דרוש מידע שיומי החדש

----------

משתמש מקצוען
נו אז מה אתה רוצה להגיד שאני יקנה טלפון דפוק שכל יום יהיה לי בעיה אחרת
דרך אגב יש לי פלאון כשר (C2 בלי נגן ומצלמה) ואני מחפש טלפון יותר טוב מכמה בחינות

עדיין בשוק יש מבינים מה הפלאפונים היותר טובים ומה הפחות אני לא כ"כ מבין לי יש בתקופה האחרונה MTK-1 ואני די מרוצה ממנו מלבד מזה שהבאריה נגמרת לי מהר [זה לא כ"כ ראיה כי אני מדבר המון].
המכשיר הזה גם לא כ"כ יקר ניתן להשיג בין 200 ל 300 ש"ח.

----------

משתמש מקצוען
זה לא מכשיר שהם יצרו את זה אלא הכשירו את זה

אז לא יצרו כלום כי המכשיר הכשר היה עדיין דבר נפוץ.
אבל אתה צודק בזה שהיום מאוד קשה לייצר מכשיר כשר וטוב כי החברות לא שווה להם לעבוד בזה, ועיקר המכשירים הכשרים זה מיצור של אנשים חרדים עצמאיים.

עדיין בשוק יש מבינים מה הפלאפונים היותר טובים ומה הפחות אני לא כ"כ מבין לי יש בתקופה האחרונה MTK-1 ואני די מרוצה ממנו מלבד מזה שהבאריה נגמרת לי מהר [זה לא כ"כ ראיה כי אני מדבר המון].
המכשיר הזה גם לא כ"כ יקר ניתן להשיג בין 200 ל 300 ש"ח.
אני צריך פלאפון כמו המירס
בלי בעיה בבטריה
לא בולע שיחות
לא עושה שום בעיה
יש או אין

----------

משתמש מקצוען
אני צריך פלאפון כמו המירס
בלי בעיה בבטריה
לא בולע שיחות
לא עושה שום בעיה
יש או אין

אני לא מכיר במכשיר הזה שום בעיה מלבד בטריה שנגמרת יחסית מהר למי שמדבר הרבה אבל צריך לברר אצל במוכרים הוותיקים הם יודעים בדיוק מי חוזר מהר לתיקון ומי פחות, אני זה מה שעשיתי ביררתי מה הכי פחות חוזר לתיקון.

אני לא מכיר במכשיר הזה שום בעיה מלבד בטריה שנגמרת יחסית מהר למי שמדבר הרבה אבל צריך לברר אצל במוכרים הוותיקים הם יודעים בדיוק מי חוזר מהר לתיקון ומי פחות, אני זה מה שעשיתי ביררתי מה הכי פחות חוזר לתיקון.
לך מוכר רק בעיה אחד
ולשני בעיה אחרת
וכך זה מתצבר

זה לא בעיה עיקרית

כי אין כ"כ הרבה אנשים שיקנו את זה והדרישה של ועדת הרבנים שיהיה מאוד מאוד חסום, וזה מקשה על הרווחיות.
בפלאפונים הלא כשרים יש כ"כ הרבה סוגים ודגמים
ובפלאפון הכשר אין דגם אחד שזה טוב אתה יכול לראות כשיוצא מכשיר טוב כולם קונים את זה
נו עכשיו תעשה אתה החישוב איזה פלאפון יקנו יותר אם איזה אייפון שיש עוד אלף כאלה סוגים
או פלאפון שהוא לבד בשוק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה