רכישת מטבעות דיגטליים ביטקוין וכדו'

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
עיוותים או הטיות קוגניטיביים: בקרב בעלי הפרעת הימורים זוהו כמה
הטיות קוגניטיביות, ובהן תחושה סובייקטיבית של שליטה בתוצאות, ייחוס
שגוי של סיבות לכישלונות, הצדקות ותירוצים להמשכת ההימור והערכות
מוטות של מיומנות וכישורים שיש להם. לדוגמה, בעלי הפרעה זו מאמינים
שאם יתמידו בהימור יוכלו לתקן הפסדים כספיים )“צמצום הפסדים“(. לפיכך,
מייד לאחר הפסד הם נוטים להחלטות מסתכנות יותר מאשר לאחר זכייה.
אף שהטיות קוגניטיביות מצויות גם בקרב מהמרים בתכיפות לא גבוהה,
הן חמורות יותר בקרב בעלי הפרעת הימורים ובקרב אנשים המהמרים
לעיתים תכופות.
עוד הטיה קוגניטיבית באה לידי ביטוי בנטייתם של המתמודדים עם
הפרעת הימורים לפרש מצבים של “כמעט זכייה“ )לדוגמה, מצב שבו
גלגלי מכונת המזל נעצרים בסידור קרוב מאוד לזכייה( כהוכחה לכך שהם
שולטים במשחק, ומכאן לתחושה שהם כמעט זוכים באופן קבוע )ולא
שהם מפסידים בעקביות(. במצבי “כמעט זכייה“ רמת המוטיבציה של בעלי
ההפרעה להמר גבוהה יותר בהשוואה למצבי הפסד מוחלט; וככל שחומרת
ההתמכרות גבוהה יותר, הפעילות המוחית האחראית למוטיבציה להמשיך
בהימורים במצבים אלה עולה. המעוניינים להעמיק במאפייני חשיבה והטיות
קוגניטיביות אחרים המאפיינים בעלי הפרעת הימורים מוזמנים לעיין בספרות
הרלוונטית
מתוך

קבצים מצורפים

• Researches_research-oct-2020.pdf
    KB 770.8 · צפיות: 45

ביזנס מן

משתמש מקצוען
מיסוי חייבים רק במכירת המטבע.
חד פעמי.
זה נכון לאדם פרטי כמוך שיש לו איזה שני מטבעות לשם הדוגמה
אבל לי יש עסק של מטבעות דיגיטליות
אזי יתכן מצב בו הרווחים מפעילות במטבעות וירטואליים אני ייחויב במס שולי שיכול להגיע עד 50% ובדמי ביטוח לאומי של 19%.
כמו כן, בפעילות עסקית עסקת מכירת הביטקוין חייבת במע"מ בשיעור 17%.
וזה המון המון המון המון מס

שרילנקה

משתמש פעיל
היי לכם. מישהו כאן יכול לכתוב מדריך על הביטקוין משהו מתומצת וקל להבנה אני ממש יודה לו על זה כי הסתבכתי..
אפי' קישור למקום טוב.
אלף תודות.

היי לכם. מישהו כאן יכול לכתוב מדריך על הביטקוין משהו מתומצת וקל להבנה אני ממש יודה לו על זה כי הסתבכתי..
אפי' קישור למקום טוב.
אלף תודות.
דבר ראשון למען הידיעה קנייה דרך הבורסה היא קנייה כביכול בין אדם לאדם בבורסה שמכנסת את כולם תחת קורת גג אחת, ישנם חלפינים שמציעים רכישה, לא הייתי ממליץ כל עוד אין לכם הרבה כסף לקנות גם ארנקים וכו' וכו'
האמת היא שהרבה מאוד זמן לוקח להסביר לאדם איך קונים מטבעות דיגטליים למרות הקלות שבזה, אבל כיון ואני הסתבכתי עם זה ועד שהבנתי לקח הרבה מאוד זמן אשמח להסביר.
1 מהכרות אישית שלי [גילוי נאות אני סוחר כבר שלושה חודשים בבורסות השונות] יש שני בורסות שאני לבינתיים מכיר וממליץ עליהם 1 ביטוסי היא בורסה ישראלית, שבה המסחר הוא למול השקל, כל אחד פותח שם חשבון, יש קצת בירוקרטיה כיון שצריכים להעלות מסמכים וכדו'' במקרה שלנו לכה"פ רובנו שאין לנו סמארטפון אלא המסחר הוא דרך המחשב, יש איזו דרישה של אימות כפול שדורשת אפליקציה בסמארטפון לצורך כך, אני לא יכול להמליץ על כלום אבל מחוסר ברירה ויתרתי על כך, אקצר לך אחרי פתיחת החשבון שלחו להם מייל להוריד את האימות הכפול צריך לצלם מסמך שאתם חתומים עליו וזהו יש לכם חשבון בביטוסי.
לאחר פתיחת החשבון אתם אמורים להעביר כסף מהבנק שלכם לבנק של ביטוסי מופיע באתר, לאחר ההפקדה יש לכם כסף ושם אתם רוכשים את המטבעות השונות.
החסרונות בבורסה זו
1 נפח מסחר קטן, ביאור אין הרבה אנשים שסוחרים באתר זה ולכך הממוצע של הפקודות הוא אחת ל5 דקות, משתנה בין המטבעות, מה שגורם לכך שאין באמת את אותו היצע מחירים שאתם רואים באתרים שמציגים את הגרפים של הביטקוין ודומיו.
2 רכישה רק דרך העברה בנקאית או העברת מטבעות דיגטליים, מה שאומר שאם זיהתם היום שמחירים בירידה ואתם מעונינים להיכנס לשוק סביר להניח שתפספסו את המחיר כי הוא יעלה עד אז, כלל ראשון במטבעות דיגטליים, מה שקורה בבורסה בחודש קורה בביטקויון ודומיו בשלושה ימים.
3 ניתן לסחור לע"ע רק בשלושה מטבעות, ביטקוין איתריום ליטקויון וגרין.
4 עמלות גבהות מאוד על כל פקודה מכירה או קנייה, העמלה היא אחוז לצורך העניים על כל 1000 שקל שהפקדתם אם הוא עלה 2 אחוז הרווחתם בתכלס' אחוז כי המכירה תגזול לכם אחוז עמלה, משיכת הכסף אליכם היא כרוכה בעמלה נוספת של 80 שקלים לא משנה כמות הסכום
המעלה הגדולה בבורסה זו עקב זה שהיא קטנה וישראלית יש להם תמיכה מידית בכל צרה שלא תיהיה בעז"ה.
הקישור לבורסה הוא https://bit2c.co.il/?language=he-IL

הבורסה השניה היא בורסת בינאנס, במילים אחרות היר בורסה!!!!
בבינאנס אפשר לסחור למיטב ידעתי ביותר מ100 מטבעות דיגטליים שונים, יש המון פיצ'רים כמו הלוואות ביריבית וכו' וכו' שלא בהכרח מותרים על פי הכלה כל אחד ישאל את רבו.
בבורסה זו כל החסרונות של ביטוסי אינם קיימים
מדובר בבורסה בנפח מסחר הגדול בעולם מה שאומר שעל המטבעות הכי קטנים יש עשרות מילוני דולרים בפקודות, העמלה היא 0.1 אלפית האחוז, וניתן לרכוש בכרטיס אשראי,
דבר נוסף וחשוב הוא שבבינאנס תהליך פתיחת חשבון פשוט, לוקח דקות ספורות ואינו דורש שום מסמך.
שימו לב שאתר זה אינו ישראלי כלל לכן התמיכה בו היא קשה קצת.
עמלת קנייה באשראי היא 5 אחוז אבל אם קונים דרך קישור מאתרים אחרים העמלה היא 2 אחוז בלבד.
אשממח להעלות כאן עוד מדריכים אם יהיה צורך
הקישור לבינאנס הוא https://www.binance.com/
קישור לפתיחת חשבון וחיסכון של עמלות גבוהות https://www.cryptojungle.co.il/binance-the-complete-guide/
קישור זה מוביל לאתר שבו יש הסבר מפורט על איך משתמשים בבינאס.
שיהיה לכולם עסקים מהנים.
ואגב אני חייב להגיב על הויכוחים פה,
משפט שאמרתי למישהוא,
המשחק הכי כיף בעולם הוא הבורסה, והוא עולה החל ממאה שקל, לא שווה?

אש הברזל

משתמש סופר מקצוען
מה לגבי זה
@קל לזכור קל לשלם
במהלך 2021 בורסת בינאנס נתקלה בקשיים רגולטורים ואזהרות שיצאו נגדה מצד גופים ממשלתיים שונים בעולם. הדבר המלווה באי וודאות ולפיכך חשוב היה לנו לשתף עמכם, הגולשים, את התמונה הברורה ביותר. במידה ואתם מעוניינים להפקיד כספים בבינאנס באמצעות אשראי או להתחיל שימוש שוטף בפלטפורמה, צפו בסרטון הנ”ל תחילה:

שלום וברכה
אני שוכר מזה כמה וכמה חודשים במטבעות דיגטליים דרך בורסת בינאנס, והייתי שמח אם מישהוא מכם יוכל לעזור לי להבין איך ישנה אפשרות לעשות עסקאות שורט,
וכן עוד כל מיני פיצ'רים שאני יכול להבין איך משתמשים בהם כמו הלוואות וכדו'
בתודה מראש

תודה על הקישור המצויין.
מה עושים עם הרכישה שלי נכשלה? בלי שום הסבר או אפשרות לערעור.
ניסיתי עם כ.א. אחר, וגם הוא נכשל.
דבר ראשון יש דבר כזה לערער בבינאנס, אתה צריך לשלוח להם דף פחרוט שרואים שחויבת ולא זוכת ואז אתה מקבל את הכסף.
לי בתחילה כמה פעמים זה לא הלך אבל אח"כ זה הסתדר,
אחת מהבעיות שהיתה לי זה שאני תירגמתי עם הגוגל כל הזמן את הדף מה שגורם לשיבוש בכתיבת המספרים כסדרם באופן בלתי ברור. מה שהייתי מציע לך זה לנסות עוד פעם לחייב ולא לתרגם את הדף.
מקווה שתצליח.
האופציה להגיע לאפשרות ערעור בבינאנס היא בצד שמאל למעלה ארנק>סקירה כללית>היסטוריית עיסקאות>
שמה יש אפשרות עירעור
בהצלחה לכולם

בוקר מואר

משתמש מקצוען
אני לא ממליץ על כלום, אבל למי שהתעניין ורוצה קצת להשקיע בביטקוין,
עכשיו זה ממש זמן אידיאלי, הזדמנות מצוינת להיכנס.

סיכוי גדול שעד סוף שנה (כמה חודשים) הביטקוין מגיע ל- 100.000 $ ליחידה
שזה אומר פי שלש על הכסף!

גם יש סיכוי יותר גדול שעד סוף שנה (כמה חודשים) הביטקוין מגיע ל- 3.000 $ ליחידה
שזה אומר עשירית מהכסף!
במציאות, זה מספר הרבה יותר קרוב ומציאותי מהמספר שבו אתה נקבת.

מעניין מי צודק:)

עדיין לא מאוחר, זה זמן מצוין להיכנס.
אנחנו עדיין לפני ההמראה הגדולה.
אף פעם לא מאוחר מידי להיכנס לכסף העתידי.

קווארק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מעניין מי צודק:)

עדיין לא מאוחר, זה זמן מצוין להיכנס.
אנחנו עדיין לפני ההמראה הגדולה.
אף פעם לא מאוחר מידי להיכנס לכסף העתידי.
מה עושים אם לא מצליחים לרכוש בשום צורה לפי המדריכים הדיגיטלים?
אפשר הדרכה עדכנית ליצירת ארנק (איזה כדאי, במחשב או בבורסה)
ולרכישה -איך מתבצעת בהעברה ואיך בכ.א. ניסיתי כמה פעמים בכמה ממשקים ולא הצלחתי...

בוקר מואר

משתמש מקצוען
והנה כמה חדשות מהשבוע האחרון:

קבצים מצורפים

• חבר הסנאט ראנד פול_ _מטבע קריפטו עשוי להפוך למטבע הרזרבה העולמי_ - קריפטו ג'ונגל.pdf
    KB 514.2 · צפיות: 20
  • יו_ר ה-FDIC_ _אנחנו צריכים לאפשר לבנקים להחזיק ביטקוין_ -.pdf
    KB 628.2 · צפיות: 14
  • מאסטרקארד תאפשר לכל בנק ובעל עסק להציע תשלומים ושירותי קריפטו - קריפטו ג'ונגל.pdf
    KB 551.2 · צפיות: 10

בערימט

משתמש רשום
מה לגבי הדרכה על שורט, לונג, וחוזים עתידיים?
יש בבינאנאס המון אפשרויות אשמח למדריך

מה שאני כן יכול מנסיוני שיש בדף הבית משהו שנקרא החזקות שמי שמחזיק ממילא מטבעות לטווח ארוך - משהו שאגב אני ממליץ (אני לא באמת ממליץ....) מאוד לא לסחור במטבעות רק להחזיק לטווח ארוך - יכול להפקיד לבינאנס ולקבל על זה ריביות

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא איש דברים אנוכי
גם להסביר יהיה מאוד ארוך....
אבל המטבע decentraland המכונה גם כן Mana בעל פוטנציאל אדיר. נקודה.
מי שיודע מה זה metaverse יבין גם את זה.
חשוב מאוד, לא לקנות מטבע ליומיים ולמכור אלא השקעה צריכה חביות לפחות של חדשיים.
ההמשך למבינים...

בערימט

משתמש רשום
לא איש דברים אנוכי
גם להסביר יהיה מאוד ארוך....
אבל המטבע decentraland המכונה גם כן Mana בעל פוטנציאל אדיר. נקודה.
מי שיודע מה זה metaverse יבין גם את זה.
חשוב מאוד, לא לקנות מטבע ליומיים ולמכור אלא השקעה צריכה חביות לפחות של חדשיים.
ההמשך למבינים...
תסביר בקיצור

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תגגל metaverse
כשתבין את העולם שיש שם תדע שהמטבע עובר לסוחר שם הוא decentraland

בערימט

משתמש רשום
לכבוד מה החלוקה של בינאנס מהמטבע NFT
כבר מהחודש 10/2021 אני שם לב שכל חודש זה מחולק
כרגע השווי שלו זה 0.00 ש"ח

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה