דרוש מידע רמקול JBL

אני רוצה לקנות רמקול JBL בעלי אקספרס
מישהו כבר קנה
או למישהו יש פרטים אם זה כדאי, לחסוך ת'הכסף, או עדיף לחסוך ת'הכאב ראש.

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני רוצה לקנות רמקול JBL בעלי אקספרס
מישהו כבר קנה
או למישהו יש פרטים אם זה כדאי, לחסוך ת'הכסף, או עדיף לחסוך ת'הכאב ראש.
גם אם אתה קונה שים לב שבתגית ה'מפרט' כתוב שזה של JBL
ולא רק מופיע תמונה
כי העיקר של אליאקספרס זה מה שכתוב במפרט
עיין למשל ברמקול הזה
שהוא לא של JBL למרות שבתמונה הם מנסים להטעות..

קוקו קוקו

משתמש צעיר
מוכרים מלא זיופים ואין לך שום אחריות. לדעתי זה שווה רק אם הפער מחירים מהארץ יותר מ30%/40.

גם אם אתה קונה שים לב שבתגית ה'מפרט' כתוב שזה של JBL
ולא רק מופיע תמונה
כי העיקר של אליאקספרס זה מה שכתוב במפרט
עיין למשל ברמקול הזה
שהוא לא של JBL למרות שבתמונה הם מנסים להטעות..
אני דפדפתי הרבה שם
וראיתי גם את זה
[אגב הם שלחו את זה אתמול או שלשום במייל]
לכן אני שואל מי כבר קנה והוא ממליץ שיעתיק כאן איזה שהוא קישור

לא קניתי ספציפית את זה אבל קניתי המון סוגי דברים אחרים שהמון סתם שמטאאעעעאאס
תודה כמו כולם
אני צריך עכשיו רמקול מישהו יודע להגיד לי על זה
עיצות. רעיונות. סיפורים. [באבע מעישה'ס].
יש לי מספיק
(אני מחפש מתנדב שישמע לי כל הכאב בטן, בכל זאת המקום זה לא כאן)

קוקו קוקו

משתמש צעיר
אני יודע שאתה לא מחפש עצות, אבל אם אתה לא נעול על jbl, (ולדעתי האישיתאי באמת סיבה ללכת דווקא עליהם) אז אולי כדאי שתחשוב על הרמקול המפלצתי הזה(60W) של טרונסמארט https://www.geekbuying.com/item/Tro...W-Bluetooth-5-0-NFC-Speaker-Black-420554.html
או אם אתה לא רוצה כזה חזק, יש את דגמי ה Force שלהם: https://www.geekbuying.com/search?keyword=Force
זו חברה טובה שנותנת תמורה מצוינת לכסף. (וגם עדיף להזמין מהאתר הזה...)

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
האם יש המלצה לרמקול שכתה רוצה לקנות לעצמה ? להדליק מוזיקה בהפסות, לצאת לפארק עם המוזיקה במחיר של עד 300 ש"ח ?

קוקו קוקו

משתמש צעיר
הדליק מוזיקה בהפסות, לצאת לפארק עם המוזיקה במחיר של עד 300 ש"ח
אם הבנתי נכון ואת מחפשת המלצה. אז יש הבדל לאיזה שימוש זה בעיקר מיועד. אם זה למוזיקה שיושבים בחוץ, וחשובה העוצמה, אז הטרונסמארט הזה הוא מצוין. עוצמתי מאד ואם באסים מאד חזקים. (יותר מידי חזקים בשביל חדר סגור) החיסרון שלו זה שהוא גדול וכבד.
אם זה בשביל מוזיקה בבית, ושיהיה אפשר להתנייד איתו בחוץ ולקחת בתיק לטיולים. (ולא דורש עוצמה של מסיבה) אז הרמקול פורסט האלו מאד מומלצים. (המלבניים). ואם זה כדי לזרוק בתיק ולשמוע בקטנה בהפסקה, אז כדאי משהו יותר קטן. (יש לjbl משהו קטן וחמוד. אולי אפשר למצוא יותר טובים בפחות כסף)
הערה. בקישורים שהבאתי המחירים יורדים ועולים מידי פעם. וכן צריך לחפש קופונים

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אם הבנתי נכון ואת מחפשת המלצה. אז יש הבדל לאיזה שימוש זה בעיקר מיועד. אם זה למוזיקה שיושבים בחוץ, וחשובה העוצמה, אז הטרונסמארט הזה הוא מצוין. עוצמתי מאד ואם באסים מאד חזקים. (יותר מידי חזקים בשביל חדר סגור) החיסרון שלו זה שהוא גדול וכבד.
לא הצלחתי למצוא, אבל האם אפשר להוריד את עוצמת הבאסים ?
והאם יש חיבור של כבל אוקס או רק בלוטוס ?

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אם זה בשביל מוזיקה בבית, ושיהיה אפשר להתנייד איתו בחוץ ולקחת בתיק לטיולים. (ולא דורש עוצמה של מסיבה) אז הרמקול פורסט האלו מאד מומלצים. (המלבניים). ואם זה כדי לזרוק בתיק ולשמוע בקטנה בהפסקה, אז כדאי משהו יותר קטן. (יש לjbl משהו קטן וחמוד. אולי אפשר למצוא יותר טובים בפחות כסף)
הערה. בקישורים שהבאתי המחירים יורדים ועולים מידי פעם. וכן צריך לחפש קופונים
והאם יש משהו לקנות בארץ שתהיה להם אחריות ?

קוקו קוקו

משתמש צעיר
לא הצלחתי למצוא, אבל האם אפשר להוריד את עוצמת הבאסים ?
והאם יש חיבור של כבל אוקס או רק בלוטוס ?
לא קניתי את הרמקול הזה בעצמי. יש לי מוצרים אחרים שלהם. (אפשר לחפש ברשת סקירות שלהם)
בטרונסמארט תמיד הבאסים מאד מודגשים. (אני משתמש באוזניות שלהם וגם בהם יש מלא בס) גם אם זה לא על המצב של הבס המוגבר. אולי אפשר להוריד את הבס בנגן/במחשב. אבל זה פחות נוח.
ואפשר לחבר גם כבל אוקס.
לגבי ייבוא רשמי אין לי מושג.

קוקו קוקו

משתמש צעיר
למשל סקירה פה (על הרמקול הקטן יותר. לא על הענק) בטח יש עוד הרבה ברשת וביוטיוב. תחפשי.
זו סקירה שמשווה כמה סוגים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה