דרוש מידע שאלת עם הארץ: איך אני משתמשת בבינה מלאכותית?

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
כולם מסביבי מדברים על הבינה מלאכותית, שאפשר לבקש ממנה לצייר ציורים, לשאול שאלות, וכולי וכולי וכולי..

איך בפועל אני מגיעה לבינה הזו, ויכולה לנסות להשתמש בה ולשחק בה?

אשמח להדרכה בסיסית של א-ב-ג- וכו', מה כותבים בגוגל, האם זה זה בחינם, אם זה עולה כסף וכו'.

אני פשוט לא מכירה את זה בכלל, ומעניין אותי לראות את זה.

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
כתבתי בגוגל, ואני רואה שאתרוג חוסם לי להיכנס לשם. על מה ולמה?! משהו חדש?

Hi

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
נטפרי לא חוסם

כנראה בגלל שנטפרי חוסם את המלל הבעייתי,
וממילא אפשר לפתוח לשימוש נורמלי,

Hi

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
ואם רוצים לבקש ממנו לצייר ציור וכולי, איך עושים?
הוא יביא ציור,
אבל זה כבר צריך לעבור בדיקה של נטפרי

זו טכניקה חדשה,
שמשתמשים איתה בשלל אתרים,
ובהמון סקטורים

רובי הוא פשוט פופולארי ...

Hi

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
הנה צילום מסך...

1682936747708.png

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
הם חוסמים אותו, תעשה פניה, תגיד שאתה מתכנת וחייב אותו לעבודה שלך, בעיקרון אתה יכול לשאול אותו כל שאלה, אבל הוא לא נותן תמונות. רובי לא מצריך הרשמה ולא כלום.
לא קראת את הכותרת של האשכול (המילה השישית)...?

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
הוא יביא ציור,

זו טכניקה חדשה,
ובהמון סקטורים

אתה יכול לתת לי ציור של בן אדם?
robot-avatar.702efde7fab65ee21ef1.png

אני מצטער, אבל בתור מודל לשפת AI, אין לי את היכולת ליצור ציורים או תמונות. עם זאת, אני יכול לתאר לך איך לצייר דמות אנושית. כדי לצייר דמות אנושית, התחל בשרטוט דמות מקל כדי ליצור את הפרופורציות והפוזה הבסיסית. לאחר מכן, הוסף בשר לדמות המקל על ידי ציור קווי המתאר של הגוף והוספת פרטים כגון תווי פנים, שיער ולבוש. זכרו לשים לב לפרופורציות, כמו אורך הידיים והרגליים ביחס לפלג הגוף העליון. אם אתה צריך הדרכה נוספת, יש הרבה הדרכות ומשאבים זמינים באינטרנט שיכולים לעזור לך לשפר את כישורי הציור שלך.

• חחח
Reactions: Hi

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הוא יביא ציור,

זו טכניקה חדשה,
ובהמון סקטורים

אני בשוק! לא ידעתי שרובי יודע לצייר

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
ראיתי שאתה מצייר ציור של נמר לחברה שלי, למה לי אתה לא יכול לצייר?
robot-avatar.702efde7fab65ee21ef1.png

אני מתנצל אם נתתי לך את הרושם הזה, אבל בתור מודל לשפת AI, אין לי את היכולת לצייר תמונות. עם זאת, אני יכול לסייע לך בדרכים שונות כגון מענה על שאלות, הפקת טקסט, מתן הצעות ועוד. האם יש משהו נוסף שאני יכול לעזור לך בו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה