמם ממש!
בדיוק סגרתי עכשיו על מטבח עם הצבעים האלה- ארונות לבנים שיש שחור וארונות עליונים עץ.
קצת הייתי לחוצה איך יצא.... עכשיו נרגעתי:)
אפשר לשאול בכמה?
ובכלל לתקשר באישי? (ע"י תיווך של מישהו מכאן) יעזור לי מאוד ויסייע!

מאמושקה

משתמש פעיל
יש מצב לתמונה של הצד החלבי ? אני רוצה לראות את הארונות העליונים איך השתלבו עם המדורג בבשרי

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה