שאלה בשמאות דירה באמצע שיפוץ

יעל 3125

משתמש חדש
קנינו דירה ב"ה ועוד לא התחלנו את ההליך של המשכנתא המוכר מסכים לנו לשפץ מיד אחרי תשלום ראשון.
השאלה האם שהשמאי יבוא לראות את הדירה ונניח שהיה באמצע השיפוץ ולא יהיה חלונות/דלתות /מטבח וכו' האם יכול ליהות בעיה בשמאות לטובת המשכנתא (היות והדירה ברגע זה אינה ראויה למגורים או שהוא יראה שזה באמצע שיפוץ וזה לא בעיה ?!
תודה מראש!
נ.ב. אם אפשר גם הסבר.

יעל 3125

משתמש חדש
קנינו דירה ב"ה ועוד לא התחלנו את ההליך של המשכנתא המוכר מסכים לנו לשפץ מיד אחרי תשלום ראשון.
השאלה האם שהשמאי יבוא לראות את הדירה ונניח שהיה באמצע השיפוץ ולא יהיה חלונות/דלתות /מטבח וכו' האם יכול ליהות בעיה בשמאות לטובת המשכנתא (היות והדירה ברגע זה אינה ראויה למגורים או שהוא יראה שזה באמצע שיפוץ וזה לא בעיה ?!
תודה מראש!
נ.ב. אם אפשר גם הסבר.
אם יש שמאי במקצוע שיוכל לענות?!

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
זה תלוי בשמאי.
באופן עקרוני שמאי שם לפי מה שהוא רואה, אלא אם כן מדובר על משכנתא לבנייה עצמית בהגדרה, אם לא אז אם הוא מרובע הוא ישום את הדירה לפי מצבה הנוכחי, אם הוא יותר גמיש אז הוא ישום על פי הערך האמיתי ויתעלם מזה שהדירה בשיפוצים.
בהצלחה

רחלפ

משתמש רשום
תודה מראש!
נ.ב. אם אפשר גם הסבר.
יעל

אשמח לשמוע על הדירה שלך בטבריה
תוכלי לתת לי פרטים באישי
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

רחלפ

משתמש רשום
כן
אני לא יכולתי להכנס לראות את הפרטים שלך כי אין לי מנוי אז חיפשתי אשכול שבו את נמצאת. סליחה על הערבוב
כן אני אשמח לשמוע דירת נופש בצפת. תוכלי לתת לי פרטים
אנחנו זוג+2
כמה חדרים זה
איפה זה נמצא?
ראיתי שזה עולה 600 זה נכון?
תוכלי לשלוח לי תמונות למייל או לכאן?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה