דרוש מידע ליסינג לרכב לא 0 ק"מ-קיים???

POKER

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אסביר את השאלה:
אני מחפש לרכוש רכב לא יד ראשונה, ולא 2023, במקום ללכת לבנק ולקחת הלוואה ולקנות רכב יד שניה, אני מעוניין לדעת האם קיים בשוק ליסינג על רכב יד שניה, או מקומות שבהם ניתן לקנות רכב בחלוקה לתשלומים, בדומה ללקיחת הלוואה מבנק, (חברות הליסינג המוכרות מתעסקות בעיקר ברכבים חדשים ויקרים, ידיד שלי רכש מסוכן של קל אוטו לפני 3 שנים בערך, רכב של שנת 2017 שעמד על סך נמוך של ק"מ-שילם מקדמה קטנה יחסית, וכך בכל חודש שילם סך של 600 ש"ח בסה"כ למשך 3.5 שנים והוא ממש מרוצה מהעסקה והרכב, אך הסוכן כבר לא עובד בתחום כך שאין לי למי לפנות...).
אשמח לכל מידע מבוסס ונכון.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
כל החברות הגדולות נותנות לעשות עסקה בתשלומים

תילתן

משתמש סופר מקצוען
לרוב החברות הגדולות יש חברה מממנת משל עצמם גם לרכב ישן

POKER

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לרוב החברות הגדולות יש חברה מממנת משל עצמם גם לרכב ישן
בחברות מימון כידוע יש בעיות קשות של הלוואה בריבית (ולעיתים גם היתר עסקא לא יחול).
אני מעדכן את השאלה שלי:
האם קיים מקום לקניית רכב בחלוקה לתשלומים ללא ריבית????

משפחת א

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
ליסינג יד שניה הוא פשוט בור ללא תחתית.
חבר טוב שלי נפל עם חברה מוכרת מאד ויש לו הרבה מידע שיכול להועיל לך.
אם תרצה אני אבקש ממנו לשלוח לי.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ליסינג יד שניה קיים היום בכל חור, עם אפשרויות מימון ותשלומים כמה שאתה רוצה.
צריך לדעת ללכת למקצוענים.
יש לי דיס חמור ביותר על חלק מהמידע שכתוב כאן, אם תרצה תשאיר מייל אפנה אליך באישי.

POKER

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ליסינג יד שניה קיים היום בכל חור, עם אפשרויות מימון ותשלומים כמה שאתה רוצה.
כמו שכתבתי אני מתעניין האם קיים ללא ריבית...
המייל שלי הוא PO9181 בגי'מייל.
תודה רבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה