מידע שימושי שידוכים - ארגון "בית לשמי" וארגון "בית נאמן", מכירים?

הודיה יצחק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
רשמתי קודם שאני מוכנה לקשר ביניכם אבל ראיתי
שהעברת את המייל אז הסתדרת?

maimai

משתמש פעיל
כנראה לא הספיקה לראות
(מחקתי כי ראיתי את התגובה שלך)

צ'ולנט

משתמש צעיר
איך יוצרים איתם קשר מה המס' שלהם ?
והאם זה גם למגזר הספרדי?
יוצרים קשר במייל BS0527111909###אין לכתוב כתובת מייל תחליפו את ה #
כמו שידוע לי הם מתעסקים עם כל המגזרים בעיקר במגזר החסידי אני מהמגזר החסידי ונפגשתי דרכם עם המגזר הליטאי וגם הציעו לי פעם מהמגזר התימני , בסדנא שהייתי היו מכל המגזרים,

חילזון קטן

משתמש פעיל
יש להם אתר שבו תוכלי לדעת פרוט על הארגון הנפלא הזה
תוכלי לגלגל "בית לשמי"
אבל זה האתר שלהם
משהו מכיר את הארגון בית לשמי?
יש טעם לשלם דמי הרשמה ככ גבוהים? בלי לדעת שבאמת יהיה מי שיעבוד שם? (כמובן שהכל משמים)

נרשמנו לארגון שידוכים 'בניין שלם' לפני שנתיים היה פגישה עם שדכנית ומאז לא יצרו קשר (אפילו לא הצעה אחת)
לפני שנה עם ארגון 'שוש תשיש' וגם ממנו לא חזרו אלינו
מידי פעם אנחנו מתקשרים לברר ואומרים לנו "שיהיה משהו ... וכו' וכו'

משהו בציבור מכיר בהיכרות אישית את בית לשמי ויודע אם יש להם הצעות רלוונטיות? אם באמת קמים שידוכים?
או שסתם השם יהיה ככה במאגר וכו' (לא מעוניינת בשבתות שלהם וכד')
דמי הרשמה שם גבוהים, וחבל לשלם לחינם, אם אין מי שיעבוד.... (אם יש מי שעובד נוכל לשלם אפילו יותר בעז"ה)

צ'ולנט

משתמש צעיר
משהו מכיר את הארגון בית לשמי?
יש טעם לשלם דמי הרשמה ככ גבוהים? בלי לדעת שבאמת יהיה מי שיעבוד שם? (כמובן שהכל משמים)

נרשמנו לארגון שידוכים 'בניין שלם' לפני שנתיים היה פגישה עם שדכנית ומאז לא יצרו קשר (אפילו לא הצעה אחת)
לפני שנה עם ארגון 'שוש תשיש' וגם ממנו לא חזרו אלינו
מידי פעם אנחנו מתקשרים לברר ואומרים לנו "שיהיה משהו ... וכו' וכו'

משהו בציבור מכיר בהיכרות אישית את בית לשמי ויודע אם יש להם הצעות רלוונטיות? אם באמת קמים שידוכים?
או שסתם השם יהיה ככה במאגר וכו' (לא מעוניינת בשבתות שלהם וכד')
דמי הרשמה שם גבוהים, וחבל לשלם לחינם, אם אין מי שיעבוד.... (אם יש מי שעובד נוכל לשלם אפילו יותר בעז"ה)
באם נרשמת לבנין שלם כנראה שאתה שייך למגזר החסידי,
מהמגזר החסידי מאוד מרוצים מבנין שלם
(וחבל שאתה כותב ככה בפומבי זה הארגון שהפגיש אותי הכי הרבה מכולם והארגון ללא שום דמי הרשמה )
בית לשמי החברים החסידים הרבה פחות מרוצים ,
כנראה אתה מתכוון לארגון אחר שקיים עם שם דומה
"בנין עולם" או "עולם שלם" או "שמחם בבנין שלם"
תבדוק טוב לפני שאתה כותב
(גם בבנין שלם אין פגישה עם שדכנית לבד רק עם קבוצת שדכנים יחד)

אפרתחי

משתמש רשום
מהמגזר החסידי מאוד מרוצים מבנין שלם
(וחבל שאתה כותב ככה בפומבי זה הארגון שהפגיש אותי הכי הרבה מכולם והארגון ללא שום דמי הרשמה )
בית לשמי החברים החסידים הרבה פחות מרוצים ,
כנראה אתה מתכוון לארגון אחר שקיים עם שם דומה
"בנין עולם" או "עולם שלם" או "שמחם בבנין שלם"
תבדוק טוב לפני שאתה כותב
(גם בבנין שלם אין פגישה עם שדכנית לבד רק עם קבוצת שדכנים יחד)
אני לא רשומה לאף אחד מהארגונים האלה...
אבל למיטב ידיעתי = בית לשמי משמש יותר ליטאים יש מהכל.. רובם ליטאים
ויש מלא צעירים שמה..... גילאי 20+ (נע בין 20-26).....

חילזון קטן

משתמש פעיל
ליטאי
"שמחם בבנין שלם"
לא הבנתי יש שני ארגונים
"בניין שלם" ו"שמחם בבניין שלם"? אם כן התכוונתי ל"שמחם בבניין שלם"

בית לשמי פונה בעיקר לליטאים? משהו מכיר אותם? הם נותנים הצעות הוגנות? עושים הרבה שידוכים?
בית לשמי לא נרשמנו, הם דורשים דמי הרשמה גבוהים מאוד, וחבל לשלם לחינם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה