שיפוץ - איך לא?

ויטראז'

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי חצר ואני יכול להרחיב עליה יש אישור!!!
הנישה שלי 1.70/3.60 אני רוצה לסגור אותה
יש למישהו מושג אם אני צריכה עמוד.
או שאם יש שתי קירות ובעצם אני צריכה להוסיף שתי קירות לא צריך עמוד.
תודה רבה מראש

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
החצר באותו מפלס של הבית או לא?
החצר מרוצפת?

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
המרחק בין הקירות הוא 1.7 או 3.6??
אם 1.7 אז הנסיון מוכיח שאין צורך, יותר מזה כדאי עצה של מהנדס בשטח [כ-500 ש"ח בדרך כלל]
בכל מקרה דעתי לא מהווה תחליף לחוו"ד מקצועית.

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא העיניין פה אם עמוד או לא,
צריך לדעת איך השטח נראה ע"מ לספח אותו לבית.
וכן דורש הכנת הקרקע.

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
צריך מהנדס (בגלל האורך) רק אם עושיםיציקה.

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בכל מקרה את צריכה לקרוא למהנדס לראות את השטח, והוא כבר יגיד לך מה את צריכה לעשות.

מ.פ.אדריכלות

משתמש צעיר
יש לי חצר ואני יכול להרחיב עליה יש אישור!!!

אם בונים עם אישורים בכל מקרה צריך מהנדס, לכאורה הוא כבר מונה בבקשה להיתר וכבר יש תכנית מסודרת של עמודים וחומרי בניה וגמר! את חייבת לבנות לפי ההיתר הקיים! בהצלחה!

ויטראז'

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם בונים עם אישורים בכל מקרה צריך מהנדס, לכאורה הוא כבר מונה בבקשה להיתר וכבר יש תכנית מסודרת של עמודים וחומרי בניה וגמר! את חייבת לבנות לפי ההיתר הקיים! בהצלחה!
בעצם את אומרת שבתכנית שהוא עשה צריך להיות עמוד.
אבל אני קומת קרקע ובעצם אמורים לבנות מעלי.
עכשיו דיברנו אם הדיירים מעלינו הם לא מעונינים לבנות ומעליהם גם לא.

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין קשר בין הדברים.
צריך מהנדס בשביל ההיתר ואם בונים גג לפי ההיתר [כלומר מבטון] אז צריך לבנות בהתאם להנחיות המהנדס ואישור שלו בזמן היציקה.
הוספת עמוד "כנראה" לא תדרש ולא נדרשה כאן

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בקיצור. בגלל שיש כבר מהנדס והוא הכתובת המקצועית צריך לברר מולו ובמיוחד שהוא מכיר את הפרויקט.
אגב אני הבנתי שיש 2 קירות אחד מול השני...
תקני אותי אם טעיתי

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
עכשיו דיברנו אם הדיירים מעלינו הם לא מעונינים לבנות ומעליהם גם לא.
זה בכלל לא טענה, עכשו הם לא רוצים, ועוד שנה - ירצו, או שימכרו את הדירה והקונים ירצו, את לא יכולה בכלל להסתמך על זה וזה לא מתקבל חוקית והלכתית בשום מקום, את חייבת לבנות משהו שיתאים עד למעלה!

ויטראז'

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בקיצור. בגלל שיש כבר מהנדס והוא הכתובת המקצועית צריך לברר מולו ובמיוחד שהוא מכיר את הפרויקט.
אגב אני הבנתי שיש 2 קירות אחד מול השני...
תקני אותי אם טעיתי
הקירות הם בצורת ר'
ואני רוצה להשלים ר' ממול

ויטראז'

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה בכלל לא טענה, עכשו הם לא רוצים, ועוד שנה - ירצו, או שימכרו את הדירה והקונים ירצו, את לא יכולה בכלל להסתמך על זה וזה לא מתקבל חוקית והלכתית בשום מקום, את חייבת לבנות משהו שיתאים עד למעלה!
מה??
אני צריכה לעשות עמוד עד קומה רביעית יעלה לי הון

RUSI10

משתמש מקצוען
מה??
אני צריכה לעשות עמוד עד קומה רביעית יעלה לי הון

את לא צריכה לעשות עמוד עד הקומה הרביעית, אבל הכנה - כן צריך.
וברגע שהדיירים שמעל ירצו לבנות (ולדעתי זה יקרה מהר מן הצפוי..) הם יצטרכו לשלם לך את חלקם.

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה