דרוש מידע שיומי החדש

איפה המומחים
ראיתי היום בפרסומת על שיומי חדש
חצי מקשים חצי טאצ'
הלכתי ךבדוק את זה וראיתי דווקא מכשיר מאוד חמוד
אבל בכלל לא כשר
(עם דפדפן וכו' ןכן')
האם יש למישהו מושג עלל המכשיר?
מישהו קנה את זה כבר ?
תנו מידע זה מענין אותי לשמוע !
ואם יש אפשרות להכשיר את זה ?

----------

משתמש מקצוען
איפה המומחים
ראיתי היום בפרסומת על שיומי חדש
חצי מקשים חצי טאצ'
הלכתי ךבדוק את זה וראיתי דווקא מכשיר מאוד חמוד
אבל בכלל לא כשר
(עם דפדפן וכו' ןכן')
האם יש למישהו מושג עלל המכשיר?
מישהו קנה את זה כבר ?
תנו מידע זה מענין אותי לשמוע !
ואם יש אפשרות להכשיר את זה ?

להכשיר אין מצב.

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שיטוט קל בגוגל

שיטוט קל בגוגל
לפי מה שנראה שם יש כן אפשרות להכשיר אותו
אבל ישאר נגן ומצלמה

----------

משתמש מקצוען
לפי מה שנראה שם יש כן אפשרות להכשיר אותו
אבל ישאר נגן ומצלמה
נראה שיש להם גם אופציה לגרסה כשרה לגמרי

נראה מכשיר טוב
אני גם בין המתעניינים

איפה ראית פרסום?

אני לא יודע מה הכוונה אפשרות להכשיר ועדת הרבנים לא מכירה בכזה מכשיר ואומרת שהוא פסול לגמרי.
ניתן ליצור קשר איתם ולבדוק מולם: 025381858.

אני לא יודע מה הכוונה אפשרות להכשיר ועדת הרבנים לא מכירה בכזה מכשיר ואומרת שהוא פסול לגמרי.
ניתן ליצור קשר איתם ולבדוק מולם: 025381858.
אתה צודק ב100 אחוז אבל אני מאמין
שאם יהיה אפשרות רצינית לחסום את הכל וועד הרבנים יקפצו על המציאה

----------

משתמש מקצוען
אתה צודק ב100 אחוז אבל אני מאמין
שאם יהיה אפשרות רצינית לחסום את הכל וועד הרבנים יקפצו על המציאה

ועדת הרבנים לעניני תקשורת מוציאה מכשירים כשרים שמראש אין בהם שום דבר והיא לא עוסקת כלל בחסימת מכשירים עם בעיות ובפרט המכשיר הזה שיצאו נגדו חזיתית שיש בו הרבה פרצות כך נראה לי ואפשר לברר מולם.

ועדת הרבנים לעניני תקשורת מוציאה מכשירים כשרים שמראש אין בהם שום דבר והיא לא עוסקת כלל בחסימת מכשירים עם בעיות ובפרט המכשיר הזה שיצאו נגדו חזיתית שיש בו הרבה פרצות כך נראה לי ואפשר לברר מולם.
סלח לי על התגובה מראש
אבל אין להם פלאפון אחד שהם הוציאו ואין עליו תלונות
אם יש אני חוזר מדברי ואשמח אם תפרסם את זה כאן

----------

משתמש מקצוען
סלח לי על התגובה מראש
אבל אין להם פלאפון אחד שהם הוציאו ואין עליו תלונות
אם יש אני חוזר מדברי ואשמח אם תפרסם את זה כאן

יכול ליהות מאוד שאתה צודק.
אבל מה נעשה שרוב החברות הגדולות שמוציאות פלאפונים לא עובדים אצלך ולא אצלם ולא מאוד מנסים לעזור להם לשכלל את המכשירים הדפוקים והכשרים.

נו אז מה אתה רוצה להגיד שאני יקנה טלפון דפוק שכל יום יהיה לי בעיה אחרת
דרך אגב יש לי פלאון כשר (C2 בלי נגן ומצלמה) ואני מחפש טלפון יותר טוב מכמה בחינות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה