רישיון - אוטומט או ידני?

עין יוקדת

משתמש פעיל
אם זה לצורך ולא בשביל הלמידה וודאי אוטומט כמעט ואין היום גיר רגיל (ידני)
אני הוצאתי לפני כמה שנים על גיר רגיל ורק בפעמים שלקחתי מחבר נהגתי על גיר
אם לסביבה שלך לא מצוי אטומט אז.....אבל זה לא מצוי שלא יהיה מצוי...

אנחנו זקוקים לרישיון ועצם הנהיגה - לא לחוויה שלה...
חוויות נחפש- לא על הכביש!
נכון, ועדין אנחנו לא מלאכים
עושים דברים כי צריך, ומכניסים גם הנאה
סה"כ למידה טובה יותר, פיתוח הקורדינציה וסיפוק.
בשורה התחתונה, מקבלים רישיון מועדף ואפשרות לחסוך במהלך השנים על רכב זול יותר

me80284

משתמש מקצוען
ורצוי שכל הנהגים יפנימו
מחפשים אטרקציות
בכיייייייייייף
אבל לא בכביש

ורצוי שכל הנהגים יפנימו
מחפשים אטרקציות
בכיייייייייייף
אבל לא בכביש
נסחחחחחפתם!!!!
על מה מדברים?
על מרוץ סוסים? על חוויות אקסטרים?
פשוט, לימוד נהיגה חוויתי
מה, כל מה שאתם עושים בעולם זה דרך הסתגפות?
למה לפרש הנאה בנהיגה לאטרקציות בכביש?

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
הנאה בנהיגה היא גם באוטומט! לא בגלל זה מחליטים על מה לנהוג.

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
אפשר לסכם שאם אתם מתכננים לקנות רכב עדיף ללמוד על ידני ולקנות רכב ידני שחסכוני יותר בדלק ופחות תיקונים, אם אתם מתכננים לשכור רכבים עדיף אוטומט כי ההבדל במחיר לא משמעותי.

saltz

משתמש מקצוען
התחלתי ללמוד על ידני אך הייתי צריך את הרשיון בדחיפות ולכך המליץ לי המורה שאעבור לאוטומט וכך אכן עשיתי.
ודאי שהלימוד על ידני מורכב יותר אך מהנה יותר. אין לו שימוש בפועל כמעט והוא מגביל בנסיעה, בטח לנהג חדש. אך החיסכון בידני פעמים שהוא משמעותי.
ודאי מומלץ על אוטומט ואין צורך לקנאות באלו שיש להם ידני קצת צניעות לא תזיק

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש לי על ידני ואני לא מתחרטת על זה לרגע. נפלתי בשלוש טסטים אף אחד מהם לא קשור לידני ,מהשיעור השלישי כבר לא חשתי הבדל וקושי מצד הידני, לא עברתי בגלל האנטישמיות של הטסטר שנפלתי איתו פעמיים והמורה אמר לי שאין מצב שהוא יעביר חרדים, אז הוא חיכה חצי שעה עד שנפלתי וכמו שאמרו חוץ מחווית נהיגה אתה יותר עירני ומרוכז כי אתה עסוק כל הזמן לערבב את הדלק !!!!!!!!!!! וגם הבלאי פחות והדלק פחות מתבזבז וכן שכירות וקניה וכ' אני רק על ידני ומי אמר שאפשר אחר כך בקלות לעבור לידני זה שטויות זה הרבה יותר קשה לשנות הרגל מאשר ללמוד משהו חדש וכן למה לשלם כפול על טסטים .

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הכי ידני בעולם!
כמו שכתבו כאן מקודם- לא לסובב את הגו'יסטיק ולנסוע, לדעת איך עובד האוטו, איך לתפעל אותו, מה קורה לו.
זה בדיוק כמו שלומדים ביסוס והבנה בכל תחום.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אף פעם לא חשבתי לבדוק איך בדיוק מכונת הכביסה עובדת, ומה עובר על הבגדים המסתובבים להם בתוף של המכונה.. העיקר שתעשה את העבודה ביעילות, ובכמה שפחות עבודה מצידי, ואני מוכנה לשלם מעט יותר עבור מכונה שגם תקפל או תגהץ לי את הבגדים.

מבחינתי - רכב אותו הדבר, הוא נועד לשרת אותי, להעביר אותי ממקום למקום. חווית השימוש מבחינתי - שיהיה כמה שיותר קל ונוח לנהוג באוטו. (גם ברכב טרנטה מרגישים מצוין את חווית הנהיגה, ועדין אני אעדיף לנהוג על BMV חדשה שנוסעת חלק גם בעליות לירושלים)

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
את המכונה את לא צריכה לתפעל אלא רק להפעיל, את הרכב- כן!
את העיצוב את לא צריכה רק לראות- אלא לעצב בעצמך!
וכן הלאה בכל מישור בחיים- סוג של אינטלגנציה רחבה וראש שמבין ענין בכל תחום.
*ענין של גישה*

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הוא בעל הרשיון היחיד במשפחה לדעתי כדאי ידני
אין לדעת מתי הוא יצטרך את זה ואם זה בא לו בקלות אז חבל

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר לסכם שאם אתם מתכננים לקנות רכב עדיף ללמוד על ידני ולקנות רכב ידני שחסכוני יותר בדלק ופחות תיקונים
אם כבר חסכון - תקנו היברידי, הרבה יותר חסכוני מידני, למי שלא מחפש "חוויית נהיגת מרוצים".

אסתר כהן

משתמש מקצוען
הידני זה גם מעלה כשנתקעים פתאום
הרבה פעמים חברים של בעלי/ גיסים/ וכד' היו צריכים אוטו דחוף והיינו נותנים בכיף [אוטו כמו שלנו אפילו מותר לשרוט אם דוקא רוצים...]
והם תמיד התבאסו שעשו על אוטומט ולא יכולים לקחת מאיתנו.

נערך לאחרונה ב:

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הידני זה גם מעלה כשנתקעים פתאום
הרבה פעמים חברים של בעלי/ גיסים/ וכד' היו צריכים אוטו דחוף והיינו נותנים בכיף [אוטו כמו שלנו אפילו מותר לשרוט אם דוקא רוצים...]
והם תמיד התבאסו שעשו על ידני ולא יכולים לקחת מאיתנו.
לא הבנתי אם הם עשו על ידני למה לא יכלו לקחת

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי לאשה רק אוטומט!
זה לא מספיק נשי בעניי לנהוג על ידני ,והמבין יבין
לגבר -אם זה עושה לו תחושה שווה יותר- שיילך על ידני!!
אבל למעשה זה כמעט לא רלוונטי ברכבים של היום -בקטנים
ברכבים גדולים -יותר חסכוני ידני

אולי מעניין אותך גם...