התייעצות רכישת רכב לעבודה או ליסינג

• פותח הנושא Yudar
  • פורסם בתאריך

Yudar

משתמש חדש
שלום לכולם
אשמח להתייעצות.

מתחיל עבודה חדשה, ומתלבט האם לרכוש רכב או לעשות ליסינג.

התרגלתי עד עכשיו לרכבים מליסינג מהעבודה, כעת אם אעשה זה יהיה פרטי.

אני מחפש את העסקה שתצא הכי זולה אבל אמינה. ממש לא קריטי לי רכב מהניילון, העיקר שיסע.

אמור לנסוע בחודש כ3,000 קמ. זה נתון שחברות ליסינכ פרטיות לא אוהבות כלכך... בנוסף אין לי שום רצון לרכוש רכב בתום תקופת הליסינג (אני צריך עסקה שתהיה עד שנתיים גג, מאמין שאחרי זה אסתדר מול מקום העבודה עם רכב שלהם)

למה ליסינג?
אין כאב ראש, רכב טוב, אין צורך בהוצאה כספית מרוכזת וכבדה של עשרות אלפי שקלים, אין סיכון במקרה של טיפולים יקרים שפתאום יפלו עליך.

למה לרכוש?
סיכוי שבסוף זה יצא משתלם יותר כספית.

כשחישבתי את זה, ההצעה הכי טובה שקיבלתי היתה מקדמה של 5000 ותשלום חודשי של 2500 בערך כולל הדלק וההוצאות נלוות.

ברכישה, אם מחלקים רכישה של רכב בסיסי, 25k והוצאות ביטוחים, טסט, טיפולי 10,000, ותיקונים מזדמנים, ודלק, יוצא בערך אותו סכום לכאורה.

מישהו שרוצה להאיר את עיני? אשמח מאוד!!!

כמו כן, אם יש סוכן רכב שיודע לעשות עסקאות זולות ומשתלמות, בין ברכישה, בין בליסינג, ובין בהשכרה ארוכת טווח לשנה שנתיים- אודה מאוד להמלצות!!!

תודה לכם.

נערך לאחרונה ב:

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
יש חברת ליסינג שתתן לך לנסוע כ"כ הרבה קילומטרים? זה יוצא 300 - 350 אלף ק"מ בשנה! במילים אחרות, תוך שנה אתה גומר להם את הרכב. איך יכול להיות דבר כזה?
מצד שני, כל עסקה שלא תהיה, בגדול תגמור לך את הרכב כל שנה.

נערך לאחרונה ב:

דוי

משתמש מקצוען
ליסינג פרטי זה רכישה עם מימון שחברת הליסניג מארגנת,
וכשהם מתחייבים לקנות ממך את הרכב חזרה זה יהיה לפי מחירון עם שקלול כל הנתונים כמו תיקוני פחחות וכו' ובעיקר קילומטראז'.
הממוצע השנתי לרכב שעל פיו נקבע המחירון המלא הוא סביבות 20,000 לשנה, כך שלפי הנתונים שלך עסקת ליסינג תעלה לך ממש יקר,
בהצלחה.

Yudar

משתמש חדש
יש חברת ליסינג שתתן לך לנסוע כ"כ הרבה קילומטרים? זה יוצא 300 - 350 אלף ק"מ בשנה! במילים אחרות, תוך שנה אתה גומר להם את הרכב. איך יכול להיות דבר כזה?
סליחהה סליחה!!! טעות שלי!!!
3,500!
מחילה

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
סליחהה סליחה!!! טעות שלי!!!
3,500!
מחילה
עכשיו הסיפור שונה לחלוטין!
כבר באתי לשאול אם אתה גר ברוסיה או קנדה שאתה נוסע כאלו מרחקים...

Yudar

משתמש חדש
ליסינג פרטי זה רכישה עם מימון שחברת הליסניג מארגנת,
וכשהם מתחייבים לקנות ממך את הרכב חזרה זה יהיה לפי מחירון עם שקלול כל הנתונים כמו תיקוני פחחות וכו' ובעיקר קילומטראז'.
הממוצע השנתי לרכב שעל פיו נקבע המחירון המלא הוא סביבות 20,000 לשנה, כך שלפי הנתונים שלך עסקת ליסינג תעלה לך ממש יקר,
בהצלחה.
תודה. זה נותן כיוןן

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
טעות בפסיק
וגם במספור...
אתה עדיין יכול לערוך את ההודעה הראשונה שלך. אני מציע שתעשה את זה לפני שתצטרך לחזור שוב ושוב על כך שזו טעות...

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תעשה חשבון לבד:

רכב שמחירו 100K ש"ח, שווה אחרי שלוש שנים 55K ש"ח. - 45 אלף שח ירידת ערך.
רכב שמחירו 25K ש"ח, שווה אחרי שלוש שנים 16K ש"ח - 9 אלף שח ירידת ערך.

נכון שיש ברכב ישן יותר תקלות וכו', אבל כל התיקונים לא יגיעו לפער של ירידת ערך בין רכב ישן לחדש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה