ראיתם את הפרסום של מנטה בייגל בבני ברק???

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י spich;741312:
לי באופן אישי מנטה ביגל מקוטלג עכשיו באונה שלילית במח, וחבל. כי הפרסומים שלהם תמיד מזמינים כל כך.
מנטה בייגל קיים כבר כמה שנים.
נחלק את הציבור ל־3.
אלו שביקרו ונהנו ולכן חוזרים. אלו שביקרו ולא נהנו ולא חוזרים. אלו שעוד לא ביקרו.
אלו שביקרו וחוזרים, מעטים מאוד הם אלו שיפסיקו לבוא, אם בגלל אווירת היוקרתיות שקצת נהרסה, אם בגלל שלא הספיקו לקרוא וחשבו שההכשר הוסר (שגם את זה ישמעו תוך כמה ימים שלא נכון, אם ע"י חברים או פרסומות הבאות).
אלו שביקרו ולא חוזרים, ההודעה לא תשנה שום דבר.
אלו שאף פעם לא ביקרו, גם אתה מביניהם - לכאורה, יש עכשיו סיכוי גדול מאוד שיבקרו שם. וגם אם לא בתקופה הקרובה, אז בהזדמנות אחרת. השם נקלט. הכתובת גם. נשאר להם רק להחליט האם הם מחפשים משהו יותר טוב (כאילו שיש כזה דבר בבני ברק), או הולכים על זה.
קהל יעד זה, שאליהם המודעה פנתה, הם יצליחו להביא בגדול.

נכתב ע"י קפיצת ראש;741456:
בקשר למה שדיברו כאן, על זה שהפרסומת הנוכחית הרסה את המיתוג היוקרתי שהיה ל"מנטה בייגל":
לי אישית לא זכור המיתוג הקודם.
המודעה הזאת דווקא כן נתפסה בתודעתי, אבל מה שהסקתי ממנה הוא- שמדובר ב"עוד איזה מסעדת צ'ולנט מהסוג שיש לעשרות בבני ברק"
ולזה, למיטב הבנתי, לא התכוון המפרסם...
שוב, אם 4 שנים אתה לא רואה מודעות, לפחות עכשיו אתה מכיר את השם.
ואני לא בטוח שלא תבקר שם. יש לי הרגשה שעוד השבוע תקפוץ לראות במה מדובר
:)

נכתב ע"י אספקלר;741494:
אחד הלך על מעקה בגובה 5 קומות. כל מי שעבר שם צעק לו שירד, שזה סיכון, שהוא טפס גבוה מדי אבל הוא חייך והסביר שזה סיכון מחושב.
אחרי חמש דקות הוא נפל למטה, התרסק.

חבל, אם הייתה ביקורת, הוא היה בדרך הנכונה.
אם כולם היו מסכימים איתך היה אפשר להביא משם ראיה.

דחוף

משתמש רשום
לדעתי זו טעות חמורה, ויעבור הרבה זמן וים כסף בשביל למחוק את הסטיגמה הזולה שנעשתה בפרסום הזה.

לפעמים, עדיף לעשות פרסומת שהיא נכונה ומוכרת ופחות רעש רגעי.

פרסומאי טוב יודע איך לייצר את הבאזז בתוך האסטרטגיה של המוצר.

למנטה בייגל אין אסטרטגיה וכל מי שמייצר להם פרסום עושה משהו אחר.

Smeshi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
גם אם יש אמת בטענות נגד, מתעלמים מהעובדה שהעיתוי היה לגיטימי לגמרי למהלך כזה. בפורים אפשר לראות עסקים גדולים שצובעים את הלוגו בצבעים עליזים וזה לא גורם לנזק. גם כאן זה סוג של בדיחה מוצלחת חד פעמית שלא אמורה לפגוע. על כל אחד שתהה אם שהסירו את ההכשר יש עשרה שהתוודעו למקום ונהנו מההלצה.

אני דווקא חשבתי כל הזמן שיש מקום לשיפור גדול במודעות הרגילות שלהם,
יש הרגשה של ניסיון קצת חסר טעם למשוך תשומת לב, אולי חסרה סולידיות של מקום טוב באמת.
אבל את הרעיון הנוכחי אהבתי.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הטענה על פורים היתה יכולה להיות טובה מאד, ואף 'להציל' את המודעה (באמת!)
אילו היה מדובר בפורים...
שימי לב לתאריך. (כתוב בהיפוך משום מה, ובכ"ז - אחרי פורים.)

מי אני

משתמש רשום
בלי לעבור על כל האשכול, אני חייבת להגיב שזה היה חזק!
אפילו הילדים שלי נהנו ובאו להראות לי "תראו מה עשו להם"
הסיכון שאנשים לא יקראו הכל זה נכון למודעות רחוב, אבל בעיתונים בד'כ מרפרפים מהר כדי לראות מה בדיוק קרה שם ומגיעים לסוף המפתיע.

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
ונתנו 10, מי אני.
לבד מתודה
אהבתי את התגובה שלך... למרות שאני לא שונא ביקורת,
אני גם אוהב אוביקטיביות ובתגובתך היית אוביקטיבי חבל"ז

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י תקוה;741273:
על איזה חנות אפשר להוציא כזה פשקוויל בלי שיחשבו שהורידו את ההכשר? :)

על חנויות שלא צריכות הכשר.... מוצרי אלקטרוניקה, מכשירי כתיבה, סוכנות נסיעות.....

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
רואים שאתה לא ירושלמי... אם כתבת אלקטרוניקה כנראה שכחת את ספייס...נו פוליטיקא עם העדה החרדית. ואם היית כותב חנויות אופנה הייתי אומר שאתה בני ברקי... להם אין הכשר על החנויות בגדים... :)

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י הלל נאה;745559:
רואים שאתה לא ירושלמי... אם כתבת אלקטרוניקה כנראה שכחת את ספייס...נו פוליטיקא עם העדה החרדית. ואם היית כותב חנויות אופנה הייתי אומר שאתה בני ברקי... להם אין הכשר על החנויות בגדים... :)

חחח אני ירושלמית דווקא, ולא שידוע לי על 'הכשר' לחנויות אלקטרוניקה. לפעמים כשאתה מייצר 'כשרות' לכל סיכת משרד- זה נטו כדי להמציא USP נחמד למגזרים שבתוך המגזר...

יום אחד ימציאו כשרות לתריסים.
ואז יהיה פה באזז לראשון שיהגה במוחו הקודח תריסים ללא חשש שעטנז ........:D:D:D

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
ועכשיו גשו. לריקושטים למנטה בייגל אוסם (3)

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אלפא ביתא;833707:
ועכשיו מהר להסביר מה היה הטעם בהקפצה הטפשית הזו!
בטח לא שמת לב מה קורה בימים האחרונים בפורום (אני די בחופשה, אז אני משוטט כאן יותר מדי), אז נסביר לך.

העלו כאן שני מודעות של 'אפיקים' לבמבה אוסם. ואחרי ביקורת קטלנית - שלא לומר רצחנית על מנטה בייגל לפני כמה חודשים, ההשוואה עלתה כמאליה.

אלפא ביתא

משתמש צעיר
וכל זה עדיין לא סיבה להעלות אשכול ישן.
בשביל זה קיימת האפשרות של קישור לאשכול אחר, לא?

רבקיר

משתמש צעיר
קוראים לזה הברקה גרפית אך פעם למדתי קורס רציני בגרפיקה והסבירו לנו שיש הברקות שהם באמת מבריקות אבל אינן מתאימות לענין המדובר ,פה למשל הם לא הישיגו את המטרה כי מי שמעיף מבט על כזו מודעה היא משדרת לו שמשהו מאד לא טוב במנטה בייגל,אולי ירדה ההשגחה אולי פגם שנתגלה ביצור המזון וכו' כשלמדתי גרפיקה אחת התלמידות הכינה פלקט לחדר המנהלת פלקט שאמור לבטא את מהות מנהלת הסמינר ובתמונה היה כמין פס ייצור ובמקום מוצרים היא שתלה בנות אז המורה אמרה לה שזו הברה גרפית אך כשמסתכלים מה זה נראה שהסמינר הזה הוא פס לייצור תלמידות??? ואותה תלמידה נאלצה לחפש רעיון אחר

רבקיר

משתמש צעיר
קוראים לזה הברקה גרפית אך פעם למדתי קורס רציני בגרפיקה והסבירו לנו שיש הברקות שהם באמת מבריקות אבל אינן מתאימות לענין המדובר ,פה למשל הם לא הישיגו את המטרה כי מי שמעיף מבט על כזו מודעה היא משדרת לו שמשהו מאד לא טוב במנטה בייגל,אולי ירדה ההשגחה אולי פגם שנתגלה ביצור המזון וכו' כשלמדתי גרפיקה אחת התלמידות הכינה פלקט לחדר המנהלת פלקט שאמור לבטא את מהות מנהלת הסמינר ובתמונה היה כמין פס ייצור ובמקום מוצרים היא שתלה בנות אז המורה אמרה לה שזו הברה גרפית אך כשמסתכלים מה זה נראה שהסמינר הזה הוא פס לייצור תלמידות??? ואותה תלמידה נאלצה לחפש רעיון אחר

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
ושוב פעם אושר עד עם אותו געדאנק כמו שאומרים ״אותה גברת בשינוי אדרת״

שריתאליז

משתמש מקצוען
בס"ד
לעניות דעתי, אנשים בדר"כ הם עם סקרן, כך ה' טבע בנו
(ראה ערך, אמבולנס, תאונה והצפת מודעות פשקוויל ברחוב, אופנה שלא נגמרת)
ונראה לי מוזר שאדם רואה מודעה של חנות שהסירו לה את ההכשר, וחולף הלאה בלי לקרוא את ההמשך מה באמת קרה שם,
מי קורא חצי מודעה? כל בנאדם הכי רגיל אם הוא כבר מתחיל לקרוא, או אפילו ראה מחלון האוטובוס, כשיראה את המודעה שוב, ינסה לברר מה באמת קרה שם, ויראה שזה פרסום.
דבר 2: אני לא חושבת שהפולמוס הזה נגד כ"כ יפה, יש בו משהו פוגע, מילא זה היה לפני הפרסום, אבל אם זה כבר פורסם, יש מקום לפרגון ולא להתקפה כזו.
דבר 3: למה כזו מודעה מזכירה צ'ולנט? לא הבנתי את הקשר, אותי זה רק היה מסקרן, מי זה "מנטה בייגל"?
(לא לטעות, אני מכירה אותם, המסעדה הנורמלית הכמעט יחידה בב"ב, אלא א"כ בא לך טוסט.)

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
א. זהו אשכול ישן...
ב. נסי לתאר איש/ה מאוד ממהרים ואין להם זמן להתעכב ראו מודעה בשניה אחת והסיקו את מסקנתם לאלתר. בעוד שבוע יהיו יותר פנויים ויחפשו שוב את במודעה מסקרנות כמובן. אם ימצאו אותה הם יבינו שהם חיו שבוע שלם בטעות....:)

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
רק אותי מעצבן ללוש בצק שכבר נילוש?....

בהשראת הלחמניות הריחניות שיצאו זה עתה מתנורי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה