בריאות רגל שהתעקמה, נפוחה אבל אפשר ללכת, אפשר להניח שזה נקע וזהו?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
או שיש צורך בבדיקה רפואית?

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
ממה התעקמה?
בכ"א-
לנסות לחבוש חזק!, עם תחבושת אלסטית (ואם אין אפשר עם צעיף...) וללכת לישון עם רגל מוגבהת(בשכיבה על הגב, מניחים כריות מתחת לרגל החבושה)
יתכן שבבוקר יהיה כבר יותר טוב ולא יהיה צורך בבדיקה רפואית...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ממה התעקמה?
בכ"א-
לנסות לחבוש חזק!, עם תחבושת אלסטית (ואם אין אפשר עם צעיף...) וללכת לישון עם רגל מוגבהת(בשכיבה על הגב, מניחים כריות מתחת לרגל החבושה)
יתכן שבבוקר יהיה כבר יותר טוב ולא יהיה צורך בבדיקה רפואית...
תנועה לא נכונה
תודה!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

משה 05276

משתמש מקצוען
כי גם נקע מצריך לפעמים קיבוע כלשהו בכדיי שלא יחמיר
מה שכן לא בוער ללכת עכשיו לטרם או מוקד שבד"כ אוהבים לעשות גבס על כל שטות
אלא מספיק כעת לחבוש בתחבושת אלסטית רגל מוגבהת ולישון

• תודה
Reactions: GRN

בחור חושב -חשוב

משתמש פעיל
זה כנראה נקע לא סביר שזה שבר.
וכן גם נקע צריך קיבוע במצבים מסוימים בכדי שלא יחמיר.
עדיף כמה שפחות ללכת וכן כמה שפחות לאמץאת הרגל.

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לבדוק!

הייתי השבוע בטרם.

הייתה שם אישה מבוגרת, שמסתבר שמסתובבת כבר 3 שבועות עם שבר ברגל!

עכשיו היא צריכה ניתוח.

ישראלים

משתמש מקצוען
אני פעם עקמתי חזק את הרגל. הכאבים היו חזקים במיוחד. התקשרתי למוקד האחיות בכדי להוציא הפניה. ולפי דברי האחות. היא אמרה לי שזה כנראה לא שבר. לקחת אקמול לשכב במיטה עם רגל מוגבהת על כרית. וברוך השם עד הבוקר היתה הטבה ענקית.
אז תנסי

• תודה

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
ואצלחנו מתנועה לא נכונה הגענו למוקד טרם, עשו צילום וישר אמבולנס לניתוח בבית חולים.
אם רפוש.. וו בשורות טובות

• תודה

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני פעם עקמתי חזק את הרגל. הכאבים היו חזקים במיוחד. התקשרתי למוקד האחיות בכדי להוציא הפניה. ולפי דברי האחות. היא אמרה לי שזה כנראה לא שבר. לקחת אקמול לשכב במיטה עם רגל מוגבהת על כרית. וברוך השם עד הבוקר היתה הטבה ענקית.
אז תנסי
לא קרה...
אבל תודה!

RUSI10

משתמש מקצוען
קרובת משפחה שלי חטפה מכה חזקה ברגל, נחה קצת והמשיכה בשגרת החיים. אבל אז אמרו לה שאולי כדאי בכ"א ללכת להבדק. היא נהגה לשם ברכב שלה והתלוננה על בזבוז הזמן..... בטרם זיהו שבר שהעצם זזה באופן שהעצב לא תפקד ולכן לא כאב לה. שמו אותה בגבס ל 6 שבועות, בהתראה לא לדרוך על הרגל בכלל, מחשש להתאחות לא נכונה שתצריך ניתוח....

אז למען השקט הנפשי - כדאי לבדוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה