פנאי רעיונות לתוכניות מגניבות למבוגרים לשבת משפחתית.

jump

משתמש פעיל
אני מחפשת תוכניות מעניינות ומצחיקות לשבת עם כל המשפחה המורחבת.
עדיף תוכניות ללא הרבה הכנה מראש.
דחוף לי מאד לשבת הקרובה.
תודה!

Sara Rivka

משתמש מקצוען
אני מחפשת תוכניות מעניינות ומצחיקות לשבת עם כל המשפחה המורחבת.
עדיף תוכניות ללא הרבה הכנה מראש.
דחוף לי מאד לשבת הקרובה.
תודה!
אצלנו עשו פעם אחת תוכנית, שכל זוג קיבל כוס מלאה במים, כוס ריקה ומזרק.
כל פעם אמרו מנהג/ נוהל שיש בבית של סבא וסבתא שלי, ומי שגם עושה כך מעביר מים באמצעות המזרק לכוס הריקה.
המנצח - מי שהעביר ראשון את כל הכוס.
לדוגמא: מי שנוהג לאכול בראש חודש בשרי - מעביר מזרק...

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
תכנית של מקצועות:מישהו יוצא ובוחרים לו מקצוע מסוים כגון: שדכן, דיין, קבלן וכו,
כשהוא נכנס נותנים לו רמזים כגון: שם פרטי, לבוש ,ועוד והוא צריך לנחש.
חוץ מזה יש עוד אשכולות בנושא.

קיטי

משתמש רשום
מכינים הרבה שאלות שהתשובה עליהם היא מספרית. יושבים בשתי צידי השולחן והמנחה קורא שאלה,
הכללים הם כמו במשחק מלחמה של קלפים, מי שהתשובה שלו יותר נמוכה עובר צד עד שנשאר צד ריק
דוגמאות לשאלות: מה מספר הבניין שבו אתה גר? איזה מספר יש לך במשקפיים? באיזה שעה קם בבוקר. הולך לישון בערב? כמה פעמים בשבוע אתה ... (המשך כרצונכם) וכד'
זה נשמע פשוט אבל זה מוצלח ממש ועם הרבה צחוקים

לגבי חיפוש אשכולות ישנים כדאי לחפש רעיונות לפעילות לערבי לביבות, שם יש את רעיונות שיתאימו לכם

בהצלחה!!

תות

משתמש פעיל
מקפיצה.
אם יש לכם רעיון לתכנית לשבת משפחתית אני אשמח

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
דורש עבודה ! אבל היה מאד מוצלח.
משחק רביעיות עם 4 תכונות של כל משתתף בשבת הזו. רק שבכותרת כל רביעיה לא כותבים שם אלא כל רביעיה מקבלת צורה וצבע שונה. ומי שקיבל סידרה צריך לנחש על מי מדובר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  36  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה