מידע שימושי שיטת נתיב הא'ב'

רבקי w

משתמש רשום
הייי לכולם!
שמחת מאוד לקרוא את התגובות ואת כל מה שכתבו כאן
תודה!
אשמח באמת לדעת מה זאת השיטה הזאת ואיך היא עובדת,
הסבר מלא...!!
תודה רבה רבה!!

anonimy

משתמש חדש
הגב' אייכנשטיין היא מטפלת מצויינת! בעלת לב חם.
יש עוד מטפלת מומלצת בירושלים בשם יוכבד פטרוף. היא מטפלת גם במקרים מאוד קשים. מכילה הכל ולא נבהלת מכלום...
היא גם סבירה מבחינת המחיר.
0527634750

נחמי פורתא

משתמש מקצוען
שואלת שאלה שמנקרת לי במהלך כל קריאת האשכול הזה:

איך אתם מוכנים ללכת לטיפול שאין לכם שמץ מושג מה נעשה בו?

גם לרופא הייתם הולכים לטפל בלי לוודא שיש לו רישיון, ובלי לדעת מה הוא הולך לעשות אתכם? או ששם אתם חוקרים לפני כל טיפול שנעשה כדי להיות מודעים למה שקורה עם הגוף שלכם?
אז במה חטאה הנפש שככה נותנים לטפל בה בכל מיני שיטות חדשות ולא ידועות? וע"י אנשים שהכשרתם מוטלת בספק?

וגם אם בחלק מהמקרים יש תוצאות טובות, עדיין, התהליך לא משנה לכם???
נשמע לי כמו להפקיר את החלק הכי יקר שלנו לחסדי שיטות חדשות ועלומות....
ואם מחר יגידו לכם שקמה שיטה חדשה: שיטת הג"ד - גם תרוצו לטפל בשיטה הזאת כמו עוורים באפילה?

נערך לאחרונה ב:

אני1000

משתמש מקצוען
אשמח גם שתכתבו פה מה השיטה, איך היא פועלת ולאיזה בעיות מתאימה

anonimy

משתמש חדש
נחמי, צודקת בהערתך.
את המלצתי המלצתי בעקבות התנסות אישית מוצלחת בשיטה זו.
גם רופאים עושים טעויות הגובלות בסכנת נפשות, אל תשכחי...
לרופאים אנחנו הולכים בד"כ בעיקר לפי המלצות. וגם שם האכזבות לא קטנות...
אי אפשר לסמוך על אף אחד בעיניים עצומות, תמיד צריך להתנות מראש עם מטפלת רגשית וכד' שזה רק ניסיון. אדם מרגיש לבד אם הדמות והגישה טובה לו או לא.
שיטת נתיב הא"ב פותחה ע"י הרב רוזנבלט, מו"צ בבי"ד של הרב שטרן בב"ב. הוא הצליח מאוד במקרים רבים של נוער נושר, סכסוכים במשפחה, שלום בית וכו'. לפני שנים רבות אמר לו האדמו"ר שלו (לעלוב) שהוא חייב ללמד מטפלים ומטפלות רגשיים גישה נכונה לנפש היהודית ומאז הוא פיתח את השיטה ולימד אותה בהצלחה מרובה.
עצתי היא, לפני שניגשים לטיפול רגשי, להרים תפילה חמה לבורא העולם שישלח אתכם למקום הנכון.
כי גם פסיכולוגים גדולים בעלי שם טעו בטעויות חמורות מאוד. מניסיון אישי כואב...

avigaillll

משתמש פעיל
אני נעזרתי מאד בטיפול בשיטת הא.ב. , ראיתי תוצאות מידיות , יש מקרים שלרפואה אין מענה , ומחפשים פתרונות בנרות ,

מאיר מימון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
מישהו יודע על מטפלת באזור נתיבות והסביבה? אני מחפשת מישהי שתוכל לעזור לבן שלי להתגבר על הרבה פחדים שיש לו שמקשים עליו לתפקד ביום יום, השיטה עוזרת גם למצבים כאלו? אשמח לתשובה..

מתוקה דבש

משתמש רשום
מצטרפת לשאלה. האם השיטה - א'ב עוזרת למצבים של פחדים ?

ואשמח לשמוע עוד חוות דעת על גב אייכנשטיין מירושלים

sseg

משתמש רשום
האם מישהו מכיר מטפלת בשם וורטהיימר מאלעד ?
אשמח לקבל מידע ...

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שיטת נתיב הא"ב פותחה ע"י הרב רוזנבלט, מו"צ בבי"ד של הרב שטרן בב"ב.
שחקר את שלושת המימדים וכ"כ התלהב מהשיטה שפיתח משהו מקביל המשתמש במקורות היהדות לטיפול באיזון רגשי אנרגטי.

ישנם הרבה מטפלים בשלושת המימדים שלמדו גם את השיטה הזו וכנראה משלבים...

(כך שמעתי ממטפל בשלושת המימדים שאשתו מטפלת ב 'א -ב'.)

רבקי_פריד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מטפל טוב הוא מטפל שמאמין שהוא לא יותר משליח טוב שלמד איך לעבוד, לעזור, ויכול להנגיש את הידע שלו לאחרים..כמו דוור המעביר דואר למקום הנכון .
כשהוא עושה את העבודה שלו מתוך מקסימום ידע ומתוך השתדלות כנה שלא הוא עושה את העבודה אלא יש בורא עולם מעליו.
מאידך, המטופל עושה בידע שקיבל את המודעות לעצמו. המטפל לא עובד במקומו!!
וזה נכון לכל שיטות המודעות.
לתשומת לב, אני מטפלת בפסיכולוגיות שעובדות בבתי חולים ובציבור והן עצמן אומרות- שמודעות היא דרך מהירה יותר!
(בשם מטפלת עם ותק מעל 20 שנה שנמצאת ליידי )

ברת מזל

משתמש פעיל
צר לי
הלכתי לטיפול בשיטת האב
התאפקתי שלא לפרוץ בצחוק...
הבן אדם דיבר לעצמו (המטפלת)
בעיני זה היה מוזר מאד
לא לאנשים רציונליים
מובן שלא חזרתי
הספיק לי לשלם 250 שח פעם אחת
ואל תחשבו, היו עליה הרבה המלצות....

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
השאלה מה היו התוצאות של המפגש הזה, והאם ניתן להרגיש משהו לאחר מפגש אחד. לדעתי צריך תיאום ציפיות וגם לברר מול המטפל כמה פגישות צריך.
אין ספק שלשלם כל כך הרבה כסף בשביל לראות מישהו שידבר מולך עם עצמו זה מתסכל, אבל בדיוק בשביל זה צריך לברר קודם מה זה אומר, מה אני אמורה לחוות במפגש הזה.

מלכי וירצברגר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
שיטה מדהימה עוזרת למלא בעיות רגשיות ונפשיות .
אני מכירה את השיטה באופן אישי
ממליצה מאוד עדיף משיטות אחרות .....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה