ראיתם את הפרסום של מנטה בייגל בבני ברק???

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
ראיתם את הפרסום של מנטה בייגל בבני ברק???

המודעה הזאת בסגנון פאשקוויל לראשונה בבני ברק

לכן הימרתי על זה... התוצאות הן למעשה, והן בהד הרחב של "חזקה על תעמולה שאינה חוזרת ריקם" הוכיחו את עצמם.

למעשה יצאתי לפני ארבע שנים עם בריף כזה, במודעת אבל.

כעת חידשתי קצת.

אגב כל אלה שפרסמו בסגנון כזה, עשו את הפינשים "ד' ישמור" לא לפי הפונט ולא דומה לא כמעט. פה מדובר בפרסום דרסטי, שהוכיח את עצמו, עם הפונטים המקוריים.

חבר'ה, תעלו חוו"ד...

אנשים ב

קבצים מצורפים

• מנ טה ביי גל.jpg
    KB 244 · צפיות: 38

369369

משתמש צעיר
אני אהבתי

(את הקרדיט שלך לא כ"כ - למרות שאצל אייל גור זה כן עובד.
נראה לי שאצלך הבעיה היא בסנפיר הגס)

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י דויד א;740991:
אני אהבתי

(את הקרדיט שלך לא כ"כ - למרות שאצל אייל גור זה כן עובד.
נראה לי שאצלך הבעיה היא בסנפיר הגס)

אהבתי... את העקיצה.

אייל גור גנב את זה ממני, חיקויים תמיד יותר טובים חיחיחי.... :)

369369

משתמש צעיר
לא אמרתי שזה חיקוי
זה יכול לעבוד עם פונט קל ועדין יותר

NG

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני ראיתי
ולפי דעתי הגיע הזמן לעשות מחקר אם זה לא עלול לפעול להם כבומרנג,
משום שכשעברתי עם האוטובוס וראיתי זאת מהחלון לא ראיתי את האותיות הקטנות, ומרחוק פשוט הבנתי שככה"נ הסירו להם את הכשרות,
עוד נקודה לציון, בני ברק היא לא עיר שהקהל עוצר לקרוא כאלו מודעות מילה במילה לעומת ירושלים,
ועוד משהו הזוי שקרה לי שצעדתי במהירות ברחוב נחמיה בעיר, ואני רואה בחורצ'יק צעיר תולש את המודעות של מנטה בייגל, ואז אני אומר לעצמי , נו באמת בטח מנטה בייגל לקחו בחור שילמו לו כמה גרושים שיתלוש את כל המודעות שתלו נגדם,
ואני אומר לעצמי בלב זה הרבה יותר גרוע, הם היו צריכים פשוט להדפיס מודעות אחרות (על מכירת נעליים בחצי מחיר, ולעבור ולהדביק את המודעות על המודעות של מנטה,

ורק אחרי יום שפגשתי חבר ששואל אותי תגיד ראית את המודעות של מנטה בייגל, רק אז נפל לי האסימון שהם עשו את הטריק ההוא שאתה יוצא נגד עצמך,

אפרופו הקמפיין של "לא סחבק, לא נחמד, לא סימפטי של אהוד ברק בזמנו, גם לא עבד לו.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
ראיתי, אהבתי, צילמתי כדי להעלות לכאן ולא הספקתי. עבודה טובה.
במבט ראשון חושבים שהסירו את הכשרות.
80% עוצרים כדי להיות בטוחים, ואז קוראים ומחייכים.
נכנס חזק מאוד לראש.
מצד שני, אפשר להפסיד כמה אחוזים מאלו שלא יודעים לקרוא.

זה לא לראשונה, כי כבר היו דברים כאלו.
אבל מה שהיה טוב במיוחד בשונה מאלו בעבר, זה העיצוב שנראה כמו פאשקעוויל אמיתי, ולא איזה עיצוב של מישהו שלא יודע איך עושים פאשקעווילים.

(לפני פסח שנה שעברה או לפני שנתיים למוצרי נקיון.
ובמרכז העניינים השבוע הביאו עוד משהו בסגנון הזה).

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היום ראיתי את זה תוך כדי נסיעה, ולא התאפשר לי לקרוא את האותיות הקטנות, ומה שהבנתי זה שיצאו נגד מנטה בייגל...
בעיני זה סיכון לפרסם בצורה כזו.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י NG;740996:

לא דומה, לא כמעט, שונה לחלוטין.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
לגבי העיצוב. למטה זה מתחיל להיות קצת חדגוני, והייתי משחק קצת בטיפוגרפיה בקטע של המבצעים.

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
בהחלט פרסום מושך עיניים.
ולדעתי מעוטת האמצעים, גם אין שום סיכון במקרה זה.
יש לי גם נימוק מדוע, אך הוא עובר את גבול חמש המילה...

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י הלל נאה;740982:
התוצאות הן למעשה, והן בהד הרחב של "חזקה על תעמולה שאינה חוזרת ריקם" הוכיחו את עצמם.
בקביעתך זו, ובמידה ואמת הינה -
הבאת קטרוג גדול לענין נחיצות משרדי הפרסום המשומנים.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י NG;740996:
אני ראיתי
משום שכשעברתי עם האוטובוס וראיתי זאת מהחלון לא ראיתי את האותיות הקטנות, ומרחוק פשוט הבנתי שככה"נ הסירו להם את הכשרות,

נכתב ע"י sunshine;740999:
היום ראיתי את זה תוך כדי נסיעה, ולא התאפשר לי לקרוא את האותיות הקטנות, ומה שהבנתי זה שיצאו נגד מנטה בייגל...
בעיני זה סיכון לפרסם בצורה כזו.

ממתי אפשר לנסוע בב"ב במהירות שלא מאפשרת לקרוא מודעות רחוב?!

טופי תות

משתמש צעיר
ברגע הראשון שראיתי (דרך אוטובוס) נפל לי הלב (בתור קליינטית מרוצה מאוד) כי הייתי בטוחה שהורידו להם את ההכשר או משהו דומה ולכן חיפשתי בהמשך את המודעה כדי לברר את העניין..... :)

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
גם אני במבט ראשון חשבתי שהורידו להם את ההכשר, ורק רציתי לוודא שלא הוריד להם את ההכשר איזה קנאי או מתחרה אלא זה אמיתי, וחיפשתי את החותמת המקורית של ההכשר ולא מצאתי, קריאה לעומק הבהירה לי את הענין!

ASUS

משתמש צעיר
קודם כל, לפני הביקורת על הפרסום, מדובר במסעדה שלפני האיכות של המזון שלה, אני חייב לציין שיש גם את הקטע של האכפתיות, אני זוכר את כל הדרך שהם עברו בהקמת המסעדה, איך שהיה אכפת להם להשתדרג ולתת את המקסימום, הם לאורך כל הדרך שינו מתכונים וניסו לשפר ולשפר, זה לא סתם שיש להם היום רמה בין הטובות שיש לבני ברק להציע, זה התחיל ממדיניות של שירות ואכפתיות מהלקוח.
באשר לפרסומת, שעברתי שם השבוע, ולא, לא עם הרכב כי ברכב מגיעים לאט... החנתי ברחוב ליד ובאתי ברגל, ראיתי את הפרסומת, ולרגע נלחצתי מה כבר רוצים מהם? עיון בשיטת של טביעת עיין מיד העלה לי שזה פרסומת ואת האמת, לא התעכבתי לקרוא משום שהפרסומות האלה כבר נדושות לדעתי, ולא רק זה זה יותר מדי טקסט, על זה נאמר תמונה שווה אלף מילים, כמו שיותר תמונה ופחות טקסט יותר בריא, הפרסום הראשוני שלהם יש מקום לשבת היה יותר מוצלח לדעתי, ואת האמת שמעתי הרבה פידבקים ברחוב, גם אם זה היה בציניות של חלק מהאנשים, שורה תחתונה זה רק אומר שזה נכנס להם למוח ולתודעה, בניגוד לפרסום העדכני, אה, ובנוגע לפעם האחרונה ההיא שעברתי שם, בסוף אכלתי מהפלאפל מימול, כי מה לעשות מיהרתי ובמקום איכותי כמו מנטה בייגל לעתים קרובות יש תור... ככה זה שמקום נותן מוצר טוב ושירות טוב, אבל אל דאגה אפצה את עצמי ואגיע לשם בהמשך... בלי נדר כמובן

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום לך,

צר לי שאני מקלקל לך את החגיגה. (ודווקא חיכיתי שמשיהו יעלה אותה לדיון איפשהו, והנה זה קרה)

אבל הפרסום הזה הוא קלישאתי להחריד, ערסי לגמרי, ומראשו ועד זנבו - טעות פתאלית.

במבט שטחי, רצית להעביר מסר פשוט בצורה מחוכמת: כביכול מודעת חרם ואיסור שמקפלת בתוכה את כל שבחי המסעדה.

טעות טעות טעות.

כלל ראשון: אסור לך להכניס למודעת מכונית (למשל) אדם שעומד על הראש. אם רצית להבליט מודעה? חובה על מוחך ליצור קרייאטיב מושחז שרלוונטי למוצר. לא לקחת אלמנטים בולטים שאין ולו קשר ביניהם ובין המוצר. (יכולת באותה מידה גם להכניס תמונה של בן-לאדן, או של קדאפי, או של הדרת נשים וגברים, או של שופטי בגצ או של נוחעם (:D) וכל דבר אחר שמייצר באזז - המכנה המשותף לכולם שאין בינם ובין תועלת המסעדה ולו כלום)

ולהיפך: אם החלטת לשווק מכון כושר, ולהכניס לפרינט אדם העומד על ראשו - אזי תשומת הלב מורכבת בדיוק מהערך אותו רצית רוצה ליצוק למכון הכושר.

בירושלים ישנה מסעדה בסגנון הזה שנקראת בוש-בייגל על שם ג'ורג' בוש נשיא ארה"ב. זה רלוונטי לגמרי למסעדה שרוצה לבדל את הסגנון האמריקאי שלה. וגם מקורי ובלתי צפוי.

ב) מעבר לכך, הסגנון הזה הורס את המותג כפי שהוא מוטבע בעיני תושבי בני-ברק.
משבש את המסר שרצית להעביר, מבלבל את הערכים של המוצר אותו אנחנו רוצים לשווק. (זו מסדעת רמי לוי? נו ב'מת!)

אני דווקא זוכר את הסידרה היפהפיה שהיתה בזמנו בעיתונים על המסעדה הזו, ובה תועלות רגשיות שמביאות אותי לבוא אליה - רחצת כלים? מגיע לך מנטה בייגל. סידרת ת'בית? מגיע לך מנטה בייגל. זה היה רלוונטי, מקורי, והכי חשוב - רכן על תובנות מוכרות לכולנו.

(ואז יבוא האיש ויגיד: המודעה הביאה לסחרור מכירות מטורף בחנות - נכון. נכון ליומיים. אבל היא הסיטה מהחנות לטווח הארוך אליטה שלימה של אנשים שמסתכלים על החנות כעת כיכנעית, כערסית וכעקומה - היזכרו נא במודעת הדואר של צביקה ותבינו)

טרחתי לרשום זאת, כי אני מכיר את המסעדה, והיא אכן מסעדה מיוחדת - אם לא הטובה בבני ברק בסגנון. וחבל שבגלל מייק אף לא מתאים היא תאבד את המקום שיש לה בבני ברק.

הצלחות גדולות

אלי

קברניט

משתמש צעיר
אם הינך מחפש בכנות ביקורת, ענ"ד הוא שהפרסום לא באמת עונה לצורך, וחוטא למטרתו.

א', מדובר בשימוש בגימיק נדוש וממוחזר, שכל פירסומאי מתחיל פותח בו את אחד מקפייניו הראשונים ובטוח שגילה את מיישורים.

בתודעה, יותר משמודעה כזו משליכה על הפרסומאי, היא משליכה על המסעדה, שעלולה להיתפס כנדושה וממחזרת, ושאין לה מה למכור שהיא מזדקקת לגימיקים משומשים מימות טרומבולוק.

ב', איני מכיר כ"כ את המסעדה, אבל כפי שיש לי אותה בראש היא לא מסעדה בסגנון של קוגל ירושלמי, כבד קצוץ, קניידלך ומיץ דגים, אלא משהו יותר עדין, נקי ואלגנטי, משהו בסגנון של מרק בצל, גלידת ריבת חלב וטראפל שוקולד, וופל בלגי וספגטי מוקרם. איך, רבש"ע, המודעה מתקשרת עם האווירה של המסעדה?

תבין, נכון שאולי עוררת קצת באזז עכשיו, אבל מה הלאה? איזו אווירה יצרת? מה יישאר לנו בזכרון בעוד שבוע? ש'מנטה בייגל' זו מסעדה בריח איסורים ושריפת פחים ושיש שם מלאן מבצעים? מין צרכניית 'חמלה ועזרה' רח' מאה שערים 25 רק בבני וברק ובחלבית [בתקווה שנוהגים שם לנקות את השולחנות]?

קברניט

משתמש צעיר
מיותר לציין כי התחלתי בכתיבת התגובה לפני התגובה הנכבדת שמעלי, שהיתה חוסכת לי מילים... שיחת טלפון ביני לביני דחתה את סיומה ופרסומה עד אחרי התגובה שמעלי.

ברוך שכיוונו.

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י NG;740996:
אני ראיתי
עוד נקודה לציון, בני ברק היא לא עיר שהקהל עוצר לקרוא כאלו מודעות מילה במילה לעומת ירושלים,
ועוד משהו הזוי שקרה לי שצעדתי במהירות ברחוב נחמיה בעיר, ואני רואה בחורצ'יק צעיר תולש את המודעות של מנטה בייגל, ואז אני אומר לעצמי , נו באמת בטח מנטה בייגל לקחו בחור שילמו לו כמה גרושים שיתלוש את כל המודעות שתלו נגדם,
ואני אומר לעצמי בלב זה הרבה יותר גרוע, הם היו צריכים פשוט להדפיס מודעות אחרות (על מכירת נעליים בחצי מחיר, ולעבור ולהדביק את המודעות על המודעות של מנטה,

ורק אחרי יום שפגשתי חבר ששואל אותי תגיד ראית את המודעות של מנטה בייגל, רק אז נפל לי האסימון שהם עשו את הטריק ההוא שאתה יוצא נגד עצמך,

כאשר הוצאתי את הפרסום שאלו אותי לפני זה, אתה לא מפחד ש"לא יבינו"???
עניתי בעקיצה: מי שלא מבין, סליחה... לא ראוי להבין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה