התייעצות רישיון נהיגה חסום

אברהם מנחם

משתמש צעיר
שלום וברכה
עברתי לפני כמה חדשים טסט ולמחרת שלמתי על רישיון הנהיגה.
התקשרתי לברר למה לא קיבלתי את הרישיון הקבוע, [אין לי חובת מלוה] ענו לי שאין הוראה ממשרד התחבורה להדפיס.
התקשרתי כמה פעמים למשרד הרישוי, אמרו לי להוציא כפל רישיון, ניסיתי ואין לי אפשרות.
התקשרתי פעם נוספת, נציגה אחת אמרה לי שהרישיון חסום, והיא לא יודעת למה, והיא העבירה אותי לנציגה אחרת שאמרה לי שזה לא חסום, ושלוקח כמה חדשי עד שהרישיון מגיע, ואם אני רוצה אני יכול להוציא כפל, אמרתי לה שניסיתי וללא הצלחה, ולא היה לה מה לענות לי.
השאלה היא למי להאמין? ואם חסום אז למה?

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לפעמים להגיע לקבלת קהל של משרד הרישוי זו הדרך הכי קצרה. לנציגי שירות שם אין מספיק נתונים וכלים לעזור.

דפית

משתמש מקצוען
מכירים מישהו שהיה לו אותו סיפור בדיוק
אמרו לו שלא קיבלו הוראה להדפסה, התקשרל משרד הרישוי והם זרקו אותו מאחד לשני
לאחר כמה שבועות הוא הגיש תלונה למבקר המדינה (הליך פשוט וקל שסתם חשוב שאנשים ידעו אותו)
כעבוד כמה ימים התקשר אליו עו"ד מטעם המבקר, כמה ימים לאחמ"כ הוא קיבל את הרישיון

*ארטישוק*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום וברכה
עברתי לפני כמה חדשים טסט ולמחרת שלמתי על רישיון הנהיגה.
התקשרתי לברר למה לא קיבלתי את הרישיון הקבוע, [אין לי חובת מלוה] ענו לי שאין הוראה ממשרד התחבורה להדפיס.
התקשרתי כמה פעמים למשרד הרישוי, אמרו לי להוציא כפל רישיון, ניסיתי ואין לי אפשרות.
התקשרתי פעם נוספת, נציגה אחת אמרה לי שהרישיון חסום, והיא לא יודעת למה, והיא העבירה אותי לנציגה אחרת שאמרה לי שזה לא חסום, ושלוקח כמה חדשי עד שהרישיון מגיע, ואם אני רוצה אני יכול להוציא כפל, אמרתי לה שניסיתי וללא הצלחה, ולא היה לה מה לענות לי.
השאלה היא למי להאמין? ואם חסום אז למה?
בדיוק מה שקרה לי.
בתחילה נאמר לי שהרישיון חסום ואח"כ העבירו אותי לנציגה אחרת וגם למנהלת שאמרה שהרישיון לא חסום.
היא ידעה להסביר לי שהסיבה שלא קיבלתי רישיון קבוע היא היות ואין לי דרכון והיות והרישיון הוא בינלאומי אין להם את האיות של השם שלי באנגלית ממשרד הפנים.
צריך ללכת למשרד הפנים (ללא תור) ולעדכן את איות השם באנגלית ואז ישלח הרשיון הקבוע.
בכל מקרה אין מניעה לנהוג בינתיים הזיהוי הוא לפי תעודת זהות.

אני וביתי

משתמש מקצוען
בדיוק מה שקרה לי.
בתחילה נאמר לי שהרישיון חסום ואח"כ העבירו אותי לנציגה אחרת וגם למנהלת שאמרה שהרישיון לא חסום.
היא ידעה להסביר לי שהסיבה שלא קיבלתי רישיון קבוע היא היות ואין לי דרכון והיות והרישיון הוא בינלאומי אין להם את האיות של השם שלי באנגלית ממשרד הפנים.
צריך ללכת למשרד הפנים (ללא תור) ולעדכן את איות השם באנגלית ואז ישלח הרשיון הקבוע.
לא שמעתי על זה מעולם גם לי אין דרכון וקיבלתי רשיון בלי בעיה ועוד הרבה חברים ככה מעניין.

*ארטישוק*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא שמעתי על זה מעולם גם לי אין דרכון וקיבלתי רשיון בלי בעיה ועוד הרבה חברים ככה מעניין.
יתכן ומדובר בנוהל חדש מהשנה האחרונה.
פותח האשכול ואנוכי מציינים עובדות מהחודשים האחרונים

אברהם מנחם

משתמש צעיר
בדיוק מה שקרה לי.
אין אפשרות לעדכן באתר?

אברהם מנחם

משתמש צעיר
אני רואה שעד שאני יעלה צילום מסך ימשיכו לכתוב לי שאפשר באתר
1643577410017.png

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם היית קורא את ההודעה שלי כתוב שם שבחרתי בכפל רישיון.
וכתוב שם שגם בטלפון הם לא מצליחים להפיק לי כפל רישיון.
הצגת צילום מסך מנסיון חידוש רשיון, מה מופיע כשאתה מנסה להוציא "כפל רשיון"?

עוסי"ת לעניין

משתמש צעיר
זה קרה לי!!
הרישיון הקבוע לא נשלח אליי בדואר ומשרד הרישוי אמרו לי שהרישיון נחסם בגלל עבירת תנועה:p
בסוף התברר שזה נחסם כי לא עדכנתי באתר אחרי שסיימתי תקופת נהג מלווה.
מהרגע שעדכנתי באתר על סיום תקופת הליווי-תוך שבועיים הרישיון הקבוע היה אצלי

אולי מעניין אותך גם...