קצת יותר קר...

YAEL97

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני אשמח לחוות דעת..אחרי שעות עבודה אני כבר לא מסוגלת להסתכל על הציור יותר אבל אני מודעת שיש פה כמה דברים שאפשר לשפר..
בשלג.jpg

ישראל נגר הדמיות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
דבר ראשון הציור ממש חמוד, במיוחד הפנים.
משום מה משו נראה לי טיפה מוזר, או שהיא מאוד רזה או שחסר לה בגובה משו באיברים...
אבל שורה תחתונה מאוד חמוד :)

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ברור שיש כל הזמן מה לשפר וזה, אצל כולם. אבל מידי פעם צריך לעצור ולפרסם את האיור. מבחינתי עבודה הזאת מאוד טובה. ההרמוניה קיימת בן הצבעים וזה מה שנותן את האוירה המיוחדת.

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מקסים!
(כרגע התאורה היא כללית, וזה יפה כי זה עדין, אבל הייתי מנסה להוסיף קצת תאורה נקודתית מזווית מסויימת, ע"י הוספת צל על הדמות בהתאמה.. אבל עדין!)

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מאד מאד יפה!

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה מקסים. הכל בסדר.
אם את ממש מחפשת, אפשר תמיד להעמיק עם אור וצל. לחמם את גוון הגוף ולקרר את הצללים וכו'
בשלג1.jpg

נערך לאחרונה ב:

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מדליק!!!!

JA

משתמש רשום
ממש יפה!! לדעתי חסר בליטה של הידים בבגד או משהו כזה, זה נראה יותר מדי צר... אבל ממש יפה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה