סיפור בהמשכים 2063

פניני ריין

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תני לי את ידייך, והיצמדי לגופ
מדע בדיוני?

וואו, אני אוהבת את הסיפור הזה...
פה ושם יש קטעים מלאים באקספוזיציה, כמו זה-
היא לא הייתה ילדה נאה או תמירה, גופה היה נמוך וכחוש ועיניה עייפות, אבל קייט גילתה מעבר למראה- את ים רגשותיה הפנימי ששפע בתוכה, ובעיקר באמת ובצדק שהיו מורי הדרך לחייה. עדיין כאבו לה עוולות שפה כבר נהפכו לדבר שבשגרה, ובער בה בחוזקה רצון לעולם טוב יותר.
אבל הסיפור ממש יפה.
אהבתי במיוחד את הקטע שאלי ורות הקשיבו מאחורי הדלת, ממש הופתעתי לגלות שהן הצליחו...
ובגדול שאפו ענק לסיפור הזה, את אף פעם לא יכולה לנחש מה יקרה עוד 2 שורות, הוא לא צפוי ברמה מדהימה, וגם הכתיבה יפהפייה.

נ.ב. הכוכביות באמצע הן בכוונה? ממש הפריעו לי ברצף...

ג'ינג'ונת

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מדע בדיוני?
בהחלט! תגלי עוד בהמשך...
ממש במקרה שני הקטעים שסימנת לא נכתבו על ידי:) ככה שלמרבה המזל אפילו אין לי ממה להיעלב;)
גם שאלי ורות מאזינות מחוץ לדלת- לא אני כתבתי. אעביר לה את המחמאה בשמך...

והכוכביות הן בשביל להפריד בין חלקי הסיפור. מפריע? תתעלמי!

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
והנה ל: @אש קודש! (הסיפור הבא יעלה בעז"ה עוד מספר ימים, בתוספת גיבורים מספרים נוספים.).

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא מעליבה, חזקי ואמצי!!!

מניסיון סיפורים כאלה זה בדיוק מה שפרוג אוהבים (אז לא משנה מתי הוא נכתב...)

נ.ב: גיריתם אותי לגבי ההמשך, האם אפשר להצטרף לכתיבה של הסיפור? אם צריך אני מוכן גם לשלוח קו"ח, חשבון בנק, ואת התוקף של החציל שבבית... ;) (רמז: הוא עבר לפני יותר מחמש שנים).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה