למסירה רוצים לקבל במתנה גיפט קארד 200 של מועדון דרים קארד?

אימא של

משתמש מקצוען
מי עוד מעוניין/נת.
שווה מאד. גם המתנה גם ההטבות
מי אמר אני ולא קיבל?

(; Cool-It

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
העברתי דרכך פרטי התקשרות.
כנראה שהתקשרו כשלא הייתי זמינה, כי שמעתי הודעה בתא הקולי...
יש אפשרות לקבלת שיחה חוזרת?

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בדקתי.
ניתן לממש עד חודשיים מיום הפעלת הכרטיס. שזה 5 ימי עסקים לאחר קבלת הכרעיס - בד"כ
בפוקוס אמרו לנו שאפשר לשלם על סכום קטן בכרטיס ולקבל את היתרה בזיכוי בתוקף חצי שנה כמובן שאז מוגבלים רק לאותו סניף

ניהול דירות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר שיהיה גם כרטיס של "יש" וגם כרטיס של דרים כארד, או שבעצם זה אותו כרטיס?

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בדקתי.
ניתן לממש עד חודשיים מיום הפעלת הכרטיס. שזה 5 ימי עסקים לאחר קבלת הכרעיס - בד"כ
על הכרטיס שלי כתוב להתקשר למס' טלפון מסוים כדי להפעיל את הכרטיס. וזה לא מופעל מעצמו.

אימא של

משתמש מקצוען
על הכרטיס שלי כתוב להתקשר למס' טלפון מסוים כדי להפעיל את הכרטיס. וזה לא מופעל מעצמו.
אם כתוב אז צריך להתקשר להפעיל.

זה תלוי בכמה גורמים.
בד"כ כשכרטיס נמסר עם שליח הוא מופעל אוטומטית. אם מקבלים בדואר צריך להתקשר להפעיל.

תהילוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איך זה עובד עם המסגרת אשראי?
יודעת להגיד?

פטצ'ולי

משתמש צעיר
יש לי כרטיס דרים קארד אבל אין לי כרטיס אשראי,
אני אוכל לעשות לאומי קארד..?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אגב, אחרי הצטרפות
הבנתי שניתן לממש את ההטבה רק חודשיים מיום ההצטרפות
האם נכון?
אם כן - כדאי לציין לטובת המצטרפות החדשות

בפוקוס אמרו לנו שאפשר לשלם על סכום קטן בכרטיס ולקבל את היתרה בזיכוי בתוקף חצי שנה כמובן שאז מוגבלים רק לאותו סניף

זאת אומרת שזה לא כמו כרטיסי הדרים כארד שאפשר להשתמש באותו כרטיס בכמה סניפים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה