השקעות רציתם קרן פנסיה מנייתית [פאסיבית] כשרה? אז כנסו לפה.

avim10

משתמש מקצוען
תמהני, מה כבר יכול להיות הסוד בזה? אבל שיהיה...
בכל אופן לענין האשכול כבר כתבתי שבמידה וזה גלאט הון אני בפנים.
כן אתה טועה.
הייתי שמח לדעת למה, נדמה לי שאת כתבת פה כמה פעמים (ואולי @אהבת עולם) שיש אפשרות להשקיע במניות חו"ל בדרך כשרה.
(אבל האמת שאני כבר לא מספיק עוקב. פעם מאד התעניינתי עד שהתייאשתי, כי הבנתי שכנראה אין לי אפשרות כזו).

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
הייתי שמח לדעת למה, נדמה לי שאת כתבת פה כמה פעמים (ואולי @אהבת עולם) שיש אפשרות להשקיע במניות חו"ל בדרך כשרה.
נכון. אבל לא קרן פנסיה שכולה מושקעת במדדי מניות חו"ל, [חוץ מהאג"ח המיועדות] ושהיא גם כשרה.
וכן יש פה עוד מגוון מסלולי השקעה בקרנות השונות למיניהם.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
מעוניינת מאד!!
שיהיה מדד עולמי עדיף.

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מצטרף! .
קרן השתלמות וקופת גמל קרן פנסיה.
וגם תלוי בדמי ניהול.
עבורי ועבוד אישתי.

קול מבשר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מצטרף
ומסביבתי הקרובה וכן מאנשים שהתיעצו עמי בעבר אני יודע שיש רבים שמחכים לזה.

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
(אם זה גלאט הון - אני בפנים. אם זו כשרות אחרת, בשבילי ובשביל עוד הרבה זו בעיה. וכמדומני שגם לא יהיה בזה חידוש מרעיש, כי מי שסמך על ההיתרים של האחרים מבחינה הלכתית, יכל גם עד היום להשקיע במניות, ק"ו במניות חו"ל. אני טועה?)
כן.
קודם כל, אני לא חושבת שמדיניות ההשקעה של גלאט הון מאפשרת להשקיע במניות , אז איך בדיוק אפשר?
אבל אולי אני לא מספיק מבינה בזה, לי זה נשמע בלתי אפשרי להשקיע עם אופציות.

לעניננו,
עד היום לא היתה דרך קלה ואפשרית לכולם.
היתה אפשרות לעבור לקופת גמל ולנהל אותה במור (דמי ניהול גבוהים מאד) או לבד (כאב ראש לא קטן)
והיה צורך לרכוש לבד ביטוחים שיהיו הרבה יותר יקרים ..
בקיצור , כאב ראש, עובדה שרוב האנשים לא עשו את זה עד היום, ובחרו להשאר בקרנות פנסיה גרועות וכשרות גם במחיר הפסד של כמה מליונים טובים .

הבשורה המדהימה פה היא שיש סיכוי לכל חרדי שמעונין בקרן טובה, כשרה , ולא חייבים להפסיד כסף בשביל ההכשר.

א. איזראעל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מעוניינת.
ומאמינה שאצליח לעניין בזה עוד כמה וכמה בני משפחה.

ראובן כץ

משתמש חדש
אני מאוד מעוניין. רציתי כבר בעבר לנייד למסלול כזה, אך מבירור שעשיתי יצא לי שאפילו שהמסלול עוקב אחר מדדי חו"ל, עלולות להיות בו בעיות הלכתיות אם הוא לא מפוקח.
אם יהיה מסלול כזה מפוקח, אעביר, ואני מכיר גם עוד אנשים שמחכים למסלול מנייתי פאסיבי כשר, אני מעריך שיש ביקוש די משמעותי למסלול כזה.

כתב ומכתב

משתמש מקצוען
מעוניין מאד.
השוק ממש מחכה לזה. ברגע שיהיו פתרונות כשרים אטרקטיביים תהיה זרימה חזקה של משקיעים וחוסכים

ruchami

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה